Město Zruč nad Sázavou
Zruč nad Sázavou

Ostatní sporty, foto

Zobrazeno 61-90 ze 130
Stolnětenisový regionální přebor jednotlivců, mládež

STOLNÍ TENIS, REGIONÁLNÍ PŘEBOR JEDNOTLIVCŮ, KUTNÁ HORA, 34 ÚČASTNÍKŮ - ZPRAVODAJSTVÍ, FOTO

Datum: 26. 10. 2018

ČTYŘIATŘICET HRÁČŮ A HRÁČEK BOJOVALO NA PŘEBORECH MLÁDEŽE V KUTNÉ HOŘE

Regionální přebor jednotlivců v kategorii mládeže vyhrál zručský Jan Čekal, třetí skončil Filip Cendelín

krajský přebor starších žákyň, odd. C

1., 2. a 3. KOLO, VOLEJBAL, KRAJSKÝ PŘEBOR STARŠÍCH ŽÁKYŇ, SKUPINA C 2018/19 - ZPRAVODAJSTVÍ, FOTO

Datum: 27. 9. 2018

STARŠÍ ŽÁKYNĚ JISKRY SKONČILY NA ŠESTÉM MÍSTĚ A BUDOU HRÁT VE DRUHÉ VÝKONNOSTNÍ SKUPINĚ, PRVNÍ TURNAJ ZAČÍNÁ 4. LISTOPADU

Děvčata odehrála osm utkání, tři vyhrála a pět prohrála

7. kolo 20. ročníku KHL, Zbraslavice

7. KOLO 20. ROČNÍKU KHL (KUTNOHORSKÉ HASIČSKÉ LIGY), ZBRASLAVICE - ZPRAVODAJSTVÍ, FOTO

Datum: 25. 9. 2018

HASIČI ZE ZRUČE NAD SÁZAVOU NASTOUPILI VE ZBRASLAVICÍCH V NOVÝCH DRESECH, SKONČILI OPĚT ČTVRTÍ (TAK JAKO PŘEDTÍM V ZIBOHLAVECH A SUCHDOLE) 

Ženskou soutěž vyhrál Úmonín před Červeným Hrádkem

7. ročník Otevřeného Mistrovství České republiky, Zruč n. S.

SEDMÉ OTEVŘENÉ MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY, MÖLKKY, ZRUČ NAD SÁZAVOU - ZPRAVODAJSTVÍ, FOTO

Datum: 18. 9. 2018

NA TENISOVÝCH KURTECH JISKRY SE USKUTEČNILO 7. OTEVŘENÉ MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY VE HŘE MÖLKKY, ÚČAST 36 DRUŽSTEV, 13 TÝMŮ ZE ZRUČE NAD SÁZAVOU

Turnaj zvládl nejlépe zručský tým Finové, čtvrté skončilo družstvo W.W.W. 1

Martin Kovařík

HÁZENÁ - MARTIN KOVAŘÍK - LEVÁ SPOJKA PŘIŠLA DO JIČÍNA NA LIMITOVANÝ PŘESTUP Z MATEŘSKÉ ZRUČE NAD SÁZAVOU - ZPRAVODAJSTVÍ, FOTO

Datum: 8. 9. 2018

„POCHOPIL JSEM, ŽE JIČÍN JE HÁZENKÁŘSKÉ MĚSTO“, HLÁSÍ POSILA EXTRALIGOVÝCH HÁZENKÁŘŮ PO DOMÁCÍM TURNAJI ZEPOS CUP

Zručský Martin Kovařík přešel z mateřské Zruče nad Sázavou do extraligového Jičína

6. kolo 20. ročníku KHL (Kutnohorské hasičské ligy) v Drahobudicích.

