Město Zruč nad Sázavou
Zruč nad Sázavou

St. tenis D, foto

#

17. kolo, stolní tenis D, regionální přebor 2, 2019/20 | Zpravodajství, tabulka zde

Datum: 11. 3. 2020

Déčko SKC prohrálo v závěrečném utkání soutěže s posledním celkem tabulky a skončilo sedmé

Bilance déčka: tři výhry, jedna remíza a deset porážek

#

16. kolo, stolní tenis D, regionální přebor 2, 2019/20 | Zpravodajství, tabulka zde

Datum: 25. 2. 2020

Déčko SKC překvapilo v Chlístovicích, tři body Vojtěcha Förstera, závěr soutěže venku s posledním týmem  

Déčko v 17. kole zajíždí na stoly Sokola Uhlířské Janovice C

#

15. kolo, stolní tenis D, regionální přebor 2, 2019/20 | Zpravodajství, tabulka zde

Datum: 18. 2. 2020

Déčko SKC se proti čtvrtému celku vytáhlo, Olympia Kutná Hora B tak odjela s prázdnou

Déčko SKC zajíždí v 16. kole na stoly Sokola Chlístovice A

#

14. kolo, stolní tenis D, regionální přebor 2, 2019/20 | Zpravodajství, tabulka zde

Datum: 11. 2. 2020

Déčko SKC nastoupilo v Kácově pouze ve třech hráčích a darovalo tak domácím pět bodů  

Déčko v 15. kole přivítá na stolech ve spolkovém domě celek SKP Olympia Kutná Hora B

#

13. kolo (12 kolo - VT), stolní tenis D, regionální přebor 2, 2019/20 | Zpravodajství, tabulka zde

Datum: 28. 1. 2020

Proti favoritu soutěže získalo déčko body pouze po WO, když se Sokol dostavil pouze ve třech

Déčko SKC zajíždí ve 14. kole na stoly Sokola Kácov A 

#

11. kolo, stolní tenis D, regionální přebor 2, 2019/20 | Zpravodajství, tabulka zde

Datum: 8. 1. 2020

Porážka od ,,souseda“ v tabulce posunula déčko SKC o pořadí níže, v dalším utkání hostí lídra soutěže

Déčko má ve 12. kole volný termín, ve 13. kole přivítá na stolech ve spolkovém domě celek Uhlířské Janovice B

#

10. kolo (v 9. kole volný termín), stolní tenis D, regionální přebor 2, 2019/20 | Zpravodajství, tabulka zde

Datum: 17. 12. 2019

Vyrovnané utkání (po šestnácti zápasech 8:8) rozhodl Malešov dvěma závěrečnými výhrami

Déčko SKC zajíždí v 11. kole na stoly Sokola Močovice C

#

8. kolo, stolní tenis D, regionální přebor 2, 2019/20 | Zpravodajství, tabulka zde

Datum: 2. 12. 2019

Déčko prohrávalo ,,ve spolkáči“ již 3:6 a 4:7, po třech bodech Babky a WO si připsalo tři body

Déčko SKC přivítá na domácích stolech celek Malešova

#

7. kolo, stolní tenis D, regionální přebor 2, 2019/20 | Zpravodajství, tabulka zde

Datum: 25. 11. 2019

Déčko změnu místa odehrání utkání na domácí palubovku využilo a přesvědčivě zvítězilo

Déčko SKC přivítá o víkendu na domácích stolech celek Močovice C

#

6. kolo, stolní tenis D, regionální přebor 2, 2019/20 | Zpravodajství, tabulka zde

Datum: 13. 11. 2019

Déčko SKC nastoupilo proti lídru soutěže a po přechodu Babky do éčka popáté prohrálo

Déčko SKC mělo zajíždět do Uhlířských Janovic, ale hraje se v pátek ve Zruči nad Sázavou

#

5. kolo, stolní tenis D, regionální přebor 2, 2019/20 | Zpravodajství, tabulka zde

Datum: 7. 11. 2019

Déčko SKC v soutěži zatím nezvítězilo, na stolech béčka Olympie Kutná Hora B vysoko prohrálo

Déčko v 6. kole přivítá na stolech ve spolkovém domě celek Chlístovice A

#

4. kolo, stolní tenis D, regionální přebor 2, 2019/20 | Zpravodajství, tabulka zde

Datum: 31. 10. 2019

Déčko prohrávalo v derby s Kácovem 2:4, 4:6, 6:8, 7:9. ,,Plichty" se nedočkalo, hosté nakonec vyhráli 7:11

Déčko SKC zajíždí v 5. kole do Kutné Hory 

#

3. kolo (2. kolo - VT), stolní tenis D, regionální přebor 2, 2019/20 | Zpravodajství zde

Datum: 18. 10. 2019

Porážka déčka SKC s béčkem Uhlířských Janovic, dva body vybojoval Dolejš, jeden V. Förster a Babka  

Déčko ve 4. kole přivítá na stolech ve spolkovém domě celek Kácova A

#

1. kolo, stolní tenis D, regionální přebor 2, 2019/20 - zpravodajství

Datum: 2. 10. 2019

Porážka déčka SKC v Malešově, po dvou bodech za hostující celek získali V. Förster a Babka  

Déčko ve 3. kole zajíždí na stoly béčka Uhlířských Janovic

Středočeský open tour mládeže do 18 let

Středočeský open tour, tři medaile SKC Zruč nad Sázavou, Zručská jarní liga - tréninková pohárová mistrovská utkání - zpravodajství, foto

Datum: 17. 5. 2019

Poslední Středočeský open tour mládeže ve stolním tenisu znamenal tři medaile pro SKC, v přátelské Zručské jarní lize získalo SKC polovinu bodů

Středočeský open tour, pohárová mistrovská utkání

Závěrečný TOP 12 - Zruč nad Sázavou

TOP 12 Regionálního poháru žactva, stolní tenis, Zruč nad Sázavou - zpravodajství, foto

Datum: 16. 4. 2019

TOP 12 ve Zruči nad Sázavou skončil velkým úspěchem Vojtěcha Förstera, úspěchem je i čtvrté místo Jana Čekala

Celkové pořadí zručských hráčů: 2. Förster, 4. Čekal, 5. Baloun, 12. Cendelín

#

18. kolo, stolní tenis D, regionální přebor 2, 2018/19 - zpravodajství

Datum: 26. 3. 2019

Těsná porážka s aspirantem na postup, čtyři body Zdeňka Jandejska, v tabulce obsadilo déčko šestou příčku

