Město Zruč nad Sázavou
Zruč nad Sázavou

5. ročník turnaje Badmintonové pinkání, 22 dvojic, SH Zruč nad Sázavou | Zpravodajství, pořadí, foto zde

5. ročník turnaje Badmintonové pinkání, 22 dvojic, SH Zruč nad Sázavou | Zpravodajství, pořadí, foto zde

Devítikolový maratón Badmintonového pinkání 2019 vyhrála dvojice Slavík - Horálek z Benešova/Vlašimi, turnaje se zúčastnilo dvaadvacet dvojic

Vítězové získali věcné ceny a diplom, ostatní účastníci diplom a drobnosti od sponzorů. Nejlépe ze zručských badmintonistů skončila na druhém místě dvojice Josef Černý – Jan Řimnáč

Devítikolový maratón Badmintonového pinkání 2019 vyhrála dvojice Slavík - Horálek z Benešova/Vlašimi, turnaje se zúčastnilo dvaadvacet dvojic


Vítězové získali věcné ceny a diplom, ostatní účastníci diplom a drobnosti od sponzorů. Nejlépe ze zručských badmintonistů skončila na druhém místě dvojice Josef Černý – Jan Řimnáč


Zruč nad Sázavou – Ve Zruči nad Sázavou se uskutečnil 5. ročník turnaje Badmintonové pinkání čtyřher 2019 z libovolně složených dvojic, líté boje se konaly na čtyřech kurtech v místní sportovní hale. Zúčastnilo se ho 22 dvojic z Vlašimi, Pardubic, Prahy, Benešova, Kladna, Zruče nad Sázavou a místního okolí. Z Jílového u Prahy přijely opět tři dvojice, Zručští jezdí na oplátku v rámci družby k nim. Hrálo se na dva sety do patnácti (2:0 1:1 0:2).


Pořadatelé: Josef Černý a Radek Sochůrek


Systém soutěže: Švýcarský


Výsledky jednotlivých týmů a celkové pořadí turnaje:


1. Horálek Jiří - Slavík Radek, 16:2 (260:169) 44 b.

(1) Králíček Robert - Jamber Václav 6:0 (2:0/15:3 | 15:1); (2) Šváb Jindřich - Mikeska Radek 5:1 (2:0/15:13 | 15:8); (3) Závorka Milan - Frajt Tomáš 5:1 (2:0/15:8 | 15:14); (4) Zajíček Luboš - Štorc Karel 6:0 (2:0/15:7 | 15:8); (5) Řimnáč Honza - Černý Josef 6:0 (2:0/15:9 | 15:9); (6) Navrátilová Jitka - Vojtíšek Luboš 4:2 (1:1/13:15 | 15:9); (7) Knetl Karel - Viktora Jan 2:4 (1:1/7:15 | 15:10); (8) Havlíček Martin - Vlková Lída 5:1 (2:0/15:10 | 15:8); (9) Houška Stanislav – Hrdlička Radek 5:1 (2:0/15:14 | 15:8);


2. Řimnáč Honza - Černý Josef, 13:5 (248:184) 39 b.

(1) Červenka Jiří - Nosek Vlasta 6:0 (2:0/15:9 | 15:6); (2) Kružík Luboš - Vrzáček Matěj 6:0 (2:0/15:7 | 15:6); (3) Zajíček Luboš - Štorc Karel 2:4 (0:2/11:15 | 13:15); (4) Knetl Karel – Viktora Jan 5:1 (2:0/15:14 | 15:8); (5) Horálek Jiří - Slavík Radek 0:6 (0:2/9:15 | 9:15); (6) Šváb Jindřich - Mikeska Radek 4:2 (1:1/11:15 | 15:7); (7) Navrátilová Jitka - Vojtíšek Luboš 5:1 (2:0/15:8 |15:13); (8) Závorka Milan - Frajt Tomáš 5:1 (2:0/15:6 | 15:10); (9) Výborný Roman – Sochůrek Radek 6:0 (2:0/15:8 | 15:7);


