Menu

​​

Město Zruč nad Sázavou
Zruč nad Sázavou

5. ROČNÍK NOHEJBALOVÉHO TURNAJE SASH 2018, 10 DRUŽSTEV, ZRUČ NAD SÁZAVOU - ZPRAVODAJSTVÍ, FOTO

Nohejbalový turnaj SASH 2018 – 5. ročník

VÍTĚZSTVÍ V NOHEJBALOVÉM TURNAJI ZÍSKALY VŠECHLAPY PŘED TÝMEM MALEC A CELKEM KALMÁNI

Nulíček, Malík a Krupička z týmu Draci vybojovali ,,bramborovku“

VÍTĚZSTVÍ V NOHEJBALOVÉM TURNAJI ZÍSKALY VŠECHLAPY PŘED TÝMEM MALEC A CELKEM KALMÁNI


Nulíček, Malík a Krupička z týmu Draci vybojovali ,,bramborovku“


Zruč nad Sázavou - Ve Sportovním areálu Na Pohoří ve Zruči nad Sázavou se uskutečnil amatérský nohejbalový turnaj SASH 2018 – 5. ročník. Hrálo se ve dvou pětičlenných skupinách systémem každý s každým na dvou hřištích s umělým povrchem, poté se hrálo malé semifinále (3. – 4. tým skupiny), velké semifinále (1. – 2. celek ve skupině) o 9. – 10. místo (pátá družstva ve skupině).


Pořadatelé SASH: Petr Škramovský, Vít Stejskal


Skupina A: Všechlapy, Koněprusy, Malec, Koubina, Kšiltovka


Výsledky A: Všechlapy – Koubina 2:0, Všechlapy – Malec 2:1, Všechlapy – Koněprusy 2:0, Všechlapy – Kšiltovka 2:0, Koubina – Malec 0:2, Koubina – Koněprusy 0:2, Koubina – Kšiltovka 1:2, Malec – Koněprusy 2:0, Malec – Kšiltovka 2:0, Koněprusy – Kšiltovka 2:0.


Tabulka A: 1. Všechlapy 11 bodů, 2. Malec 10 bodů, 3. Koněprusy 6 bodů, 4. Kšiltovka 2 body, 5. Koubina 1 bod.


Skupina B: Králíci, Střídači, Kalmáni, Dutinky, Draci


Výsledky B: Králíci – Kalmáni 0:2, Králíci – Dutinky 1:2, Králíci – Střídači 1:2, Králíci – Draci 0:2, Kalmáni – Dutinky 2:0, Kalmáni – Střídači 2:0, Kalmáni – Draci 2:0, Dutinky – Střídači 1:2, Dutinky – Draci 1:2, Střídači – Draci 0:2.


Tabulka B: 1. Kalmáni 12 bodů, 2. Draci 8 bodů, 3. Dutinky 4 body (83 bodů), 4. Střídači 4 body (79 bodů), 5. Králíci 2 body.


Skupina o 1. – 4. místo:

Kalmáni – Malec 1:2, Všechlapy – Draci 2:0


Zápas o 3. – 4. místo: Kalmáni – Draci 2:0


Finále: Všechlapy – Malec 2:1


Skupina o 5. – 8. místo:

Dutinky – Kšiltovka 2:0, Střídači – Koněprusy 2:0


Zápas o 5. – 6. místo: Dutinky – Střídači 0:2


Zápas o 7. – 8. místo: Kšiltovka – Koněprusy 0:2


Zápas o 9. – 10. místo:

Králíci – Koubina 2:0


Celkové pořadí 2018:

1. Všechlapy – Studnička, Říha, Mikoláš

2. Malec – Malec, Arnolt st., Málek

3. Kalmáni – M. Řimnáč, J. Řimnáč, Švarc

4. Draci – Nulíček, Malík, Krupička

5. Střídači – Kadlec, Zeman, Uttl

6. Dutinky – Tvrdík, Trojan, Vaněček

7. Koněprusy – Arnolt ml., Gabko, Raška

8. Kšiltovka – Potůček, Holešovský, Ďuriš

9. Králíci – Starý, Krištóf, Förtö

10. Koubina – Koudela, Zelenka, Král (jot – foto: Josef Tůma, Josef Černý)


Petr Škramovský, jeden z pořadatelů: ,,Turnaj se odehrál na dvou hřištích s umělým povrchem, hrálo se ve dvou pětičlenných skupinách systémem každý s každým, poté vyřazovacím pavoukem a zápasy o umístění. Ceny do turnaje věnovalo Město Zruč nad Sázavou a Krauer Tip.“


HISTORIE


Celkové pořadí 2015:

1. Legendy – Milan Malec, Luděk Kvapil, Karel Probošt

2. Draci Ledeč n. Sáz. – Jan Malík, Václav Krupička, Jaroslav Nulíček

3. Čerti – Jindřich Málek, Jaroslav Arnold, Jaroslav Arnold ml.

4. Tak určitě – Josef Förster, Petr Dudek, Radek Kořínek

5. Dva a pes – Pavel Vrzáček, Jan Řimnáč, Matěj Vrzáček, Martin Sajok

6. Maličkej – Petr Havlena, Václav Vrána, Martin Duriš

7. Finlandia B – Zdeněk Brabec, Lukáš Nyklíček, Leoš Zeman

8. Finlandia A – Lukáš Zachariáš, Jiří Prošek, Jan Kohout


Celkové pořadí 2016:

1. Forza Jiskra – Studnička, Havel, Koudela

2. Všechlapy u Nymburka – Daněk, Černý, Lejsek

3. Lakoste – J. Řimnáč, M. Řimnáč, Švarc

4. Malec – Malec, Kvapil, F. Havel

5. Zevlové

6. Maličkej

7. Čert 

8. Dutinky


Celkové pořadí 2017:

1. Legendy – Malec, Zeman, Janda

2. Králíci – Král, Förtö, Krištóf

3. My – S. Arnold, J. Arnold st., J. Arnold ml.

4. Kalmáni – J. Řimnáč, M. Řimnáč, Švarc

5. U všech Plzní – Sochůrek, Bělina, Flekal

6. Rozinky – J. Zeman, Zd. Louda, Kotek

7. Vítězové – Kulhánek, Sajdl, Mareš

8. Dutinky – J. Trojan, T. Trojan, Novák


FOTOGALERIE

(Foto: Josef Tůma, Josef Černý)

Nohejbalový turnaj SASH 2018 – 5. ročník

Datum vložení: 14. 8. 2018 21:33
Datum poslední aktualizace: 14. 8. 2018 22:22
Autor: Josef Tůma

Úřední hodiny MěÚ

Úřední hodiny MěÚ:

PONDĚLÍ a STŘEDA

8:00 - 11:00       12:00 - 16:45

 

Otevírací doba pokladny MěÚ:

PONDĚLÍ a STŘEDA

8:00 - 11:00       12:00 - 16:45

ÚTERÝ, ČTVRTEK A PÁTEK

9.30 - 11:00

 

Mobilní rozhlas

logo
 

Virtuální prohlídka

Virtuální prohlídka

Zruč na mapě

Kliknutím otevřete mapový prohlížeč

Najdete nás také zde

KALENDÁŘ AKCÍ ZRUČ N.S.

Po Út St Čt So Ne
26
1
27
1
28
1
29
1
1
1
2
1
3
1
4
2
5
1
6
2
7
1
8
3
9
1
10
4
11
1
12
2
13
2
14
1
15
1
16
3
17
3
18
2
19
2
20
3
21
2
22
4
23
3
24
2
25
2
26
2
27
2
28
2
29
2
30
2
31
2

Mobilní aplikace

Sledujte informace z našeho webu v mobilní aplikaci – V OBRAZE.

Návštěvnost

Návštěvnost:

ONLINE:5
DNES:559
TÝDEN:559
CELKEM:3528033

foto

04008001200
m
Zobrazit na Mapy.cz