SKC Zruč nad Sázavou D – osm výher, jedna remíza, devět porážek

#

17. kolo, stolní tenis D, regionální přebor 2, 2018/19 - zpravodajství

Datum: 11. 3. 2019

Déčko SKC nezopakovalo s Kácovem výhru z podzimu (13:5) a v posázavském derby prohrálo

Déčko SKC zajíždí v 18. kole do Uhlířských Janovic

#

16. kolo, stolní tenis D, regionální přebor 2, 2018/19 - zpravodajství

Datum: 27. 2. 2019

Vysoká výhra déčka SKC v Močovicích, v tabulce si drží stále šestou příčku, v sobotu posázavské derby

SKC Zruč nad Sázavou D hostí v sobotu doma celek Sokol Kácov A

#

15. kolo, stolní tenis D, regionální přebor 2, 2018/19 - zpravodajství

Datum: 20. 2. 2019

Déčko hladce přehrálo poslední celek tabulky, po patnácti kolech se nachází na šesté příčce

Déčko SKC zajíždí v 16. kole do Močovic

#

14. kolo, stolní tenis D, regionální přebor 2, 2018/19 - zpravodajství

Datum: 11. 2. 2019

Déčko SKC uhrálo v Malešově bod za nerozhodný výsledek a v tabulce figuruje na šesté příčce  

SKC Zruč nad Sázavou D hostí v sobotu doma celek SKK Hlízov A

#

4. turnaj seriálu Grand Prix ve stolním tenisu, Praha - zpravodajství

Datum: 5. 2. 2019

Zručský Filip Cendelín vyhrál GP Prahy nejmladších žáků ve stolním tenisu, ve finále porazil Radima Kupsu z Vlašimi   

Čtvrtý turnaj seriálu Grand Prix RACKETSPORT.cz nejmladšího žactva se vydařil, Filip Cendelín neztratil v šesti utkáních ani set

#

13. kolo, stolní tenis D, regionální přebor 2, 2018/19 - zpravodajství

Datum: 28. 1. 2019

Domácí vedli s favoritem utkání 8:7, ale závěrečné tři utkání se nevydařily. Déčko tak prohrálo 8:10

Déčko SKC zajíždí ve 14. kole do Malešova 

#

12. KOLO, STOLNÍ TENIS D, REGIONÁLNÍ PŘEBOR 2, 2018/19 - ZPRAVODAJSTVÍ

Datum: 14. 1. 2019

DÉČKO SKC ODJELO DO ČÁSLAVI VZHLEDEM K POSUNU HRÁČŮ DO VYŠŠÍ SOUTĚŽE POUZE VE TŘECH

SKC Zruč nad Sázavou D hostí v sobotu doma celek SKP Olympia Kutná Hora B

Regionální přebory mladších žáků ve stolním tenisu, Církvice

REGIONÁLNÍ PŘEBOR MLADŠÍCH ŽÁKŮ VE STOLNÍM TENISU 2018/19, CÍRKVICE - ZPRAVODAJSTVÍ, FOTO

Datum: 14. 1. 2019

MLADŠÍ ŽÁCI SKC ZRUČ NAD SÁZAVOU FILIP CENDELÍN A ONDŘEJ NÁCOVSKÝ BOJOVALI NA STOLNĚTENISOVÝCH PŘEBORECH V CÍRKVICI   

Regionální přebor v kategorii mladších žáků ovládl čáslavský Reimann, stříbro a bronz brali zručští stolní tenisté Cendelín a Nácovský