6. KOLO 20. ROČNÍKU KHL (KUTNOHORSKÉ HASIČSKÉ LIGY), DRAHOBUDICE - ZPRAVODAJSTVÍ, FOTO

Datum: 5. 9. 2018

DRUŽSTVO HASIČŮ ZE ZRUČE NAD SÁZAVOU SKONČILO V DRAHOBUDICÍCH PÁTÉ, ZVÍTĚZILO  DRUŽSTVO ZIBOHLAV 

Ženskou soutěž vyhrál Úmonín před Červeným Hrádkem a Suchdolí

Mölkky Vídeň - Wiener Steckal Werfen, účast W.W.W. Zruč n. S.

DRUHÝ RAKOUSKÝ ŠAMPIONÁT, VÍDEŇ, MÖLKKY, ZRUČSKÝ TÝM W.W.W. OBSADIL SEDMOU PŘÍČKU - ZPRAVODAJSTVÍ, FOTO

Datum: 4. 9. 2018

NA DRUHÉM RAKOUSKÉM ŠAMPIONÁTU VE HŘE MÖLKKY SKONČILI ZRUČŠTÍ BORCI NA 7. MÍSTĚ Z 27 TÝMŮ

Zručský celek W.W.W. (Toman, Benčát a Mácha) skončil ve skupině D druhý, celkově sedmý

Mistrovství Zruče nad Sázavou dvojic

MÖLKKY, MISTROVSTVÍ ZRUČE NAD SÁZAVOU DVOJIC, TENISOVÝ AREÁL - ZPRAVODAJSTVÍ, FOTO

Datum: 30. 8. 2018

JEDENÁCT DVOJIC PŘEDVEDLO SVÉ UMĚNÍ, ŠIKOVNOST A TAKTICKOU VYZRÁLOST, VÍTĚZEM SE STALA DVOJICE SEČKA - ČAPEK

O pořadí na pátém až sedmém místě rozhodoval počet bodů

Brtnická savice 2018

4. ROČNÍK SOUTĚŽE V POŽÁRNÍM ÚTOKU BRTNICKÁ SAVICE 2018, ŽELIVEC, DESET DRUŽSTEV - ZPRAVODAJSTVÍ, FOTO

Datum: 28. 8. 2018

BRTNICKOU SAVICI 2018 ZÍSKAL SDH ČEJTICE PŘED NESMĚŘICEMI A BÉČKEM ZRUČE NAD SÁZAVOU, DOMÁCÍMU ŽELIVCI SE NEDAŘILO

Ženskou soutěž vyhrálo družstvo Nesměřic, zručské hasičky skončily třetí

Turnaj čtyř národů, Uherské Hradiště, druhé místo

VOLEJBAL LVÍČAT ČR 04/05, PRVNÍ MEZINÁRODNÍ TURNAJ, UHERSKÉ HRADIŠTĚ, 2. MÍSTO - ZPRAVODAJSTVÍ, FOTO

Datum: 23. 8. 2018

VOLEJBALOVÁ REPREZENTACE ČR LVÍČAT 04/05 ODEHRÁLA V UHERSKÉM HRADIŠTI PRVNÍ MEZINÁRODNÍ ZÁPASY

Zručské Barboře Filipové (č. 10) se splnilo přání zahrát si v dresu reprezentačního týmu ČR

