Město Zruč nad Sázavou
Zruč nad Sázavou

1. kolo play-off (2-1), stolní tenis C, regionální přebor 1, 2018/19 - zpravodajství

1. kolo play-off (2-1), stolní tenis C, regionální přebor 1, 2018/19 - zpravodajství

V Kutné Hoře se zadařilo, céčko SKC zvítězilo v prvním utkání druhého kola play-off na místním Sokolem C

Vítězný celek SKP C: Němec Marek, Herout Václav, Jandejsek Zdeněk a Friš Miroslav

V Kutné Hoře se zadařilo, céčko SKC zvítězilo v prvním utkání druhého kola play-off na místním Sokolem C


Vítězný celek SKP C: Němec Marek, Herout Václav, Jandejsek Zdeněk a Friš Miroslav


Kutná HoraStolní tenisté SKC Zruč nad Sázavou C odehráli na stolech v Kutné Hoře první utkání druhého vyřazovacího kola regionálního přeboru I. třídy s celkem Sokol Kutná Hora C. 


1. zápas 2/1: Sokol Kutná Hora C - SKC Zruč nad Sázavou C  7:10

 

1.

Jirásek Zdeněk
Kolman Leon

Němec Marek
Herout Václav

 
 

-8

4

11

-8

-3

2

3

0

1

2.

Beňuš Petr
Kepka Jar. ml.

Jandejsek Zdeněk
Friš Miroslav

 
 

8

-8

-8

-6

 

1

3

0

2

3.

Kepka Jar. ml.

Němec Marek

 

5

10

-3

-9

-11

2

3

0

3

4.

Jirásek Zdeněk

Herout Václav

 

6

11

8

 

 

3

0

1

3

5.

Kolman Leon

Jandejsek Zd.

 

-11

5

-5

-10

 

1

3

1

4

6.

Beňuš Petr

Friš Miroslav

 

-5

10

10

5

 

3

1

2

4

7.

Jirásek Zdeněk

Němec Marek

 

8

-7

-9

6

-9

2

3

2

5

8.

Kolman Leon

Herout Václav

 

13

-13

4

-10

-5

2

3

2

6

9.

Beňuš Petr

Jandejsek Zdeněk

 

-12

7

9

9

 

3

1

3

6

10.

Kepka Jar. ml.

Friš Miroslav

 

7

-8

9

7

 

3

1

4

6

11.

Dusil Filip

Němec Marek

 

-9

6

-9

-9

 

1

3

4

7

12.

Beňuš Petr

Herout Václav

 

-7

9

-8

5

5

3

2

5

7

13.

Kepka Jar. ml.

Jandejsek Zdeněk

 

-7

-8

7

3

-9

2

3

5

8

14.

Jirásek Zdeněk

Friš Miroslav

 

8

7

9

 

 

3

0

6

8

15.

Beňuš Petr

Němec Marek

 

-2

-7

11

6

-6

2

3

6

9

16.

Kepka Jar. ml.

Herout Václav

 

4

-10

4

-11

5

3

2

7

9

17.

Jirásek Zdeněk

Jandejsek Zdeněk

 

-5

9

-9

-6

 

1

3

7

10

 

Sestava a body: čtyřhry 0:2 - Liška Josef 3:1, Hrčka Milan 1:3, Schoř Ladislav 1:2, Kořínek Miroslav 2:2 - Herout Václav 3:1, Němec Marek 4:0, Jandejsek Zdeněk 1:3, Friš Miroslav 0:3.


Příští program (20. 4. – 9 hodin):


SKC Zruč nad Sázavou C  - Sokol Kutná Hora C


Pozn. adm.: Když první utkání dopadne výhrou jednoho, ve druhém mu stačí uhrát remíza, takže se končí devátým bodem, když ho uhraje. (jot)


 

Datum vložení: 11. 4. 2019 20:40
Datum poslední aktualizace: 11. 4. 2019 20:49
Autor: Josef Tůma

Mobilní rozhlas

logo
 

Úřední hodiny MÚ

PONDĚLÍ a STŘEDA

8:00 - 10:00       13:30 - 16:30

 

Virtuální prohlídka

Virtuální prohlídka

Tříděné odpady

mapa

Zruč na mapě

Kliknutím otevřete mapový prohlížeč

Najdete nás také zde

KALENDÁŘ AKCÍ ZRUČ N.S.

Po Út St Čt So Ne
26 27 28 29 30
1
31 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
1
30 1 2 3 4 5 6

Mobilní aplikace

ma

Aktuální informace v mobilní aplikaci zdarma ke stažení:

playapp

Fotogalerie

Náhodný výběr z galerie

Návštěvnost

Návštěvnost:

ONLINE: 6
DNES: 475
TÝDEN: 3183
CELKEM: 2455110

04008001200
m
Zobrazit na Mapy.cz