#

11. KOLO, STOLNÍ TENIS D, REGIONÁLNÍ PŘEBOR 2, 2018/19 - ZPRAVODAJSTVÍ

Datum: 8. 1. 2019

PŘEDNÍ CELEK SOUTĚŽE VE ZRUČI NEUSPĚL, ČTYŘI VÝHRY FRIŠE A JANDEJSKA, MLADÍCI PŘIDALI PĚT BODŮ

Déčko SKC zajíždí ve 12. kole do Čáslavi 

Šestý Vánoční turnaj dětí, Zruč nad Sázavou

6. VÁNOČNÍ TURNAJ VE STOLNÍM TENISU DĚTÍ - ZRUČ NAD SÁZAVOU, 23 ÚČASTNÍKŮ - ZPRAVODAJSTVÍ, FOTO

Datum: 30. 12. 2018

JAN ČEKAL A ONDŘEJ NÁCOVSKÝ ZE ZRUČE NAD SÁZAVOU OVLÁDLI VÁNOČNÍ OPEN TURNAJ DĚTÍ

Na zelených stolech bojovalo třiadvacet hráčů a hráček ve dvou kategoriích

#

10. KOLO, STOLNÍ TENIS D, REGIONÁLNÍ PŘEBOR 2, 2018/19 - ZPRAVODAJSTVÍ

Datum: 18. 12. 2018

DÉČKO NAPODOBILO V KUTNÉ HOŘE CÉČKO, VEDLO TAKÉ 7:4, Z DALŠÍCH SEDMI UTKÁNÍ VYHRÁLO POUZE JEDNOU A PROHRÁLO 10:8

SKC Zruč nad Sázavou D hostí v sobotu doma Chlístovice A

#

9. KOLO, STOLNÍ TENIS D, REGIONÁLNÍ PŘEBOR 2, 2018/19 - ZPRAVODAJSTVÍ

Datum: 11. 12. 2018

VYSOKÁ PORÁŽKA S BÉČKEM UHLÍŘSKÝCH JANOVIC, BULDRA BODOVAL A ODSTOUPIL PRO NEMOC, MLADÍCI SE NEPROSADILI

Déčko SKC zajíždí v 10. kole do Kutné Hory

#

8. KOLO, STOLNÍ TENIS D, REGIONÁLNÍ PŘEBOR 2, 2018/19 - ZPRAVODAJSTVÍ

Datum: 10. 12. 2018

JASNÁ VÝHRA DÉČKA SKC V SOUSEDSKÉM DERBY V KÁCOVĚ, ČTYŘI BODY ZDEŇKA JANDEJSKA

SKC Zruč nad Sázavou D hostí v sobotu doma Uhlířské Janovice B  

#

7. KOLO, STOLNÍ TENIS D, REGIONÁLNÍ PŘEBOR 2, 2018/19 - ZPRAVODAJSTVÍ

Datum: 29. 11. 2018

ČTVRTÁ VÝHRA DÉČKA SKC V SOUTĚŽI, BODEM PŘISPĚL K VÍTĚZSTVÍ I MLADÍK BALOUN

Déčko SKC zajíždí v předehrávce 8. kole do Kácova

#

6. KOLO, STOLNÍ TENIS D, REGIONÁLNÍ PŘEBOR 2, 2018/19 - ZPRAVODAJSTVÍ

Datum: 15. 11. 2018

VYSOKÁ VÝHRA V HLÍZOVĚ, LADISLAV DOLEJŠ POPRVÉ V KARIÉŘE V RP2 ZAZNAMENAL 4.5 BODU

SKC Zruč nad Sázavou D hostí v sobotu 24. listopadu doma Močovice C

#

5. KOLO, STOLNÍ TENIS D, REGIONÁLNÍ PŘEBOR 2, 2018/19 - ZPRAVODAJSTVÍ

Datum: 6. 11. 2018

DÉČKO SKC PŘEHRÁLO HLADCE ÁČKO MALEŠOVA, PRVNÍ BOD ZAZNAMENALI HOSTÉ ZA STAVU 10:0

Déčko SKC zajíždí v 6. kole do Hlízova

#

4. KOLO, STOLNÍ TENIS D, REGIONÁLNÍ PŘEBOR 2, 2018/19 - ZPRAVODAJSTVÍ

Datum: 1. 11. 2018

VEDENÍ 4:0 PO ČTYŘHRÁCH A DVOU DVOUHRÁCH DÁVALO VELKOU NADĚJI NA DOBRÝ VÝSLEDEK, NAKONEC DOMÁCÍ UTKÁNÍ OTOČILI

SKC Zruč nad Sázavou D hostí v sobotu doma Malešov A

#

2. A 3. KOLO, STOLNÍ TENIS D, REGIONÁLNÍ PŘEBOR 2, 2018/19 - ZPRAVODAJSTVÍ

Datum: 16. 10. 2018

DÉČKO PROHRÁLO S VEDOUCÍMI CELKY OBA ZÁPASY, PO TŘECH KOLECH  SE NACHÁZÍ NA ŠESTÉM MÍSTĚ

SKC Zruč nad Sázavou D zajíždí ve 4. kole (v pátek) do Kutné Hory  

#

1. KOLO, STOLNÍ TENIS D, REGIONÁLNÍ PŘEBOR 2, 2018/19 - ZPRAVODAJSTVÍ

Datum: 2. 10. 2018

DÉČKO VYHRÁVALO V ÚVODNÍM KOLE 6:1, POTÉ 9:4. CELKOVĚ ZVÍTĚZILO NAD KUTNOU HOROU D 12:6

Déčko SKC zajíždí ve 2. kole do Chlístovic 

#

REGIONÁLNÍ PŘEBOR 2, SKC ZRUČ NAD SÁZAVOU D, SOUPEŘI 2018/19 - ZPRAVODAJSTVÍ

Datum: 11. 7. 2018

STOLNÍ TENISTÉ CÉČKA A DÉČKA SKC ZRUČ NAD SÁZAVOU ZNAJÍ SVÉ SOUPEŘE V OKRESNÍ SOUTĚŽI RP 1 A RP 2

Céčko se utká např. dvakrát s Čáslaví (C a D) a Močovicemi (A a B), déčko s Olympií Kutná Hora (B a C)

#

18. KOLO, STOLNÍ TENIS D, REGIONÁLNÍ PŘEBOR 2, 2017/18

Datum: 5. 4. 2018

OSMNÁCTÝM KOLEM SKONČIL REGIONÁLNÍ PŘEBOR DRUHÉ TŘÍDY, DÉČKO OBSADILO SEDMÉ MÍSTO

Play – off: TJ Sokol Čáslav E - SKP Olympia Kutná Hora B, TJ Sokol Močovice B - TJ Sokol Chlístovice A

Zruč nad Sázavou – Hráči SKC Zruč nad Sázavou D odehráli v soutěži regionálního přeboru 2. třídy stolního tenisu v domácím prostředí ve Spolkovém domě osmnácté kolo s celkem Sokol Močovice B.

18. kolo: SKC Zruč nad Sázavou D – Sokol Močovice B 5:13

Sestava a body: čtyřhry 1:1 - Čekal Jan 1:3, Förster Vojtěch 0:4, Kulhánek Matěj 0:4, Buldra Lubomír 3:1 - Novotný Ondřej 2:2, Dastych Jiří 3:1, Kristek Ondřej 3:1, Dejnožka Tomáš 4:0.

Tabulka: (Regionální přebor 2. třídy)

1. TJ Sokol Čáslav E 18 15 1 2 0 227:97 46
2. TJ Sokol Močovice B 18 12 4 2 0 193:131 40
3. TJ Sokol Chlístovice A 18 13 1 4 0 202:122 40
4. SKP Olympia Kutná Hora B 18 12 0 6 0 217:107 36
5. TJ Sokol Kutná Hora D 18 10 2 6 0 148:176 32
6. TJ Sokol Malešov A 18 9 1 8 0 185:139 28
7. SKC Zruč nad Sázavou RABBIT D 18 4 1 13 0 110:214 13
8. TJ Sokol Uhlířské Janovice C 18 3 2 13 0 125:198 11
9. TJ Sokol Kácov A 18 3 0 15 0 108:216 9
10. TJ Sokol Zbraslavice B 18 2 2 14 0 104:219 8

#

16. A 17. KOLO, STOLNÍ TENIS D, REGIONÁLNÍ PŘEBOR 2, 2017/18

Datum: 23. 3. 2018

DÉČKO SKC ODEHRÁLO ZÁPASY NA STOLECH LÍDRŮ TABULKY, Z OBOU ODEŠLO PORAŽENO

SKC Zruč nad Sázavou D hostí v 18. kole (v sobotu) Močovice B

Chlístovice, Čáslav - SKC Zruč nad Sázavou D odehrál šestnácté a sedmnácté kolo v soutěži regionálního přeboru 2. třídy stolního tenisu na stolech ve Chlístovicích a Čáslavi.

