Město Zruč nad Sázavou
Zruč nad Sázavou

9. kolo, volejbal, krajský přebor starších žákyň, druhá výkonnostní skupina B 2018/19 - zpravodajství, foto

9. kolo turnaje druhé výkonnostní skupiny B

Po devíti odehraných kolech v základních skupinách (5. místo) nastoupí zručské starší žákyně ve skupině o 16. – 19. místo v Mladé Boleslavi

Starší žákyně Jiskry dvakrát prohrály a jednou zvítězily

Po devíti odehraných kolech v základních skupinách (5. místo) nastoupí zručské starší žákyně ve skupině o 16. – 19. místo v Mladé Boleslavi


Starší žákyně Jiskry dvakrát prohrály a jednou zvítězily


RakovníkV tělocvičně VK Rakovník sehrály starší žákyně v soutěži krajského přeboru 9. kolo turnaje druhé výkonnostní skupiny B. 


Výsledky Jiskry Zruč nad Sázavou – 9. kolo:


Jiskra Zruč nad Sázavou – Sokol Roztoky 0:2 (-19, -18)

Jiskra Zruč nad Sázavou – VK Rakovník B 2:0 (19, 13)      

Jiskra Zruč nad Sázavou – VK Rakovník A 0:2 (-10, -11)


Sestava Jiskry: Veronika Filipová, Kamila Filipová, Anna Adamová, Anna Flekalová, Kateřina Fuchsová, Jana Brůzlová, Hana Melcrová, Veronika Pechová


Tabulka:  

      

1.

VK Benešovská 1. volejb.

24

23

1

46

 : 

2

69

2.

TJ Sokol Roztoky u Prahy

24

21

3

43

 : 

8

62

3.

VK Rakovník A

24

19

5

38

 : 

13

54

4.

TJ Kunice

24

14

10

30

 : 

22

42

5.

Jiskra Zruč nad Sázavou

24

12

12

27

 : 

26

37

6.

Vavřinec Kladno B

24

10

14

23

 : 

29

32

7.

VK Rakovník B

24

4

20

10

 : 

41

13

8.

SC SPIRIT Říčany

24

3

21

8

 : 

43

7

9.

TJ Sokol Králův Dvůr

24

2

22

5

 : 

46

5

 

Turnaj o 16. až 19. místo:


Turnaje se zúčastní družstva ze 4. a 5. míst obou 2. výkonnostních skupin zimní části, která se utkají systémem každý s každým. Pořadatelem je lepší družstvo umístěné na 4. místě 2. výkonnostní skupiny. Pokud nemá k dispozici dvě hřiště, bude pořadatel vybrán z ostatních účastníků podle dosažených výsledků.


Výsledky ze zimní části se nezapočítávají. Družstva umístěná na 4. místech 2. výkonnostních skupin získávají 1 vstupní bod.


Příští program: 27. dubna v Mladé Boleslavi


Jiskra Zruč nad Sázavou – TJ Kunice

Jiskra Zruč nad Sázavou – AŠ Mladá Boleslav

Jiskra Zruč nad Sázavou – Sokol Kostomlaty nad Labem (jot – foto: archiv starších žákyň Jiskry)   


Tabulka:

 

1.

Auto Škoda Mladá Boleslav

0

0

0

0

 : 

0

0

 : 

0

1

2.

TJ Kunice

0

0

0

0

 : 

0

0

 : 

0

1

3.

Jiskra Zruč nad Sázavou

0

0

0

0

 : 

0

0

 : 

0

0

4.

Sokol Kostomlaty nad Lab.

0

0

0

0

 : 

0

0

 : 

0

0

 

9. kolo turnaje druhé výkonnostní skupiny B

Datum vložení: 11. 4. 2019 20:53
Datum poslední aktualizace: 11. 4. 2019 21:07
Autor: Josef Tůma

Úřední hodiny MěÚ

Úřední hodiny MěÚ:

PONDĚLÍ a STŘEDA

8:00 - 11:00       12:00 - 16:45

 

Otevírací doba pokladny MěÚ:

PONDĚLÍ a STŘEDA

8:00 - 11:00       12:00 - 16:45

ÚTERÝ, ČTVRTEK A PÁTEK

9.30 - 11:00

 

Mobilní rozhlas

logo
 

Virtuální prohlídka

Virtuální prohlídka

Zruč na mapě

Kliknutím otevřete mapový prohlížeč

Najdete nás také zde

KALENDÁŘ AKCÍ ZRUČ N.S.

Po Út St Čt So Ne
27
3
28
3
29
3
30
3
1
4
2
3
3
3
4
3
5
3
6
3
7
3
8
3
9
3
10
3
11
3
12
4
13
4
14
3
15
4
16
4
17
3
18
2
19
2
20
2
21
3
22
1
23
1
24
1
25
2
26
1
27
1
28
1
29
1
30
1
31
1

Mobilní aplikace

Sledujte informace z našeho webu v mobilní aplikaci – V OBRAZE.

Návštěvnost

Návštěvnost:

ONLINE:6
DNES:504
TÝDEN:504
CELKEM:3425988

foto

04008001200
m
Zobrazit na Mapy.cz