3. Zajíček Luboš - Štorc Karel, 13:5 (240:184) 37 b.

(1) Doubrava Jan - Kubálková Petra 6:0 (2:0/15:6 | 15:5); (2) Výborný Roman -  Sochůrek Radek 6:0 (2:0/15:7 | 15:9); (3) Řimnáč Honza - Černý Josef 4:2 (2:0/15:11 | 15:13); (4) Horálek - Jiří Slavík Radek 0:6 (0:2/7:15 | 8:15); (5) Navrátilová Jitka -  Vojtíšek Luboš 2:4 (1:1/9:15 |15:13); (6) Knetl Karel - Viktora Jan 4:2 (1:1/15:8 | 11:15); (7) Havlíček Martin - Vlková Lída 5:1 (2:0/15:11 | 15:3); (8) Šváb Jindřich -  Mikeska Radek 4:2 (1:1/10:15 | 15:9); (9) Červenka Jiří - Nosek Vlasta 6:0 (2:0/15:5 | 15:9);


4. Knetl Karel -  Viktora Jan, 14:4 (250:189) 36 b.

(1) Houška Stanislav - Hrdlička Radek 4:2 (2:0/15:12 | 15:11); (2) Navrátilová Jitka - Vojtíšek Luboš 5:1 (2:0/15:12 | 15:6); (3) Havlíček Martin - Vlková Lída 5:1 (2:0/15:4 | 15:11); (4) Řimnáč Honza - Černý Josef 1:5 (0:2/14:15 | 8:15); (5) Závorka Milan - Frajt Tomáš 5:1 (2:0/15:13| 15:9); (6) Zajíček Luboš - Štorc Karel 2:4 (1:1/8:15 | 15:11); (7) Horálek Jiří - Slavík Radek 4:2 (1:1/15:7 | 10:15); (8) Kružík Luboš - Vrzáček Matěj 6:0 (2:0/15:7 | 15:6); (9) Šváb Jindřich - Mikeska Radek 4:2 (2:0/15:10 | 15:10);


5. Navrátilová Jitka - Vojtíšek Luboš, 12:6 (241:203) 34 b.

(1) Domanská Jitka - Lejnar Luboš 5:1 (2:0/15:11 | 15:9); (2) Knetl Karel - Viktora Jan 1:5 (0:2/12:15 | 6:15); (3) Vach Petr - Jantačová Barbora 6:0 (2:0/15:8 | 15:7); (4) Šváb Jindřich - Mikeska Radek 5:1 (2:0/15:6 | 15:13); (5) Zajíček Luboš - Štorc Karel 4:2 (1:1/15:9 | 13:15); (6) Horálek Jiří - Slavík Radek 2:4 (1:1/15:13 | 9:15); (7) Řimnáč Honza - Černý Josef 1:5 (0:2/8:15| 13:15); (8) Loučka Michal - Pešulová Kateřina 5:1 (2:0/15:12 | 15:5); (9) Závorka Milan – Frajt Tomáš 5:1 (2:0/15:6 | 15:14);


6. Šváb Jindřich - Mikeska Radek, 10:8 (226:199) 30 b.

(1) Kaňkovský Martin Jr. - Veselý Tomáš 6:0 (2:0/15:4 | 15:3); (2) Horálek Jiří - Slavík Radek 1:5 (0:2/13:15 | 8:15); (3) Houška Stanislav - Hrdlička Radek 4:2 (2:0/15:12 | 15:10); (4) Navrátilová Jitka - Vojtíšek Luboš 1:5 (0:2/6:15 | 13:15); (5) Červenka Jiří -  Nosek Vlasta 6:0 (2:0/15:9 | 15:5); (6) Řimnáč Honza - Černý Josef 2:4 (1:1/15:11 | 7:15); (7) Výborný Roman - Sochůrek Radek 6:0 (2:0/15:9 | 15:6); (8) Zajíček Luboš - Štorc Karel 2:4 (1:1/15:10 | 9:15); (9) Knetl Karel - Viktora Jan 2:4 (0:2/10:15 | 10:15);


7. Havlíček Martin - Vlková Lída, 10:8 (209:194) 30 b.

(1) Vinc David - Tůma Jan 6:0 (2:0/15:3 | 15:4); (2) Závorka Milan - Frajt Tomáš 2:4 (1:1/6:15 | 15:14); (3) Knetl Karel - Viktora Jan 1:5 (0:2/4:15 | 11:15); (4) Houška Stanislav - Hrdlička Radek 3:3 (1:1/15:7 | 6:15); (5) Loučka Michal - Pešulová Kateřina 5:1 (2:0/15:12 | 15:8); (6) Králíček Robert - Jamber Václav 5:1 (2:0/15:13 | 15:4); (7) Zajíček Luboš - Štorc Karel 1:5 (0:2/11:15 | 3:15); (8) Horálek Jiří - Slavík Radek 1:5 (0:2/10:15 | 8:15); (9) Kružík Luboš - Vrzáček Matěj 6:0 (2:0/15:4 | 15:5);