16. kolo: Sokol Chlístovice A - SKC Zruč nad Sázavou D 12:6

Sestavy a body: čtyřhry 2:0 - Franc Lukáš 3:1, Sojka Tomáš 2:2, Král Milan 3:1, Křemenák Josef 2:2 - Friš Miroslav 1:3, Herout Václav 4:0, Buldra Lubomír 1:3, Dolejš Ladislav 0:4. (jot)

17. kolo: Sokol Čáslav E – SKC Zruč nad Sázavou D 15:3

Sestavy a body: čtyřhry 1:1 - Stínil Václav 4:0, Líska Filip 3:1, Beran Stanislav 3:0, Lísková Kateřina 2:1, WO 2:0 - Friš Miroslav 0:2, Buldra Lubomír 2:2, Čekal Jan 0:4, Cendelín Filip 0:4, WO 0:2.

Tabulka: (Regionální přebor 2. třídy)

1. TJ Sokol Čáslav E 17 14 1 2 0 212:94 43
2. TJ Sokol Chlístovice A 17 13 1 3 0 199:107 40
3. TJ Sokol Močovice B 17 11 4 2 0 180:126 37
4. SKP Olympia Kutná Hora B 17 12 0 5 0 211:95 36
5. TJ Sokol Kutná Hora D 17 9 2 6 0 138:168 29
6. TJ Sokol Malešov A 17 8 1 8 0 173:133 25
7. SKC Zruč nad Sázavou RABBIT D 17 4 1 12 0 105:201 13
8. TJ Sokol Uhlířské Janovice C 17 3 1 13 0 116:189 10
9. TJ Sokol Kácov A 17 3 0 14 0 100:206 9
10. TJ Sokol Zbraslavice B 17 2 1 14 0 95:210 7

Příští program: (sobota 24. března 2018)

SKC Zruč nad Sázavou D – Sokol Močovice B

#

14. A 15. KOLO, STOLNÍ TENIS D, REGIONÁLNÍ PŘEBOR 2, 2017/18

Datum: 23. 2. 2018

DÉČKO VYHRÁLO DVAKRÁT PO SOBĚ A POSTOUPILO NA SEDMOU PŘÍČKU ,,NAŠLAPANÉ“ SPODNÍ TABULKY

SKC Zruč nad Sázavou D zajíždí v 16. kole (v sobotu) do Chlístovic

Zbraslavice, Zruč nad Sázavou - SKC Zruč nad Sázavou D odehrál čtrnácté kolo v soutěži regionálního přeboru 2. třídy stolního tenisu na stolech ve Zbraslavicích, předehrávané 15. kolo doma se Sokolem Kácov.

14. kolo: Sokol Zbraslavice B - SKC Zruč nad Sázavou D 6:12

Sestavy a body: čtyřhry 0:2 - Jandík Luboš 2:2, Lichtenberg Petr 2:2, Fuchs Josef 2:2, WO 0:4 - Buldra Lubomír 3:0, Friš Miroslav 1:2, Förster Vojtěch 0:3, Herout Václav 2:1, WO 4:0. (jot)

Předehrávané 15. kolo: SKC Zruč nad Sázavou D – Sokol Kácov 14:4

Sestavy a body: čtyřhry 2:0 - Buldra Lubomír 4:0, Herout Václav 3:0, Dolejš Ladislav 1:3, Friš Miroslav 4:0, Förster Vojtěch 0:1 - Frajt František 1:3, Lepič Jaroslav 1:3, Svoboda Josef 2:2, Novotný Pavel 0:4.

Tabulka: (Regionální přebor 2. třídy)

1. TJ Sokol Čáslav E 14 11 1 2 0 170:82 34
2. SKP Olympia Kutná Hora B 14 11 0 3 0 184:68 33
3. TJ Sokol Močovice B 14 9 3 2 0 151:101 30
4. TJ Sokol Chlístovice A 13 9 1 3 0 150:84 28
5. TJ Sokol Malešov A 14 8 1 5 0 151:101 25
6. TJ Sokol Kutná Hora D 14 6 2 6 0 106:146 20
7. SKC Zruč nad Sázavou RABBIT D 14 3 1 10 0 82:170 10
8. TJ Sokol Kácov A 13 3 0 10 0 77:157 9
9. TJ Sokol Uhlířské Janovice C 14 2 1 11 0 94:157 7
10. TJ Sokol Zbraslavice B 14 2 0 12 0 76:175 6

Příští program: (sobota 10. března 2018)

Sokol Chlístovice A - SKC Zruč nad Sázavou D

#

13. KOLO, STOLNÍ TENIS D, REGIONÁLNÍ PŘEBOR 2, 2017/18

Datum: 14. 2. 2018

VYROVNANÉ UTKÁNÍ ROZHODL MALEŠOV AŽ V ZÁVĚRU, BULDRA TŘIKRÁT BODOVAL

14. kolo: v sobotu 17. února zajíždí déčko do Zbraslavic, od 9 hodin

Zruč nad Sázavou – Hráči SKC Zruč nad Sázavou D odehráli v soutěži regionálního přeboru 2. třídy stolního tenisu v domácím prostředí ve Spolkovém domě třinácté kolo s celkem Sokol Malešov A.

13. kolo: SKC Zruč nad Sázavou D – Sokol Malešov A 7:11

Sestava a body: čtyřhry 1:1 - Buldra Lubomír 3:1, Friš Miroslav 2:2, Kop Jaromír 0:4, Dolejš Ladislav 1:3 - Kepka Jaroslav ml. 3:1, Světlík Milan st. 1:3, Kepka Jaroslav 4:0, Douda Jiří 2:2.

