Město Zruč nad Sázavou
Zruč nad Sázavou

2. kolo play-off (1-2), stolní tenis C, regionální přebor 1, 2018/19 - zpravodajství

2. kolo play-off (1-2), stolní tenis C, regionální přebor 1, 2018/19 - zpravodajství

Céčko SKC vítězem semifinále RP1. Druhé utkání skončilo v Močovicích vítězstvím v poměru 10:7, celkově 2:0

Vítězný celek SKP C: Němec Marek, Herout Václav, Jandejsek Zdeněk, Friš Miroslav a Buldra Lubomír

Céčko vítězem semifinále RP1. Druhé utkání skončilo v Močovicích vítězstvím v poměru 10:7, celkově 2:0


Vítězný celek SKP C: Němec Marek, Herout Václav, Jandejsek Zdeněk, Friš Miroslav a Buldra Lubomír


Močovice Stolní tenisté SKC Zruč nad Sázavou C odehráli na stolech v Močovicích druhé utkání prvního vyřazovacího kola regionálního přeboru I. třídy s celkem Sokol Močovice A. 


2. zápas 1/2: Sokol Močovice A - SKC Zruč nad Sázavou C  7:10

 

1.

Liška Josef
Kořínek Mir.

 
 

Herout Václav
Němec Marek

 
 

-8

-9

-6

 

 

0

3

0

1

2.

Hrčka Milan
Schoř Lad.

 
 

Jandejsek Zd.
Friš Miroslav

 
 

-10

-2

8

-5

 

1

3

0

2

3.

Liška Josef

 

Herout Václav

 

5

5

8

 

 

3

0

1

2

4.

Hrčka Milan

 

Němec Marek

 

-7

-6

-8

 

 

0

3

1

3

5.

Schoř Lad.

 

Jandejsek Zd.

 

-5

7

-9

11

10

3

2

2

3

6.

Kořínek Mir.

 

Friš Miroslav

 

6

5

-10

2

 

3

1

3

3

7.

Hrčka Milan

 

Herout Václav

 

-7

-7

7

-6

 

1

3

3

4

8.

Schoř Lad.

 

Němec Marek

 

-6

-10

-10

 

 

0

3

3

5

9.

Kořínek Mir.

 

Jandejsek Zd.

 

6

-9

-11

12

10

3

2

4

5

10.

Liška Josef

 

Friš Miroslav

 

9

3

6

 

 

3

0

5

5

11.

Schoř Lad.

 

Herout Václav

 

-8

-12

9

4

-8

2

3

5

6

12.

Kořínek Mir.

 

Němec Marek

 

-9

-7

-9

 

 

0

3

5

7

13.

Liška Josef

 

Jandejsek Zd.

 

8

-8

7

9

 

3

1

6

7

14.

Hrčka Milan

 

Friš Miroslav

 

7

2

4

 

 

3

0

7

7

15.

Kořínek Mir.

 

Herout Václav

 

-3

-6

-7

 

 

0

3

7

8

16.

Liška Josef

 

Němec Marek

 

5

-9

-8

-7

 

1

3

7

9

17.

Hrčka Milan

 

Jandejsek Zd.

 

-7

-6

-5

 

 

0

3

7

10

 

Sestava a body: čtyřhry 0:2 - Liška Josef 3:1, Hrčka Milan 1:3, Schoř Ladislav 1:2, Kořínek Miroslav 2:2 - Herout Václav 3:1, Němec Marek 4:0, Jandejsek Zdeněk 1:3, Friš Miroslav 0:3.


Příští program (10. 4. – 18.30 hodin):


Sokol Kutná Hora C - SKC Zruč nad Sázavou C 


Pozn. adm.: Když první utkání dopadne výhrou jednoho, ve druhém mu stačí uhrát remíza, takže se končí devátým bodem, když ho uhraje. (jot)


 

Datum vložení: 11. 4. 2019 20:23
Datum poslední aktualizace: 11. 4. 2019 20:38
Autor: Josef Tůma

Mobilní rozhlas

logo
 

Úřední hodiny MÚ

PONDĚLÍ a STŘEDA

8:00 - 10:00       13:30 - 16:30

 

Virtuální prohlídka

Virtuální prohlídka

Tříděné odpady

mapa

Zruč na mapě

Kliknutím otevřete mapový prohlížeč

Najdete nás také zde

KALENDÁŘ AKCÍ ZRUČ N.S.

Po Út St Čt So Ne
26 27 28 29 30
1
31 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
1
30 1 2 3 4 5 6

Mobilní aplikace

ma

Aktuální informace v mobilní aplikaci zdarma ke stažení:

playapp

Fotogalerie

Náhodný výběr z galerie

Návštěvnost

Návštěvnost:

ONLINE: 8
DNES: 487
TÝDEN: 3195
CELKEM: 2455122

04008001200
m
Zobrazit na Mapy.cz