8. Loučka Michal - Pešulová Kateřina, 9:9 (220:192) 30 b.

(1) Vach Petr - Jantačová Barbora 4:2 (1:1/11:15 | 15:4); (2) Houška Stanislav -  Hrdlička Radek 1:5 (0:2/4:15 | 12:15); (3) Domanská Jitka - Lejnar Luboš 2:4 (1:1/15:13 | 7:15); (4) Kaňkovský Martin Jr. - Veselý Tomáš 5:1 (2:0/15:13 | 15:5); (5) Havlíček Martin - Vlková Lída 1:5 (0:2/12:15 | 8:15); (6) Vinc David - Tůma Jan 6:0 (2:0/15:6 | 15:2); (7) Kružík Luboš - Vrzáček Matěj 4:2 (1:1/15:9 | 14:15); (8) Navrátilová Jitka - Vojtíšek Luboš 1:5 (0:2/12:15 | 5:15); (9) Závorková Vendula - Maštalířová Vĕrka 6:0 (2:0/15:3 | 15:2);


9. Králíček Robert - Jamber Václav, 9:9 (215:196) 30 b.

(1) Horálek Jiří - Slavík Radek 0:6 (0:2/3:15 | 1:15); (2) Vinc David - Tůma Jan 6:0 (2:0/15:4 | 15:3); (3) Kaňkovský Martin Jr. - Veselý Tomáš 5:1 (2:0/15:10 | 15:8); (4) Červenka Jiří - Nosek Vlasta 3:3 (1:1/15:11 | 14:15); (5) Kružík Luboš - Vrzáček Matěj 2:4 (0:2/14:15 | 11:15); (6) Havlíček Martin - Vlková Lída 1:5 (0:2/13:15 | 4:15); (7) Houška Stanislav - Hrdlička Radek 2:4 (0:2/10:15 | 10:15); (8) Závorková Vendula -  Maštalířová Vĕrka 6:0 (2:0/15:5 | 15:7); (9) Domanská Jitka - Lejnar Luboš 5:1 (2:0/15:12 | 15:1);


10. Houška Stanislav - Hrdlička Radek, 9:9 (232:213) 29 b.

(1) Knetl Karel - Viktora Jan 2:4 (0:2/12:15 | 11:15); (2) Loučka Michal - Pešulová Kateřina 5:1 (2:0/15:4 | 15:12); (3) Šváb Jindřich - Mikeska Radek 2:4 (0:2/12:15 | 10:15); (4) Havlíček Martin - Vlková Lída 3:3 (1:1/7:15 | 15:6); (5) Výborný Roman -  Sochůrek Radek 2:4 (1:1/9:15 | 15:13); (6) Vach Petr - Jantačová Barbora 4:2 (1:1/15:8 | 14:15); (7) Králíček Robert – Jamber Václav 4:2 (2:0/15:10 | 15:10); (8) Zachariáš Lukáš - Machala Michal 6:0 (2:0/15:7 | 15:8); (9) Horálek Jiří - Slavík Radek 1:5 (0:2/14:15 | 8:15);


11. Závorka Milan - Frajt Tomáš, 8:10 (228:215) 27 b.

(1) Závorková Vendula - Maštalířová Vĕrka 6:0 (2:0/15:4 | 15:5); (2) Havlíček Martin -  Vlková Lída 4:2 (1:1/15:6 | 14:15); (3) Horálek Jiří - Slavík Radek 1:5 (0:2/8:15 | 14:15); (4) Výborný Roman - Sochůrek Radek 5:1 (2:0/15:14 | 15:7); (5) Knetl Karel -  Viktora Jan 1:5 (0:2/13:15 | 9:15); (6) Kružík Luboš - Vrzáček Matěj 3:3 (1:1/14:15 | 15:11); (7) Domanská Jitka - Lejnar Luboš 5:1 (2:0/15:11 | 15:7); (8) Řimnáč Honza -  Černý Josef 1:5 (0:2/6:15 | 10:15); (9) Navrátilová Jitka - Vojtíšek Luboš 1:5 (0:2/6:15 | 14:15);