Tabulka: (Regionální přebor 2. třídy)

1. TJ Sokol Čáslav E 13 10 1 2 0 155:79 31
2. SKP Olympia Kutná Hora B 13 10 0 3 0 170:64 30
3. TJ Sokol Močovice B 13 9 3 1 0 147:87 30
4. TJ Sokol Chlístovice A 13 9 1 3 0 150:84 28
5. TJ Sokol Malešov A 13 8 1 4 0 148:86 25
6. TJ Sokol Kutná Hora D 13 5 2 6 0 95:139 17
7. TJ Sokol Kácov A 13 3 0 10 0 77:157 9
8. TJ Sokol Uhlířské Janovice C 13 2 1 10 0 87:146 7
9. SKC Zruč nad Sázavou RABBIT D 13 2 1 10 0 70:164 7
10. TJ Sokol Zbraslavice B 13 2 0 11 0 70:163 6

Příští program (17. února): Sokol Zbraslavice B - SKC Zruč nad Sázavou D (jot)

#

12. KOLO, STOLNÍ TENIS D, REGIONÁLNÍ PŘEBOR 2, 2017/18

Datum: 31. 1. 2018

DÉČKO SKC PROHRÁVALO V POLOVINĚ STŘETNUTÍ 5:3, POTÉ BYLO UTKÁNÍ V REŽII DOMÁCÍHO LÍDRA TABULKY

SKC Zruč nad Sázavou D hostí ve 13. kole (v sobotu) doma Sokol Malešov A

Kutná Hora - SKC Zruč nad Sázavou D odehrál dvanácté kolo v soutěži regionálního přeboru 2. třídy stolního tenisu na stolech v Kutné Hoře.

12. kolo: Olympia Kutná Hora B - SKC Zruč nad Sázavou D 12:6

Sestavy a body: čtyřhry 2:0 - Pekárek Pavel 3:0, Kačírek David 3:1, Krupička Jaroslav 1:3, Vaněk Jiří 3:0, WO 0:2 - Herout Václav 2:1, Friš Miroslav 1:2, Buldra Lubomír 1:3, Dolejš Ladislav 0:4, WO 2:0. (jot)

Tabulka: (Regionální přebor 2. třídy)

1. SKP Olympia Kutná Hora B 12 10 0 2 0 163:53 30
2. TJ Sokol Čáslav E 12 9 1 2 0 144:72 28
3. TJ Sokol Močovice B 12 8 3 1 0 133:83 27
4. TJ Sokol Chlístovice A 11 7 1 3 0 125:73 22
5. TJ Sokol Malešov A 12 7 1 4 0 137:79 22
6. TJ Sokol Kutná Hora D 12 5 2 5 0 88:128 17
7. TJ Sokol Uhlířské Janovice C 12 2 1 9 0 83:132 7
8. SKC Zruč nad Sázavou RABBIT D 12 2 1 9 0 63:153 7
9. TJ Sokol Zbraslavice B 11 2 0 9 0 59:138 6
10. TJ Sokol Kácov A 12 2 0 10 0 66:150 6

Příští program: (sobota 10. února 2018)

SKC Zruč nad Sázavou D – Sokol Malešov A

#

11. KOLO, STOLNÍ TENIS D, REGIONÁLNÍ PŘEBOR 2, 2017/18

Datum: 16. 1. 2018

DÉČKO SKC PORAZILO OSLABENÉ DRUŽSTVO HOSTŮ, PREMIÉRA LUBOMÍRA BULDRY

12. kolo: v sobotu 27. ledna 2018 zajíždí déčko do Kutné Hory od 13 hodin

Zruč nad Sázavou – Hráči SKC Zruč nad Sázavou D odehráli v soutěži regionálního přeboru 2. třídy stolního tenisu v domácím prostředí ve Spolkovém domě jedenácté kolo s celkem Sokol Uhlířské Janovice C.

11. kolo: SKC Zruč nad Sázavou D – Sokol Uhlířské Janovice C 12:6

Sestava a body: čtyřhry 0:1 - Herout Václav 1:0, Buldra Lubomír 2:1, Dolejš Ladislav 1:2, Friš Miroslav 3:0, Čekal Jan 0:2, WO 5:0 - Mulenková Eva 2:2, Čížová Tereza 2:2, Číž Daniel 1:3, WO 0:5.

Tabulka: (Regionální přebor 2. třídy)

1. SKP Olympia Kutná Hora B 11 9 0 2 0 151:47 27
2. TJ Sokol Čáslav E 11 8 1 2 0 134:64 25
3. TJ Sokol Močovice B 11 7 3 1 0 116:82 24
4. TJ Sokol Chlístovice A 11 7 1 3 0 125:73 22
5. TJ Sokol Kutná Hora D 11 5 2 4 0 87:111 17
6. TJ Sokol Malešov A 10 5 1 4 0 105:75 16
7. TJ Sokol Uhlířské Janovice C 11 2 1 8 0 75:122 7
8. SKC Zruč nad Sázavou RABBIT D 11 2 1 8 0 57:141 7
9. TJ Sokol Zbraslavice B 10 2 0 8 0 57:122 6
10. TJ Sokol Kácov A 11 2 0 9 0 64:134 6

Příští program (27. ledna 2018): Olympia Kutná Hora B - SKC Zruč nad Sázavou D (jot)

#

10. KOLO, STOLNÍ TENIS D, REGIONÁLNÍ PŘEBOR 2, 2017/18

Datum: 12. 1. 2018

ZRUČŠTÍ VYHRÁLI V KUTNÉ HOŘE OBĚ ČTYŘHRY, ALE OSMÉ PORÁŽCE V SOUTĚŽI NEZABRÁNILI

SKC Zruč nad Sázavou D hostí v 11. kole (v sobotu) doma Sokol Uhlířské Janovice C

Kutná Hora - SKC Zruč nad Sázavou D odehrál desáté kolo v soutěži regionálního přeboru 2. třídy stolního tenisu na stolech v Kutné Hoře.

10. kolo: Sokol Kutná Hora D - SKC Zruč nad Sázavou D 13:5

Sestavy a body: čtyřhry 0:2 - Kolman Leon 4:0, Křenovský Štěpán 3:1, Líbal Václav 3:0, Líbal Tomáš 3:0, WO 0:2 - Friš Miroslav 1:2, Dolejš Ladislav 0:4, Procházka Jan 0:4, Kop Jaromír 0:3, WO 2:0. (jot)

Tabulka: (Regionální přebor 2. třídy)

1. TJ Sokol Čáslav E 10 8 1 1 0 126:54 25
2. SKP Olympia Kutná Hora B 10 8 0 2 0 136:44 24
3. TJ Sokol Chlístovice A 10 7 1 2 0 118:62 22
4. TJ Sokol Močovice B 10 6 3 1 0 105:75 21
5. TJ Sokol Malešov A 10 5 1 4 0 105:75 16
6. TJ Sokol Kutná Hora D 10 4 2 4 0 77:103 14
7. TJ Sokol Uhlířské Janovice C 10 2 1 7 0 69:110 7
8. TJ Sokol Zbraslavice B 10 2 0 8 0 57:122 6
9. TJ Sokol Kácov A 10 2 0 8 0 61:119 6
10. SKC Zruč nad Sázavou RABBIT D 10 1 1 8 0 45:135 4