Zibohlavské sání na sklopné terče, Zibohlavy

ZIBOHLAVSKÉ SÁNÍ, POŽÁRNÍ ÚTOK A SOUTĚŽ O NEJRYCHLEJŠÍ ZADEK, ZIBOHLAVY - ZPRAVODAJSTVÍ, FOTO

Datum: 21. 8. 2018

SDH ZRUČ NAD SÁZAVOU SKONČIL V ZIBOHLAVECH PÁTÝ, ZVÍTĚZIL KŘÍŽKOVÝ KOSTELEC PŘED DRAHOBUDICEMI

Požárního útoku se zúčastnilo i jedno družstvo žen

#

PREMIÉRA REPREZENTACE LVÍČAT 04 SE ZRUČSKOU BARBOROU FILIPOVOU VYŠLA NA JEDNIČKU - FOTO

Datum: 18. 8. 2018

VOLEJBALOVÁ REPREZENTACE ČR LVÍČAT 04

Sportovní hala ve Zruči v novém

SPORTOVNÍ HALA, ZRUČ NAD SÁZAVOU, NOVÉ OSVĚTLENÍ A POSEZENÍ - FOTO

Datum: 17. 8. 2018

SPORTOVNÍ HALA VE ZRUČI NAD SÁZAVOU V NOVÉM

#

35. ROČNÍK NOHEJBALOVÉHO TURNAJE, SOUTICE, DEVĚT TÝMŮ - ZPRAVODAJSTVÍ, FOTO

Datum: 17. 8. 2018

VÍTĚZSTVÍ V NOHEJBALOVÉM TURNAJI ZÍSKALY SOUTICE, DRUZÍ SKONČILI HONZÍKOVÉ ZE ZRUČE A TŘETÍ TROSKY

Domácí Soutice ztratily bod, Honzíkové dva, třetí Trosky čtyři

Nohejbalový turnaj SASH 2018 – 5. ročník

5. ROČNÍK NOHEJBALOVÉHO TURNAJE SASH 2018, 10 DRUŽSTEV, ZRUČ NAD SÁZAVOU - ZPRAVODAJSTVÍ, FOTO

Datum: 14. 8. 2018

VÍTĚZSTVÍ V NOHEJBALOVÉM TURNAJI ZÍSKALY VŠECHLAPY PŘED TÝMEM MALEC A CELKEM KALMÁNI

Nulíček, Malík a Krupička z týmu Draci vybojovali ,,bramborovku“

6. ročník hasičské soutěže, Prostřední Ves

6. ROČNÍK HASIČSKÉ SOUTĚŽE O PUTOVNÍ POHÁR MEMORIÁLU FRANTIŠKA BROŽE, PROSTŘEDNÍ VES, 11 MUŽSKÝCH A 3 ŽENSKÁ DRUŽSTVA - ZPRAVODAJSTVÍ, FOTO

Datum: 7. 8. 2018

SDH ZRUČ NAD SÁZAVOU SKONČIL V PROSTŘEDNÍ VSI TŘETÍ, ZVÍTĚZIL LOMEC PŘED ZBRASLAVICEMI

Požárního útoku se zúčastnila i tři družstva žen a stejně tak dětí

#

ZRUČSKÁ LETNÍ ZZV LIGA MÖLKKY 2018, DESET DRUŽSTEV - ZPRAVODAJSTVÍ, FOTO

Datum: 2. 8. 2018

PALLASIT PŘEKVAPIVÝM VÍTĚZEM ZRUČSKÉ LETNÍ ZZV LIGY 2018 VE HŘE MÖLKKY

Závěrečné play-off výrazně pozměnilo pořadí soutěže po základní části

VII. Mistrovství Evropy 2018 ve hře mölkky - Zruč nad Sázavou

7. MISTROVSTVÍ EVROPY 2018 V MÖLKKÁCH, TENISOVÉ KURTY JISKRY, ZRUČ NAD SÁZAVOU - ZPRAVODAJSTVÍ, FOTO

Datum: 2. 8. 2018

NA TENISOVÝCH KURTECH JISKRY SE USKUTEČNILO 7. MISTROVSTVÍ EVROPY 2018 VE HŘE MÖLKKY, ÚČAST 39 DRUŽSTEV, 13 TÝMŮ ZE ZRUČE NAD SÁZAVOU

Hlavní turnaj ovládli Finové, kteří obsadili první tři místa. Ze zručských týmů bylo nejlepší na sedmém místě Dynamo, na jedenáctém SKM ZZV

#

46. ROČNÍK VOLEJBALOVÉHO TURNAJE, MEMORIÁL JIŘÍHO KONČELA STARŠÍHO, KÁCOV, 16 TÝMŮ - ZPRAVODAJSTVÍ, FOTO

Datum: 30. 7. 2018

UMÍSTĚNÍ ZRUČÁKŮ NA TURNAJI V KÁCOVĚ: ŽELVY A ŽÍŽALY SKONČILY DESÁTÉ, BUBÁCI DVANÁCTÍ, SWINGERS TŘINÁCTÝ A AMATÉŘI ŠESTNÁCTÍ

