5. ROČNÍK NOHEJBALOVÉHO TURNAJE SASH 2018, 10 DRUŽSTEV, ZRUČ NAD SÁZAVOU - ZPRAVODAJSTVÍ, FOTO
VÍTĚZSTVÍ V NOHEJBALOVÉM TURNAJI ZÍSKALY VŠECHLAPY PŘED TÝMEM MALEC A CELKEM KALMÁNI
Nulíček, Malík a Krupička z týmu Draci vybojovali ,,bramborovku“
Zruč nad Sázavou - Ve Sportovním areálu Na Pohoří ve Zruči nad Sázavou se uskutečnil amatérský nohejbalový turnaj SASH 2018 – 5. ročník. Hrálo se ve dvou pětičlenných skupinách systémem každý s každým na dvou hřištích s umělým povrchem, poté se hrálo malé semifinále (3. – 4. tým skupiny), velké semifinále (1. – 2. celek ve skupině) o 9. – 10. místo (pátá družstva ve skupině).
Pořadatelé SASH: Petr Škramovský, Vít Stejskal
Skupina A: Všechlapy, Koněprusy, Malec, Koubina, Kšiltovka
Výsledky A: Všechlapy – Koubina 2:0, Všechlapy – Malec 2:1, Všechlapy – Koněprusy 2:0, Všechlapy – Kšiltovka 2:0, Koubina – Malec 0:2, Koubina – Koněprusy 0:2, Koubina – Kšiltovka 1:2, Malec – Koněprusy 2:0, Malec – Kšiltovka 2:0, Koněprusy – Kšiltovka 2:0.
Tabulka A: 1. Všechlapy 11 bodů, 2. Malec 10 bodů, 3. Koněprusy 6 bodů, 4. Kšiltovka 2 body, 5. Koubina 1 bod.
Skupina B: Králíci, Střídači, Kalmáni, Dutinky, Draci
Výsledky B: Králíci – Kalmáni 0:2, Králíci – Dutinky 1:2, Králíci – Střídači 1:2, Králíci – Draci 0:2, Kalmáni – Dutinky 2:0, Kalmáni – Střídači 2:0, Kalmáni – Draci 2:0, Dutinky – Střídači 1:2, Dutinky – Draci 1:2, Střídači – Draci 0:2.
Tabulka B: 1. Kalmáni 12 bodů, 2. Draci 8 bodů, 3. Dutinky 4 body (83 bodů), 4. Střídači 4 body (79 bodů), 5. Králíci 2 body.
Skupina o 1. – 4. místo:
Kalmáni – Malec 1:2, Všechlapy – Draci 2:0
Zápas o 3. – 4. místo: Kalmáni – Draci 2:0
Finále: Všechlapy – Malec 2:1
Skupina o 5. – 8. místo:
Dutinky – Kšiltovka 2:0, Střídači – Koněprusy 2:0
Zápas o 5. – 6. místo: Dutinky – Střídači 0:2
Zápas o 7. – 8. místo: Kšiltovka – Koněprusy 0:2
Zápas o 9. – 10. místo:
Králíci – Koubina 2:0
Celkové pořadí 2018:
1. Všechlapy – Studnička, Říha, Mikoláš
2. Malec – Malec, Arnolt st., Málek
3. Kalmáni – M. Řimnáč, J. Řimnáč, Švarc
4. Draci – Nulíček, Malík, Krupička
5. Střídači – Kadlec, Zeman, Uttl
6. Dutinky – Tvrdík, Trojan, Vaněček
7. Koněprusy – Arnolt ml., Gabko, Raška
8. Kšiltovka – Potůček, Holešovský, Ďuriš
9. Králíci – Starý, Krištóf, Förtö
10. Koubina – Koudela, Zelenka, Král (jot – foto: Josef Tůma, Josef Černý)
Petr Škramovský, jeden z pořadatelů: ,,Turnaj se odehrál na dvou hřištích s umělým povrchem, hrálo se ve dvou pětičlenných skupinách systémem každý s každým, poté vyřazovacím pavoukem a zápasy o umístění. Ceny do turnaje věnovalo Město Zruč nad Sázavou a Krauer Tip.“
HISTORIE
Celkové pořadí 2015:
1. Legendy – Milan Malec, Luděk Kvapil, Karel Probošt
2. Draci Ledeč n. Sáz. – Jan Malík, Václav Krupička, Jaroslav Nulíček
3. Čerti – Jindřich Málek, Jaroslav Arnold, Jaroslav Arnold ml.
4. Tak určitě – Josef Förster, Petr Dudek, Radek Kořínek
5. Dva a pes – Pavel Vrzáček, Jan Řimnáč, Matěj Vrzáček, Martin Sajok
6. Maličkej – Petr Havlena, Václav Vrána, Martin Duriš
7. Finlandia B – Zdeněk Brabec, Lukáš Nyklíček, Leoš Zeman
8. Finlandia A – Lukáš Zachariáš, Jiří Prošek, Jan Kohout
Celkové pořadí 2016:
1. Forza Jiskra – Studnička, Havel, Koudela
2. Všechlapy u Nymburka – Daněk, Černý, Lejsek
3. Lakoste – J. Řimnáč, M. Řimnáč, Švarc
4. Malec – Malec, Kvapil, F. Havel
5. Zevlové
6. Maličkej
7. Čert
8. Dutinky
Celkové pořadí 2017:
1. Legendy – Malec, Zeman, Janda
2. Králíci – Král, Förtö, Krištóf
3. My – S. Arnold, J. Arnold st., J. Arnold ml.
4. Kalmáni – J. Řimnáč, M. Řimnáč, Švarc
5. U všech Plzní – Sochůrek, Bělina, Flekal
6. Rozinky – J. Zeman, Zd. Louda, Kotek
7. Vítězové – Kulhánek, Sajdl, Mareš
8. Dutinky – J. Trojan, T. Trojan, Novák
FOTOGALERIE
(Foto: Josef Tůma, Josef Černý)
Datum poslední aktualizace: 14. 8. 2018 22:22