Příští program: (sobota 13. ledna 2018)

SKC Zruč nad Sázavou D – Sokol Uhlířské Janovice C

#

9. KOLO, STOLNÍ TENIS D, REGIONÁLNÍ PŘEBOR 2, 2017/18

Datum: 12. 12. 2017

DOMÁCÍM SE NEDAŘILO, SEDMÁ PORÁŽKA DÉČKA SKC, PO POLOVINĚ SOUTĚŽE NA POSLEDNÍM MÍSTĚ

10. kolo: v sobotu 6. ledna 2018 zajíždí D do Kutné Hory od 9 hodin

Zruč nad Sázavou – Hráči SKC Zruč nad Sázavou D odehráli v soutěži regionálního přeboru 2. třídy stolního tenisu v domácím prostředí ve Spolkovém domě deváté kolo s celkem Sokol Kutná Hora D.

9. kolo: SKC Zruč nad Sázavou D – Sokol Kutná Hora D 6:12

Sestava a body: čtyřhry 1:1 - Friš Miroslav 2:2, Dolejš Ladislav 1:3, Kop Jaromír 1:3, Herout Václav 1:3 - Líbal Václav 4:0, Yadamsuren Munkhjargal 4:0, Kolman Leon 3:1, Křenovský Štěpán 0:4.

Tabulka: (Regionální přebor 2. třídy)

1. TJ Sokol Čáslav E 9 8 1 0 0 120:42 25
2. TJ Sokol Chlístovice A 9 7 0 2 0 109:53 21
3. SKP Olympia Kutná Hora B 9 7 0 2 0 119:43 21
4. TJ Sokol Močovice B 9 5 3 1 0 93:69 18
5. TJ Sokol Malešov A 9 5 0 4 0 96:66 15
6. TJ Sokol Kutná Hora D 9 3 2 4 0 64:98 11
7. TJ Sokol Zbraslavice B 9 2 0 7 0 56:105 6
8. TJ Sokol Kácov A 9 2 0 7 0 53:109 6
9. TJ Sokol Uhlířské Janovice C 9 1 1 7 0 59:102 4
10. SKC Zruč nad Sázavou RABBIT D 9 1 1 7 0 40:122 4

Příští program (6. ledna 2018): Sokol Kutná Hora D - SKC Zruč nad Sázavou D (jot)

#

7. A 8. KOLO, STOLNÍ TENIS D, REGIONÁLNÍ PŘEBOR 2, 2017/18

Datum: 4. 12. 2017

DÉČKO VEDLO V MOČOVICÍCH V ZÁVĚRU 9:7, NAKONEC REMÍZA, VYSOKÁ PROHRA S ČÁSLAVSKÝM LÍDREM

SKC Zruč nad Sázavou D hostí v 9. kole (v sobotu) doma Sokol Kutná Hora D

Močovice - SKC Zruč nad Sázavou D odehrál osmé kolo v soutěži regionálního přeboru 2. třídy stolního tenisu na stolech v Močovicích.

8. kolo: Sokol Močovice B - SKC Zruč nad Sázavou D 9:9

Sestavy a body: čtyřhry 2:0 - Dastych Jiří 1:3, Kristek Ondřej 2:2, Rychetský Pavel 2:2, Dejnožka Tomáš 2:2 - Herout Václav 4:0, Friš Miroslav 4:0, Dolejš Ladislav 1:3, Förster Josef 0:4. (jot)

7. kolo: SKC Zruč nad Sázavou D – Sokol Čáslav E 2:16

Sestavy a body: čtyřhry 0:2 - Förster Josef 0:3, Förster Vojtěch 0:3, Baloun Jan 0:4, Kop Jaromír 0:4, WO 2:0 - Mundil Robert 4:0, Líska David 4:0, Lísková Kateřina 2:0, Faltýn Karel 4:0, WO 0:2. (jot)

Tabulka: (Regionální přebor 2. třídy)

1. TJ Sokol Čáslav E 8 8 0 0 0 111:33 24
2. TJ Sokol Chlístovice A 8 6 0 2 0 99:45 18
3. SKP Olympia Kutná Hora B 8 6 0 2 0 107:37 18
4. TJ Sokol Močovice B 8 5 2 1 0 84:60 17
5. TJ Sokol Malešov A 8 5 0 3 0 88:56 15
6. TJ Sokol Kutná Hora D 8 2 2 4 0 52:92 8
7. TJ Sokol Zbraslavice B 8 2 0 6 0 50:93 6
8. TJ Sokol Uhlířské Janovice C 8 1 1 6 0 53:90 4
9. SKC Zruč nad Sázavou RABBIT D 8 1 1 6 0 34:110 4
10. TJ Sokol Kácov A 8 1 0 7 0 41:103 3

Příští program: (sobota 9. prosince)

SKC Zruč nad Sázavou D – Sokol Kutná Hora D

#

6. KOLO, STOLNÍ TENIS D, REGIONÁLNÍ PŘEBOR 2, 2017/18

Datum: 20. 11. 2017

PÁTÁ PORÁŽKA DÉČKA SKC, OD STAVU 2:2 OSM PROHER ZA SEBOU, VE DVOUHRÁCH BODOVAL POUZE FRIŠ, TAKÉ VE ČTYŘHŘE S DOLEJŠEM

7. kolo: sobota 25. listopadu od 9 hodin, SKC Zruč nad Sáz. D – Čáslav E

Zruč nad Sázavou – Hráči SKC Zruč nad Sázavou D odehráli v soutěži regionálního přeboru 2. třídy stolního tenisu v domácím prostředí ve Spolkovém domě šesté kolo s celkem Sokol Chlístovice A.

6. kolo: SKC Zruč nad Sázavou D – Sokol Chlístovice A 4:14

Sestava a body: čtyřhry 1:1 - Friš Miroslav 3:1, Kop Jaromír 0:4, Dolejš Ladislav 0:4, Procházka Jan 0:4 - Sojka Tomáš 3:1, Zikmunda Petr 3:1, Král Milan 2:0, Franc Lukáš 4:0, Křemenák Josef 1:1.