Šestačtyřicátý ročník se stal kořistí týmu Chotusic, ve finále porazil loňské vítěze Tlukani Kácov

9. ročník turnaje v malé kopané, Vilémovice, 1. místo Forza Jiskra

9. ROČNÍK TURNAJE V MALÉ KOPANÉ, VILÉMOVICE, ŠEST TÝMŮ, VÍTĚZ FORZA JISKRA ZRUČ NAD SÁZAVOU - ZPRAVODAJSTVÍ, FOTO

Datum: 15. 7. 2018

V DEVÍTILETÉ HISTORII TURNAJŮ VE VILÉMOVICÍCH SE DOČKALA FORZA JISKRA PRVNÍHO VÍTĚZSTVÍ

Pořadí: 1. Forza Jiskra Zruč nad Sázavou, 2. Výběr bobulí Ledeč nad Sázavou, 3. Lhotáci Kamenná stezka, 4. Havana Havlíčkův Brod, 5. Vilémovice, 6. Pavlov

Hulice - soutěž v požárním útoku - 2018

V HULICÍCH SE USKUTEČNILA V RÁMCI OSLAV 110. VÝROČÍ ZALOŽENÍ SBORU DOBROVOLNÝCH HASIČŮ JEDNOKOLOVÁ SOUTĚŽ V POŽÁRNÍM ÚTOKU - ZPRAVODAJSTVÍ, FOTO

Datum: 7. 7. 2018

DRUŽSTVO HASIČŮ ZE ZRUČE NAD SÁZAVOU SKONČILO V HULICÍCH PÁTÉ, CHABEŘICE ŠESTÉ, ŘENDĚJOV SEDMÝ - ZVÍTĚZILA CHMELNÁ

Ženskou soutěž vyhrály domácí Hulice A

25. ročník, malá kopaná, POLICE CUP 2018

25. ROČNÍK TURNAJE V MALÉ KOPANÉ POLICE CUP 2018, ZRUČ NAD SÁZAVOU, HŘIŠTĚ HÁZENÉ ZA SPOLKOVÝM DOMEM, DESET TÝMŮ - ZPRAVODAJSTVÍ, FOTO

Datum: 4. 7. 2018

PĚTADVACÁTÝ ROČNÍK TURNAJE V MALÉ KOPANÉ O PUTOVNÍ POHÁR MĚSTA ZRUČ NAD SÁZAVOU POLICE CUP 2018 VYHRÁLO DRUŽSTVO CHABEŘICE STAR PŘED FC HORKA NAD SÁZAVOU

Na bronzový stupínek vystoupal celek I. FC Pacifik, čtvrté místo obsadil tým Rangers Zruč nad Sázavou

Čtvrtý ročník akce ZRUČSKÉ FIRMY SPORTUJÍ

ZRUČSKÉ FIRMY SPORTUJÍ 2018, 4. ROČNÍK, DEVĚT FIREM - ZPRAVODAJSTVÍ, FOTO

Datum: 27. 6. 2018

ČTVRTÝ ROČNÍK AKCE ZRUČSKÉ FIRMY SPORTUJÍ VYHRÁL VARIEL PŘED WIKOVEM A ŽELIVSKOU PROVOZNÍ

Sportovci devíti zručských firem soutěžili ve čtyřech disciplínách

#

11. MISTROVSTVÍ NĚMECKA, MÖLKKY, ÚČAST ZRUČSKÝCH HRÁČŮ - ZPRAVODAJSTVÍ

Datum: 26. 6. 2018

NA 11. MISTROVSTVÍ NĚMECKA VE HŘE MÖLKKY SKONČILI ZRUČŠTÍ BORCI NA 16. MÍSTĚ ze 77 TÝMŮ

Smolná prohra v osmifinále, postup mezi nejlepších osm zhatila prohra 2:3

10. ročník soutěže O pohár starosty města Zruče nad Sázavou

V NESMĚŘICÍCH SE USKUTEČNIL 10. ROČNÍK SOUTĚŽE V POŽÁRNÍM ÚTOKU O POHÁR STAROSTY MĚSTA ZRUČ NAD SÁZAVOU - ZPRAVODAJSTVÍ, FOTO