12. Výborný Roman - Sochůrek Radek, 9:9 (215:208) 27 b.

(1) Zachariáš Lukáš - Machala Michal 6:0 (2:0/15:8 | 15:5); (2) Zajíček Luboš - Štorc Karel 0:6 (0:2/7:15 | 9:15); (3) Kružík Luboš - Vrzáček Matěj 4:2 (2:0/15:14 | 15:10); (4) Závorka Milan - Frajt Tomáš 1:5 (0:2/14:15 | 7:15); (5) Houška Stanislav - Hrdlička Radek 4:2 (1:1/15:9 | 13:15); (6) Červenka Jiří - Nosek Vlasta 6:0 (2:0/15:8 | 15:7); (7) Šváb Jindřich - Mikeska Radek 0:6 (0:2/9:15 | 6:15); (8) Vach Petr -  Jantačová Barbora 6:0 (2:0/15:8 | 15:4); (9) Řimnáč Honza - Černý Josef 0:6 (0:2/8:15 | 7:15);


13. Vach Petr - Jantačová Barbora, 10:8 (217:228) 26 b.

(1) Loučka Michal - Pešulová Kateřina 2:4 (1:1/15:11 | 4:15); (2) Domanská Jitka -  Lejnar Luboš 4:2 (1:1/14:15 | 15:8); (3) Navrátilová Jitka - Vojtíšek Luboš 0:6 (0:2/8:15 | 7:15); (4) Zachariáš Lukáš - Machala Michal 4:2 (2:0/15:12 | 15:13); (5) Doubrava Jan - Kubálková Petra 3:3 (1:1/15:13 | 14:15); (6) Houška Stanislav -  Hrdlička Radek 2:4 (1:1/8:15 | 15:14); (7) Kaňkovský Martin Jr. - Veselý Tomáš 5:1 (2:0/15:9 | 15:12); (8) Výborný Roman - Sochůrek Radek 0:6 (0:2/8:15 | 4:15); (9) Prošek Jiří - Malá Jana 6:0 (2:0/15:9 | 15:7);


14. Zachariáš Lukáš - Machala Michal, 9:9 (216:212) 26 b.

(1) Výborný Roman - Sochůrek Radek 0:6 (0:2/8:15 | 5:15); (2) Červenka Jiří - Nosek Vlasta 1:5 (0:2/8:15 | 11:15); (3) Prošek Jiří - Malá Jana 5:1 (2:0/15:11 | 15:5); (4) Vach Petr – Jantačová Barbora 2:4 (0:2/12:15 | 13:15); (5) Kaňkovský Martin Jr. -  Veselý Tomáš 2:4 (1:1/15:14 | 9:15); (6) Závorková Vendula - Maštalířová Vĕrka 5:1 (2:0/15:11 | 15:5); (7) Vinc David - Tůma Jan 6:0 (2:0/15:8 | 15:5); (8) Houška Stanislav - Hrdlička Radek 0:6 (0:2/7:15 | 8:15); (9) Doubrava Jan - Kubálková Petra 5:1 (2:0/15:12 | 15:6);


15. Červenka Jiří - Nosek Vlasta, 9:9 (204:208) 26 b.

(1) Řimnáč Honza - Černý Josef 0:6 (0:2/9:15 | 6:15); (2) Zachariáš Lukáš - Machala Michal 5:1 (2:0/15:8 | 15:11); (3) Doubrava Jan - Kubálková Petra 6:0 (2:0/15:4 | 15:9); (4) Králíček Robert - Jamber Václav 3:3 (1:1/11:15 | 15:14); (5) Šváb Jindřich -  Mikeska Radek 0:6 (0:2/9:15 | 5:15); (6) Výborný Roman - Sochůrek Radek 0:6 (0:2/8:15 | 7:15); (7) Prošek Jiří - Malá Jana 6:0 (2:0/15:6 | 15:6); (8) Vinc David -  Tůma Jan 6:0 (2:0/15:6 | 15:9); (9) Zajíček Luboš - Štorc Karel 0:6 (0:2/5:15 | 9:15);