Tabulka: (Regionální přebor 2. třídy)

1. TJ Sokol Čáslav E 6 6 0 0 0 84:24 18
2. SKP Olympia Kutná Hora B 6 5 0 1 0 87:21 15
3. TJ Sokol Chlístovice A 6 5 0 1 0 82:26 15
4. TJ Sokol Močovice B 6 4 1 1 0 59:49 13
5. TJ Sokol Malešov A 6 4 0 2 0 70:38 12
6. TJ Sokol Uhlířské Janovice C 6 1 1 4 0 40:68 4
7. TJ Sokol Kácov A 6 1 0 5 0 32:76 3
8. TJ Sokol Zbraslavice B 6 1 0 5 0 35:73 3
9. SKC Zruč nad Sázavou RABBIT D 6 1 0 5 0 23:85 3
10. TJ Sokol Kutná Hora D 6 0 2 4 0 28:80 2

Příští program (25. listopadu): SKC Zruč nad Sázavou D – Sokol Čáslav E (jot)

#

5. KOLO, STOLNÍ TENIS D, REGIONÁLNÍ PŘEBOR 2, 2017/18

Datum: 9. 11. 2017

POSÁZAVSKÉ DERBY DOPADLO LÉPE PRO KÁCOV, PO PĚTI KOLECH DÉČKO SKC NA DEVÁTÉ PŘÍČCE

SKC Zruč nad Sázavou D hostí v 6. kole (v pátek) doma Sokol Chlístovice A

Kácov - SKC Zruč nad Sázavou D odehrál páté kolo v soutěži regionálního přeboru 2. třídy stolního tenisu na stolech v Kácově.

5. kolo: Sokol Kácov A - SKC Zruč nad Sázavou D 12:6

Sestavy a body: čtyřhry 1:1 - Frajt František 3:1, Novotný Pavel 3:1, Krčmařík Ladislav 1:3, Lepič Jaroslav 4:0 - Friš Miroslav 3:1, Procházka Jan 1:3, Dolejš Ladislav 1:3, Kulhánek Matěj 0:4. (jot)

Tabulka: (Regionální přebor 2. třídy)

1. TJ Sokol Čáslav E 5 5 0 0 0 70:20 15
2. SKP Olympia Kutná Hora B 5 4 0 1 0 71:19 12
3. TJ Sokol Chlístovice A 5 4 0 1 0 68:22 12
4. TJ Sokol Močovice B 5 3 1 1 0 47:43 10
5. TJ Sokol Malešov A 5 3 0 2 0 56:34 9
6. TJ Sokol Uhlířské Janovice C 5 1 1 3 0 38:52 4
7. TJ Sokol Kácov A 5 1 0 4 0 28:62 3
8. TJ Sokol Zbraslavice B 5 1 0 4 0 29:61 3
9. SKC Zruč nad Sázavou RABBIT D 5 1 0 4 0 19:71 3
10. TJ Sokol Kutná Hora D 5 0 2 3 0 24:66 2

Příští program: (pátek 10. listopadu)

SKC Zruč nad Sázavou D – Sokol Chlístovice A

#

4. KOLO, STOLNÍ TENIS D, REGIONÁLNÍ PŘEBOR 2, 2017/18

Datum: 29. 10. 2017

PRVNÍ VÝHRA DÉČKA SKC, UTKÁNÍ ROZHODLA PĚTIBODOVÁ ŠŇŮRA DOMÁCÍCH VE STŘEDNÍ ČÁSTI HRY

5. kolo: čtvrtek 2. listopadu od 18 hodin, Kácov A - SKC Zruč nad Sáz. D

Zruč nad Sázavou – Hráči SKC Zruč nad Sázavou D odehráli v soutěži regionálního přeboru 2. třídy stolního tenisu v domácím prostředí ve Spolkovém domě druhé kolo s celkem Olympia Kutná Hora B.

4. kolo: SKC Zruč nad Sázavou D – Sokol Zbraslavice B 11:7

Sestava a body: čtyřhry 1:1 - Procházka Jan 1:3, Dolejš Ladislav 1:2, Herout Václav 3:0, Friš Miroslav 4:0, Kop Jaromír 0:1, WO 1:0 - Jandík Luboš 2:2, Fuchs Josef 2:2, Malina Jaroslav 1:2, Stoklasa Jan 1:3, WO 0:1.

Tabulka: (Regionální přebor 2. třídy)

1. TJ Sokol Čáslav E 4 4 0 0 0 57:15 12
2. SKP Olympia Kutná Hora B 4 3 0 1 0 54:18 9
3. TJ Sokol Chlístovice A 4 3 0 1 0 52:20 9
4. TJ Sokol Malešov A 4 3 0 1 0 50:22 9
5. TJ Sokol Močovice B 4 2 1 1 0 35:37 7
6. TJ Sokol Uhlířské Janovice C 4 1 1 2 0 36:36 4
7. SKC Zruč nad Sázavou RABBIT D 4 1 0 3 0 13:59 3
8. TJ Sokol Zbraslavice B 4 1 0 3 0 24:48 3
9. TJ Sokol Kutná Hora D 4 0 2 2 0 23:49 2
10. TJ Sokol Kácov A 4 0 0 4 0 16:56 0

Příští program (2. listopadu): Sokol Kácov A - SKC Zruč nad Sázavou D (jot)

Sokol Malešov - SKC Zruč nad Sázavou D 17:1

STOLNÍ TENIS D, REGIONÁLNÍ PŘEBOR 2, 3. KOLO, 2017/18 - FOTO

Datum: 17. 10. 2017

MISTROVSKÁ PREMIÉRA JOSEFA A TOMÁŠE FÖRSTERA, VEDOUCÍ TÝM NAD SÍLY DÉČKA SKC, JEDEN BOD VYBOJOVAL ČEKAL

SKC Zruč nad Sázavou D hostí ve 4. kole doma Sokol Zbraslavice B

Malešov - SKC Zruč nad Sázavou D odehrál třetí kolo v soutěži regionálního přeboru 2. třídy stolního tenisu na stolech v Malešově.

