Město Zruč nad Sázavou
Zruč nad Sázavou

2., 3., 4., 5. kolo, stolní tenis A, 3. liga, 2019/20 | Zpravodajství zde

2., 3., 4., 5. kolo, stolní tenis A, 3. liga, 2019/20 | Zpravodajství zde

Famózní výkon Loudína rozhodl dramatickou bitvu se Slatinou, proti Znojmu vyřešila výhru série šťastných "pětiseťáků“     

Áčko zajíždí v 6. a 7. kole do Brna a Žďáru nad Sázavou k utkáním s celky TTC MS C a TJ 

Famózní výkon Loudína rozhodl dramatickou bitvu se Slatinou, proti Znojmu vyřešila výhru série šťastných "pětiseťáků“     


Áčko zajíždí v 6. a 7. kole do Brna a Žďáru nad Sázavou k utkáním s celky TTC MS C a TJ 


Zruč nad Sázavou - V herně víceúčelového sálu ve Spolkovém domě ve Zruči nad Sázavou se uskutečnilo druhé, třetí, čtvrté a páté kolo 3. ligy mužů ve stolním tenisu. Druhé kolo nabídlo souboj SKC se KST Blansko, třetí s SK Slatina, čtvrté s KST Sokol Znojmo-Orel Únanov, v následujícím pátém kole přivítalo domácí družstvo celek TJ Holásky.


2. kolo:  SKC Zruč n. S. TENNISLINE A – KST Blansko 7:10  


Sestava a body: čtyřhry 2:0 - Herout František 2:2, Škopek Pavel 1:3, Slavík Radek 0:3, Nevřela Daniel 2:2 - Veselý Lukáš 2:2, Vaculík Miloslav 3:1, Přikryl Aleš 3:1, Svoboda Lukáš 2:1.


3. kolo:  SKC Zruč n. S. TENNISLINE A – SK Slatina 10:7


Sestava a body: čtyřhry 2:0 - Herout František 3:1, Loudín Petr 4:0, Škopek Pavel 1:2, Slavík Radek 0:4 - Havel Vojtěch 2:2, Gřunděl Matěj 2:2, Orság David 2:2, Jeřábek Vladimír 1:2.


4. kolo:  SKC Zruč n. S. TENNISLINE A – KST Sokol Znojmo-Orel Únanov 10:3


Sestava a body: čtyřhry 2:0 - Herout František 3:0, Loudín Petr 1:1, Škopek Pavel 1:2, Slavík Radek 3:0 - Ondrovčák Miroslav 1:2, Forman Libor 1:2, Svoboda Aleš 1:2, Vybíral Matouš 0:2.


5. kolo:  SKC Zruč n. S. TENNISLINE A – TJ Holásky 7:10


Sestava a body: čtyřhry 1:1 - Herout František 3:1, Loudín Petr 1:3, Škopek Pavel 1:2, Slavík Radek 1:3 - Chrást Roman 3:1, Hort Pavel 2:2, Palbuchta Jiří 1:3, Babák Petr 3:0.


Tabulka: (PU, V, R, P, K, skóre, body)


1.

 KST Blansko

5

5

0

0

0

50:27

15

2.

 TJ Sokol Šarovy

5

4

1

0

0

49:39

14

3.

 KST Sokol Znojmo-Orel Únanov

5

3

1

1

0

42:38

12

4.

 SKC Zruč nad Sáz. TENNISLINE

5

3

0

2

0

44:33

11

5.

 TJ Holásky

5

3

0

2

0

46:37

11

6.

 TJ Mikulčice

5

3

0

2

0

41:38

11

7.

 TTC MS Brno C

5

1

2

2

0

41:44

9

8.

 SK Slatina

5

2

0

3

0

38:41

9

9.

 TJ Žďár nad Sázavou

5

1

2

2

0

39:43

9

10.

 TJ Chropyně

5

1

0

4

0

34:43

7

11.

 TJ Sokol Lanžhot

5

0

2

3

0

32:48

7

12.

 TJ Jiskra Havlíčkův Brod

5

0

0

5

0

25:50

5

 

Příští program: (9. – 10. listopadu):


TTC MS Brno C - SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE

TJ Žďár nad Sázavou - SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE (jot, frh – foto: Josef Tůma)


 

Datum vložení: 29. 10. 2019 15:31
Datum poslední aktualizace: 29. 10. 2019 15:39
Autor: Josef Tůma

Úřední hodiny MěÚ

Úřední hodiny MěÚ:

PONDĚLÍ a STŘEDA

8:00 - 11:00       12:00 - 16:45

 

Otevírací doba pokladny MěÚ:

PONDĚLÍ a STŘEDA

8:00 - 11:00       12:00 - 16:45

ÚTERÝ, ČTVRTEK A PÁTEK

9.30 - 11:00

 

Mobilní rozhlas

logo
 

Virtuální prohlídka

Virtuální prohlídka

Zruč na mapě

Kliknutím otevřete mapový prohlížeč

Najdete nás také zde

KALENDÁŘ AKCÍ ZRUČ N.S.

Po Út St Čt So Ne
27
3
28
3
29
4
30
4
1
6
2
6
3
6
4
10
5
13
6
14
7
14
8
14
9
14
10
14
11
15
12
15
13
14
14
14
15
14
16
15
17
16
18
15
19
16
20
14
21
14
22
15
23
20
24
21
25
15
26
14
27
16
28
13
29
13
30
14
31
13

Mobilní aplikace

ma

Aktuální informace v mobilní aplikaci zdarma ke stažení:

playapp

Fotogalerie

Náhodný výběr z galerie

Návštěvnost

Návštěvnost:

ONLINE: 9
DNES: 785
TÝDEN: 6102
CELKEM: 2724529

04008001200
m
Zobrazit na Mapy.cz