16. Domanská Jitka - Lejnar Luboš, 8:10 (208:210) 26 b.

(1) Navrátilová Jitka - Vojtíšek Luboš 1:5 (0:2/11:15 | 9:15); (2) Vach Petr - Jantačová Barbora 2:4 (1:1/15:14 | 8:15); (3) Loučka Michal - Pešulová Kateřina 4:2 (1:1/13:15 | 15:7); (4) Kružík Luboš - Vrzáček Matěj 0:6 (0:2/8:15 | 8:15); (5) Závorková Vendula -  Maštalířová Vĕrka 6:0 (2:0/15:5 | 15:5); (6) Doubrava Jan - Kubálková Petra 5:1 (2:0/15:8 | 15:10); (7) Závorka Milan - Frajt Tomáš 1:5 (0:2/11:15 | 7:15); (8) Prošek Jiří - Malá Jana 6:0 (2:0/15:4 | 15:7); (9) Králíček Robert - Jamber Václav 1:5 (0:2/12:15 | 1:15);


17. Kružík Luboš - Vrzáček Matěj, 8:10 (199:232) 23 b.

(1) Prošek Jiří - Malá Jana 6:0 (2:0/15:7 | 15:6); (2) Řimnáč Honza - Černý Josef 0:6 (0:2/7:15 | 6:15); (3) Výborný Roman - Sochůrek Radek 2:4 (0:2/14:15 | 10:15); (4) Domanská Jitka – Lejnar Luboš 6:0 (2:0/15:8 | 15:8); (5) Králíček Robert - Jamber Václav 4:2 (2:0/15:14 | 15:11); (6) Závorka Milan - Frajt Tomáš 3:3 (1:1/15:14 | 11:15); (7) Loučka Michal - Pešulová Kateřina 2:4 (1:1/9:15 | 15:14); (8) Knetl Karel -  Viktora Jan 0:6 (0:2/7:15 | 6:15); (9) Havlíček Martin – Vlková Lída 0:6 (0:2/4:15 | 5:15);


18. Kaňkovský Martin Jr. - Veselý Tomáš, 6:10 (182:196) 22 b.

(1) Šváb Jindřich - Mikeska Radek 0:6 (0:2/4:15 | 3:15); (2) Závorková Vendula -  Maštalířová Vĕrka 6:0 (2:0/15:5 | 15:6); (3) Králíček Robert - Jamber Václav 1:5 (0:2/10:15 | 8:15); (4) Loučka Michal - Pešulová Kateřina 1:5 (0:2/13:15 | 5:15); (5) Zachariáš Lukáš - Machala Michal 4:2 (1:1/14:15 | 15:9); (6) Prošek Jiří - Malá Jana 4:2 (1:1/14:15 | 15:7); (7) Vach Petr – Jantačová Barbora 1:5 (0:2/9:15 | 12:15); (8) Doubrava Jan - Kubálková Petra 0:0 (0:0/0:0 | 0:0); (9) Vinc David Tůma Jan 5:1 (2:0/15:6 | 15:13);


19. Doubrava Jan - Kubálkova Petra, 6:10 (177:203) 21 b.

(1) Zajíček Luboš - Štorc Karel 0:6 (0:2/6:15 | 5:15); (2) Prošek Jiří - Malá Jana 6:0 (2:0/15:8 | 15:8); (3) Červenka Jiří - Nosek Vlasta 0:6 (0:2/4:15 | 9:15); (4) Vinc David -  Tůma Jan 4:2 (1:1/14:15 | 15:6); (5) Vach Petr - Jantačová Barbora 3:3 (1:1/13:15 | 15:14); (6) Domanská Jitka - Lejnar Luboš 1:5 (0:2/8:15 | 10:15); (7) Závorková Vendula - Maštalířová Vĕrka 6:0 (2:0/15:8 | 15:9); (8) Kaňkovský Martin Jr. - Veselý Tomáš 0:0 (0:0/0:0 | 0:0); (9) Zachariáš Lukáš - Machala Michal 1:5 (0:2/12:15 | 6:15);