3. kolo: Sokol Malešov - SKC Zruč nad Sázavou D 17:1

Sestavy a body: čtyřhry 2:0 - Kepka Jaroslav 4:0, Růžička Martin 2:0, Kepka Jaroslav ml. 4:0, Douda Jiří 4:0, Škopek Michal 1:1 - Kop Jaromír 0:4, Dolejš Ladislav 0:4, Förster Josef 0:3, Čekal Jan 1:3, Förster Tomáš 0:1. (jot)

Tabulka: (Regionální přebor 2. třídy)

1. TJ Sokol Malešov A 3 3 0 0 0 45:9 9
2. TJ Sokol Čáslav E 3 3 0 0 0 44:10 9
3. TJ Sokol Močovice B 3 2 1 0 0 32:22 7
4. SKP Olympia Kutná Hora B 3 2 0 1 0 39:15 6
5. TJ Sokol Chlístovice A 3 2 0 1 0 37:17 6
6. TJ Sokol Uhlířské Janovice C 3 1 0 2 0 27:27 3
7. TJ Sokol Zbraslavice B 3 1 0 2 0 17:37 3
8. TJ Sokol Kutná Hora D 3 0 1 2 0 14:40 1
9. TJ Sokol Kácov A 3 0 0 3 0 13:41 0
10. SKC Zruč nad Sázavou RABBIT D 3 0 0 3 0 2:52 0

Příští program: (28. října)

SKC Zruč nad Sázavou D – Sokol Zbraslavice B

#

STOLNÍ TENIS D, REGIONÁLNÍ PŘEBOR 2, 2. KOLO, 2017/18

Datum: 12. 10. 2017

MLADÍCI SE V DRESU SKC D VŮBEC BODOVĚ NEPROSADILI, KOP ZÍSKAL DVA SETY, CENDELÍN A BALOUN JEDEN

3. kolo: sobota 14. října od 9 hodin, Malešov A - SKC Zruč nad Sáz. D

Zruč nad Sázavou – Hráči SKC Zruč nad Sázavou D odehráli v soutěži regionálního přeboru 2. třídy stolního tenisu v domácím prostředí ve Spolkovém domě druhé kolo s celkem Olympia Kutná Hora B.

2. kolo: SKC Zruč nad Sázavou D – Olympia Kutná Hora B 0:18

Sestava a body: čtyřhry 0:2 - Förster Vojtěch 0:4, Baloun Jan 0:4, Cendelín Filip 0:4, Kop Jaromír 0:4 - Vaněk Jiří 4:0, Kačírek David 4:0, Veverka Filip 4:0, Pekárek Pavel 4:0.

Tabulka: (Regionální přebor 2. třídy)

1. SKP Olympia Kutná Hora B 2 2 0 0 0 34:2 6
2. TJ Sokol Čáslav E 2 2 0 0 0 31:5 6
3. TJ Sokol Malešov A 2 2 0 0 0 28:8 6
4. TJ Sokol Močovice B 2 1 1 0 0 20:16 4
5. TJ Sokol Chlístovice A 2 1 0 1 0 23:13 3
6. TJ Sokol Uhlířské Janovice C 2 1 0 1 0 21:15 3
7. TJ Sokol Kutná Hora D 2 0 1 1 0 10:26 1
8. TJ Sokol Zbraslavice B 2 0 0 2 0 6:30 0
9. TJ Sokol Kácov A 2 0 0 2 0 6:30 0
10. SKC Zruč nad Sázavou RABBIT D 2 0 0 2 0 1:35 0

Příští program (14. října): Sokol Malešov A - SKC Zruč nad Sázavou D (jot)

#

STOLNÍ TENIS D, REGIONÁLNÍ PŘEBOR 2, 1. KOLO, 2017/18

Datum: 2. 10. 2017

Mistrovská premiéra většiny mladíků v déčku, jediný bod vybojoval Baloun, v sobotu doma druhé kolo

SKC Zruč nad Sázavou D hostí ve 2. kole doma SKP Olympii Kutnou Horu B

Uhlířské Janovice - SKC Zruč nad Sázavou D odehrál první kolo v soutěži regionálního přeboru 2. třídy stolního tenisu na stolech v Uhlířských Janovicích.

1. kolo: Sokol Uhlířské Janovice C - SKC Zruč nad Sázavou D 17:1

Sestavy a body: čtyřhry 2:0 - Mulenková Eva 4:0, Šimková Aneta 4:0, Číž Daniel 3:1, Pufler Václav 4:0 - Kop Jaromír 0:4, Cendelín Filip 0:4, Nácovský Ondřej 0:4, Baloun Jan 1:3. (jot - foto: frh)

Tabulka: (Regionální přebor 2. třídy)

1. TJ Sokol Uhlířské Janovice C 1 1 0 0 0 17:1 3
2. TJ Sokol Čáslav E 1 1 0 0 0 17:1 3
3. TJ Sokol Malešov A 1 1 0 0 0 14:4 3
4. TJ Sokol Močovice B 1 1 0 0 0 11:7 3
5. TJ Sokol Chlístovice A 1 0 0 1 0 7:11 0
6. TJ Sokol Zbraslavice B 1 0 0 1 0 4:14 0
7. TJ Sokol Kutná Hora D 1 0 0 1 0 1:17 0
8. SKC Zruč nad Sázavou RABBIT D 1 0 0 1 0 1:17 0
9. SKP Olympia Kutná Hora B 0 0 0 0 0 0:0 0
10. TJ Sokol Kácov A 0 0 0 0 0 0:0 0

Příští program: (7. října)

SKC Zruč nad Sázavou D – SKP Olympia Kutná Hora B

Mobilní rozhlas

logo
 

Úřední hodiny MÚ

PONDĚLÍ a STŘEDA

8:00 - 10:00       13:30 - 16:30

 

Virtuální prohlídka

Virtuální prohlídka

Tříděné odpady

mapa

Zruč na mapě

Kliknutím otevřete mapový prohlížeč

Najdete nás také zde

KALENDÁŘ AKCÍ ZRUČ N.S.

Po Út St Čt So Ne
26 27 28 29 30
1
31 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
1
30 1 2 3 4 5 6

Mobilní aplikace

ma

Aktuální informace v mobilní aplikaci zdarma ke stažení:

playapp

Fotogalerie

Náhodný výběr z galerie

Návštěvnost

Návštěvnost:

ONLINE: 5
DNES: 65
TÝDEN: 3383
CELKEM: 2455310

04008001200
m
Zobrazit na Mapy.cz