Město Zruč nad Sázavou
Zruč nad Sázavou

VÁNOČNÍ NOHEJBALOVÝ TURNAJ, DESET CELKŮ, ZRUČ NAD SÁZAVOU - ZPRAVODAJSTVÍ, FOTO

Vánoční turnaj trojic, Zruč nad Sázavou

VAVŘINEC VÍTĚZEM VÁNOČNÍHO NOHEJBALOVÉHO TURNAJE, CHABEŘICE SKONČILY ,,BRAMBOROVÉ“

Mezi deseti celky se představil jeden ženský tým - Holky a jeden mládežnický - Naděje

VAVŘINEC VÍTĚZEM VÁNOČNÍHO NOHEJBALOVÉHO TURNAJE, CHABEŘICE SKONČILY ,,BRAMBOROVÉ“


Mezi deseti celky se představil jeden ženský tým - Holky a jeden mládežnický - Naděje


Zruč nad Sázavou – Nohejbalový oddíl TJ Jiskra Zruč nad Sázavou uspořádal na druhý Svátek vánoční, tj. 26. prosince 2018, od 9 hodin v místní sportovní hale Na Pohoří Vánoční turnaj trojic. Letos se konal již dvaačtyřicátý ročník. Byly připraveny dvě hřiště, výkonnostní úroveň nebyla omezena, zúčastnilo se ho 10 družstev, nejprve se hrálo ve dvou skupinách, poté klasickým pavoukem.


Zúčastněná družstva: Zruč nad Sázavou, Dědci Zruč nad Sázavou, Sázava,  Vavřinec, Kozí vejce, Dřeváci, Chabeřice na šrot, Krunnerťáci, Holky, Naděje


Skupina A:


Vavřinec – Holky 2:0, Vavřinec – Kozí vejce 2:0, Vavřinec – Dřeváci 2:1, Vavřinec – Sázava 2:0, Holky – Kozí vejce 0:2, Holky – Dřeváci 0:2, Holky – Sázava 0:2, Kozí vejce – Dřeváci 2:1, Kozí vejce – Sázava 2:1, Dřeváci – Sázava 2:0.


Tabulka: 1. Vavřinec 8 bodů, 2. Kozí vejce 6 bodů, 3. Dřeváci 4 body, 4. Sázava 2 body, 5. Holky 0 bodů.


Skupina B:


Chabeřice – Zruč nad Sázavou 2:1, Chabeřice – Dědci 2:0, Chabeřice – Krunnerťáci 2:0, Zruč nad Sázavou – Dědci 2:1, Zruč nad Sázavou – Krunnerťáci 0:2, Zruč nad Sázavou - Naděje 2:0, Dědci – Krunnerťáci 0:2, Dědci – Naděje 2:0, Krunnerťáci – Naděje 2:0.


Tabulka: 1. Chabeřice na šrot 8 bodů, 2. Krunnerťáci 6 bodů, 3. Zruč nad Sázavou 4 body, 4. Dědci 2 body, 5. Naděje 0 bodů.


O 9. – 10. místo:


Holky – Naděje 2:0.


Čtvrtfinále: Vavřinec – Dědci 2:0, Dřeváci – Krunnerťáci 2:1, Zruč nad Sázavou – Kozí vejce 0:2, Chabeřice na šrot – Sázava 2:0.


Semifinále: Vavřinec – Dřeváci 2:1, Kozí vejce – Chabeřice na šrot 2:1.


Zápas o 3. – 4. místo: Dřeváci – Chabeřice na šrot 2:1.


Finále: Vavřinec – Kozí vejce 2:1.


Celkové pořadí 2018, sestavy:


1. Vavřinec (Bálek, Ešner, Sýkora)

2. Kozí vejce (Vrtiška, Šafr, Ungermann)

3. Dřeváci (Král, Šťastný, Laczko)

4. Chabeřice na šrot (Závorka, Jeništa, Janda)

5. Krunnerťáci (D. Krunnert, T. Krunnert, L. Krunnert)

6. Zruč nad Sázavou (Setnička, Exner, Dibelka)

7. Dědci Zruč nad Sázavou (Z. Král, Rebhán, Mix)

8. Sázava (Gregor, O. Bálek, Tůma)

9. Holky (Šimůnková, Bálková, Blažková)

10. Naděje (Bálek, Blažek, Blažková)


Z historie


Celkové pořadí 2014, sestavy:


  1. Jenom (Flaks, Kačírek, Knytl)

  2. Vavřinec (F. Balek, D. Ešner, J. Sýkora)

  3. Šmelc (Bálek, Krajčí, Tůma)

  4. Plácalové Vlašim (R. Krunert, Š. Krunert, Krunert) 

  5. Rumové ze Zruče n. Sáz. (J. Doubrava, P. Janda, J. Král)

  6. Chabeřice C (J. Šťastný, J. Peroutka, V. Sátra)

  7. Chabeřice B (J. Janda, M. Závorka, Jeništa)

  8. Zruč nad Sázavou (Exner, Rebhán, Z. Král, Jelínek)

  9. Č.L.R. (Čachotský, Laczko, Radoměřský)

10. Jindřichův Hradec (Kulhánek, Pavlů, Řežábek)

11. Holky Český Brod (Fišerová, Chuchlová, Šimůnková)


Celkové pořadí 2013, sestavy:


  1. Vavřinec (F. Bálek, D. Ešner, J. Sýkora)

  2. Rodinka (O. Cibulka, T. Cibulka, L. Cibulková)

  3. Čelákovice (Vedral, Spilka, Poncar)

  4. Mikce (Flaks, Štěpař, Šoupal)

  5. Žatec  (Knytl, Vít, Kačírek)

  6. Šmelc (Krajčí, Tůma, O. Bálek)

  7. Horažďovice (Nepodal, Nový, Novotný)

  8. S.O.U.K (Škabroud, Hvězda, Čadina)

  9. Čáslav (Koutný, Filip, Ďurana)

10. Šacung B (Voltr, Vaníček, Kadeřábek)

11. Zruč n. S. (Rebhán, Vilímovský, Kotek)

12. Plácalové (R. Krunert, Š. Krunert, R. John)

13. Chabeřice A (M. Závorka, J. Dobrava, T. Pössnicker)

14. Církvice (J. Král, Laczko, Radoměřský)

15. Chabeřice B (Šťastný, J. Janda, Peroutka)

16. Divišov (Nový, Urban, Hanuš)

17. Chabeřice C (P. Janda, Sátra, Jeništa)

18. Sadská (Šimůnek, Motl, Čiernik)

19. Vlašim (T. Krunert, Krunert, Starý)

20. Pingponk (Šramka, Duits, Aovghlis)


Celkové pořadí 2012: 1. Rodinka, 2. Pralesní liga, 3. Vavřinec A, 4. Šacung B, 5. Vavřinec B, 6. Komici, 7. Čakovice, 8. Horažďovice, 9. Zruč nad Sázavou A, 10. Veselí nad Lužnicí, 11. Církvice, 12. Český Brod, 13. Vlašim, 14. Chabeřice, 15. Zruč nad Sázavou B, 16. Křivsoudov (jot, foto: Chabeřice, Lucie Bálková – Fischerová)


FOTOGALERIE

(Foto: Chabeřice, Lucie Bálková – Fischerová)

Vánoční turnaj trojic, Zruč nad Sázavou

Datum vložení: 3. 1. 2019 17:46
Datum poslední aktualizace: 3. 1. 2019 18:26
Autor: Josef Tůma

Mobilní rozhlas

logo
 

Virtuální prohlídka

Virtuální prohlídka

Zruč na mapě

Kliknutím otevřete mapový prohlížeč

Najdete nás také zde

KALENDÁŘ AKCÍ ZRUČ N.S.

Po Út St Čt So Ne
30
2
1
2
2
1
3
1
4 5 6
1
7
2
8
1
9
3
10
2
11
1
12
1
13
1
14
2
15
2
16
3
17
2
18
4
19
7
20
3
21
2
22
1
23
4
24
1
25
1
26
7
27
7
28
2
29
4
30
4
31
1
1
1
2
4
3
1

Mobilní aplikace

maplayapp

Fotogalerie

Náhodný výběr z galerie

Náhodný výběr z galerie

Otevírání turistické sezony 2016

Návštěvnost

Návštěvnost:

ONLINE: 16
DNES: 1259
TÝDEN: 5449
CELKEM: 2005310

04008001200
m
Zobrazit na Mapy.cz