Datum: 25. 6. 2018

DESÁTÝ ROČNÍK OVLÁDLI MUŽI I ŽENY NESMĚŘIC, ZRUČŠTÍ HASIČI SKONČILI O POUHÉ DVĚ SETINY DRUZÍ

Ženská část zručského SDH obsadila páté místo

Zibohlavy, 3. kolo 20. ročníku v požárním útoku

3. KOLO 20. ROČNÍKU KHL (KUTNOHORSKÉ HASIČSKÉ LIGY), ZIBOHLAVY - ZPRAVODAJSTVÍ, FOTO

Datum: 18. 6. 2018

DRUŽSTVO HASIČŮ ZE ZRUČE NAD SÁZAVOU SKONČILO V ZIBOHLAVECH (TAK JAKO V SUCHDOLE) ČTVRTÉ, ZVÍTĚZILO DOMÁCÍ DRUŽSTVO

Ženskou soutěž vyhrál Úmonín před Červeným Hrádkem

Zibohlavy – Hasiči SDH Zruč nad Sázavou se zúčastnili v prostorách hasičského hřiště u nádrže v Zibohlavech 3. kola 20. ročníku KHL (Kutnohorské hasičské ligy) v požárním útoku (druhého se nezúčastnili z důvodu okrskové soutěže v Jiřicích – 1. místo). Každý tým absolvoval dva pokusy, přičemž v celkovém hodnocení se počítal lepší čas.

Letošního ročníku se zúčastnilo 9 družstev v kategorii mužů a 3 týmy žen.

KHL V POŽÁRNÍM ÚTOKU

Výsledky:

1. Zibohlavy 21.66, 2. Jindice 23.95, 3. Drahobudice 24.95, 4. SDH Zruč nad Sázavou 25.90, 5. Úmonín 26.90, 6. Červený Hrádek 28.87, 7. Suchdol 29.62, 8. Zbraslavice 29.77, 9. Konárovice 31.90

Sestava SDH Zruč nad Sázavou: koš: Jan Čech, spoj savic: Josef Konvalinka, stroj: Jaroslav Svoboda, B spoj: Jindřich Slavíček, rozdělovač: Luboš Drbal, pravý proud: Matouš Švec, levý proud: Lukáš Hoskovec

V kategorii žen se zúčastnilo soutěžního klání družstvo Úmonína, které předvedlo krásný čas 25.69 a získalo prvenství. Také tým žen z Červeného Hrádku, jenž se umístil na 2. místě s časem 28.07. Třetí skončily ženy Suchdola/Kořenic – 39.43.

Pozn. red.:

2. kolo KHL v Jindicích: 1. Zibohlavy 22.21, 2. Jindice B 25.88, 3. Jindice A 26.07, 4. Drahobudice 26.30, 5. Zbraslavice 26.82, 6.Úmonín 27.28, 7. Červený Hrádek 27.54, 8. H. Měcholupy 29.20, 9. Konárovice 30.73, 10. Rašovice 31.25, 11. Štítary 31.72, 12. Uhlířské Janovice 37.87 (jot, jač – foto: Jan Čech, SDH)

5. ročník Beachotvíráku - 2018

5. ROČNÍK BEACHOTVÍRÁKU, ZRUČ NAD SÁZAVOU, ČTRNÁCT DRUŽSTEV, TŘI KURTY - ZPRAVODAJSTVÍ, FOTO

Datum: 12. 6. 2018

PÁTÉHO ROČNÍKU BEACHOTVÍRÁKU SE ZÚČASTNILO ČTRNÁCT CELKŮ, VÍTĚZSTVÍ SI VYBOJOVAL TÝM SAMÁ LAJNA

Na třech kurtech bylo odehráno čtyřiačtyřicet utkání

Zruč nad Sázavou - V areálu volejbalového oddílu Jiskry za sportovní halou se uskutečnil červnový turnaj smíšených trojic neregistrovaných amatérů v beachvolejbalu – 5. ročník Beachotvíráku.