20. Vinc David - Tůma Jan ml., 5:13 (150:244) 13 b.

(1) Havlíček Martin - Vlková Lída 0:6 (0:2/3:15 | 4:15); (2) Králíček Robert - Jamber Václav 0:6 (0:2/4:15 | 3:15); (3) Závorková Vendula - Maštalířová Vĕrka 5:1 (2:0/15:9 | 15:12); (4) Doubrava Jan - Kubálková Petra 2:4 (1:1/15:14 | 6:15); (5) Prošek Jiří -Malá Jana 5:1 (2:0/15:2 | 15:12); (6) Loučka Michal - Pešulová Kateřina 0:6 (0:2/6:15 | 2:15); (7) Zachariáš Lukáš - Machala Michal 0:6 (0:2/8:15 | 5:15); (8) Červenka Jiří -  Nosek Vlasta 0:6 (0:2/6:15 | 9:15); (9) Kaňkovský Martin Jr. - Veselý Tomáš 1:5 (0:2/6:15 | 13:15);


21. Závorková Vendula - Maštalířová Vĕrka, 2:16 (131:264) 6 b.

(1) Závorka Milan - Frajt Tomáš 0:6 (0:2/4:15 | 5:15); (2) Kaňkovský Martin Jr. - Veselý Tomáš 0:6 (0:2/5:15 | 6:15); (3) Vinc David - Tůma Jan 1:5 (0:2/9:15 | 12:15); (4) Prošek Jiří - Malá Jana 4:2 (2:0/15:14 | 15:10); (5) Domanská Jitka - Lejnar Luboš 0:6 (0:2/5:15 | 5:15); (6) Zachariáš Lukáš - Machala Michal 1:5 (0:2/11:15 | 5:15); (7) Doubrava Jan - Kubálková Petra 0:6 (0:2/8:15 | 9:15); (8) Králíček Robert - Jamber Václav 0:6 (0:2/5:15 | 7:15); (9) Loučka Michal - Pešulová Kateřina 0:6 (0:2/3:15 | 2:15);


22. Prošek Jiří - Malá Jana, 1:17 (144:269) 6 b.

(1) Kružík Luboš - Vrzáček Matěj 0:6 (0:2/7:15 | 6:15); (2) Doubrava Jan - Kubálková Petra 0:6 (0:2/8:15 | 8:15); (3) Zachariáš Lukáš - Machala Michal 1:5 (0:2/11:15 | 5:15); (4) Závorková Vendula - Maštalířová Vĕrka 2:4 (0:2/14:15 | 10:15); (5) Vinc David - Tůma Jan 1:5 (0:2/2:15 | 12:15); (6) Kaňkovský Martin Jr. - Veselý Tomáš 2:4 (1:1/15:14 | 7:15); (7) Červenka Jiří – Nosek Vlasta 0:6 (0:2/6:15 | 6:15); (8) Domanská Jitka - Lejnar Luboš 0:6 (0:2/4:15 | 7:15); (9) Vach Petr - Jantačová Barbora 0:6 (0:2/9:15 | 7:15); (Josef Tůma, Radek Sochůrek – foto: Josef Macháček, Josef Černý)


FOTOGALERIE

(Foto: Josef Macháček, Josef Černý)

gbn

Datum vložení: 18. 11. 2019 21:09
Datum poslední aktualizace: 18. 11. 2019 21:20
Autor: Josef Tůma

Mobilní rozhlas

logo
 

Úřední hodiny MÚ

Úřední hodiny MěÚ:

PONDĚLÍ a STŘEDA

8:00 - 10:45       11:45 - 16:45

 

Otevírací doba pokladny MěÚ:

PONDĚLÍ a STŘEDA

8:00 - 10:45       11:45 - 16:45

ÚTERÝ, ČTVRTEK A PÁTEK

9.30 - 10:45

 

Virtuální prohlídka

Virtuální prohlídka

Tříděné odpady

mapa

Zruč na mapě

Kliknutím otevřete mapový prohlížeč

Najdete nás také zde

KALENDÁŘ AKCÍ ZRUČ N.S.

Po Út St Čt So Ne
31
2
1
3
2
3
3
3
4
3
5
3
6
3
7
4
8
4
9
4
10
4
11
4
12
5
13
5
14
4
15
4
16
4
17
5
18
5
19
7
20
4
21
4
22
4
23
4
24
4
25
4
26
4
27
5
28
4
29
3
30
3
1
4
2
3
3
5
4
3

Mobilní aplikace

ma

Aktuální informace v mobilní aplikaci zdarma ke stažení:

playapp

Fotogalerie

Náhodný výběr z galerie

Zručské firmy sportují 2017

Návštěvnost

Návštěvnost:

ONLINE: 11
DNES: 149
TÝDEN: 4743
CELKEM: 2602185

04008001200
m
Zobrazit na Mapy.cz