Skupina A: Smash – Pívoš 0:2, Smash – Jahůdky 2:0, Smash – Dej nám pokoj 1:1, Smash – Invalidi 0:2, Pívoš – Jahůdky 2:0, Pívoš – Dej nám pokoj 2:0, Pívoš – Invalidi 1:1, Jahůdky - Dej nám pokoj 0:2, Jahůdky – Invalidi 0:2, Dej nám pokoj – Invalidi 0:2.

Pořadí: 1. Invalidi 7 bodů, 2. Pívoš 7 bodů, 3. Dej nám pokoj 3 body, 4. Smash 3 body, 5. Jahůdky 0 bodů.

Skupina B: Shebněte – Jomaro 1:1, Shebněte – Večerníček 1:1, Shebněte – 3Salámisti 0:2, Shebněte – Datomyši 2:0, Jomaro – Večerníček 2:0, Jomaro – 3Salámisti 2:0, Jomaro – Datomyši 2:0, Večerníček - 3Salámisti 0:2, Večerníček - Datomyši 2:0, 3Salámisti – Datomyši 2:0.

Pořadí: 1. Jomaro 7 bodů, 2. 3Salámisti 6 bodů, 3. Shebněte 4 body, 4. Večerníček 3 body, 5. Datomyši 0 bodů.

Skupina C: Eroi - Benyho andýlci 0:2, Eroi – Samá lajna 0:2, Eroi – To máš marný 0:2, Benyho andýlci – Samá lajna 1:1, Benyho andýlci – To máš marný 2:0, Samá lajna – To máš marný 2:0.

Pořadí: 1. Benyho andýlci 5 bodů, 2. Samá Lajna 5 bodů, 3. To máš marný 2 body, 4. Eroi 0 bodů.

Po této odehrané části se rozdělil turnaj na první osmičku (play-off), na skupinu o 12. – 14. místo a na skupinu o 9. – 11. místo. (ros, jot – foto: Josef Tůma, Eliška Jelínková)

Skupina o 12. – 14. místo:

Jahůdky – Datomyši 0:2, Jahůdky – Eroi 2:0, Datomyši – Eroi 2:0.

Pořadí o 12. – 14. místo:

12. Datomyši, 13. Jahůdky, 14. Eroi.

Skupina o 9. – 11. místo:

Smash – Večerníček 1:2, Smash – To máš marný 0:2, Večerníček – To máš marný 0:2.

Pořadí o 9. – 11. místo:

9. To máš marný, 10. Večerníček, 11. Smash

Play-off o 1. – 8. místo:

Shebněte – Benyho andýlci 0:2
Jomaro – Dej nám pokoj 2:0
Samá lajna – Invalidi 2:1
3Salámisti – Pívoš 2:1

O 5. – 8. místo:

Shebněte – Dej nám pokoj 0:2
Invalidi - Pívoš 0:2

Semifinále:

Benyho andýlci – Jomaro 2:0
Samá lajna – 3Salámisti 2:1

O 3. místo:

Jomaro – 3Salámisti 0:2

Finále:

Samá lajna – Benyho andýlci BB 2:1 (21:9 14:21, 15:4)

O 7. místo:

Dej nám pokoj – Invalidi 0:2

O 5. místo:

Shebněte – Pívoš 0:2 (jot, ros – foto: Josef Tůma, Eliška Jelínková)

Konečné pořadí turnaje 2018:

1. Samá lajna (Adéla Králová, Tomáš Čistý, Mirek Pařízek)
2. Benyho andýlci (Šárka Kleinová, Ludmila Vlková, Martin Beneš)
3. 3Salámisti (Jan Jelínek, Pavel Krejča, Vendula Šlosiariková)
4. Jomaro (Josef Nádvorník, Martina Fialová, Roman Starý)
5. Pívoš (Martin Hujer, Petra Menšíková, Libor Šteffek)
6. Shebněte (Jan Kolář, Jan Šnobl, Eliška Štíchová)
7. Invalidi (Lenka Hrdinková, Petr Hoch, Dita Matoušková)
8. Dej nám pokoj (Majka Binderová, Michal Holota, Josef Švec)
9. To máš marný (Svatava Stejskalová, Lucie Bazoniová, Kristýna Martisová)
10. Večerníček (Jana Bůžková, Pavel Novotný, Jan Novotný)
11. Smash (Natálie Burešová, Natálie Breburdová, Vanesa Švechovičová)
12. Datomyši (David Kaňkovský, Michaela Králová, Tomáš Černohlávek)
13. Jahůdky (Týna Sehnoutková, Kristýna Sehnoutková, Kamila Pokorná)
14. Eroi (Roman Chmelík, Jan Konvalina, Olga Chmelíková)

Z HISTORIE

Konečné pořadí turnaje 2014:

1. Mavaro (Vašek, Roman, Marťa)
2. Rodinka (Radek, Denča, Kamča)
3. Drsňačky (Alenka, Šárka, Lída)
4. Docenti (Pavel, Petr, Danča)
5. Milanovci (Milan, Kamča, Martin)
6. Špačci (Pavel, Míša, Hanka)
7. Ping pong F. (Radek, Milan, Péťa)
8. Kočičáci (Martin, Michal, Martin)

Konečné pořadí turnaje 2015:

1. HAŤAPAŤA (Eva Snížková, Jan Váňa, Libor Pavlišta)
2. MAVARO (Martina Fialová, Václav Černohlávek, Roman Starý)
3. P.I.M (Petra Menšíková, Martin Hujer, Ivo Šteffek)
4. KALÍME (Ludmila Vlková, Petr Švarc, Miroslav Kazatel)
5. BENYHO ANDÍLCI (Šárka Kleinová, Andrea Šteffková, Martin Beneš)
6. VYHLÍDKOVÁ 688 (Adéla Vrzáčková, Matěj Vrzáček, Pavel Vrzáček)
7. ČTYŘKA (Milan Pajer, Radek Stýblo, Miroslav Bína, Pavel Strnad)
8. KÁCOV B (Eliška Štíchová, Vanesa Švechovičová, Natálie Burešová)
9. MÍKOVKA (Jana Polívková, Petr Hoch, Dita Matoušková)
10. KÁCOV A (Aneta Lamačová, Lucie Bezačinská, Kamila Chejnová)

Konečné pořadí turnaje 2016:

1. HAŤAPAŤA (Eva Váňová, Honza Váňa, Libor Pavlišta)
2. MAVARO (Martina Fialová, Václav Černohlávek, Roman Starý)
3. WAFFLE (Eva Krystýnková, Pepa Nádvorník, Patrik Bay)
4. VOSTRÝ DO ROHU (Petra Menšíková, Michal Šramka, Petr Jelínek)
5. BENYHO ANDÍLCI (Šárka Kleinová, Lída Vlková, Martin Beneš)
6. DEJ NÁM POKOJ (Pepa Švec, Michal Holota, Šárka Menšíková)
7. ČLENOVÉ (Petr Hoch, Lenka Hrdinková, Dita Matoušková)
8. KÁCOV B (Jana Zajícová, Roman Pytloun, Štěpán Jahoda)
9. KÁCOV A (Natálie Burešová, Eliška Štíchová, Vanesa Švechovičová, Jan Kolář)
10. VEČERNÍČEK (Míša Havlová, Martin Zeman, Pavel Novotný)

Konečné pořadí turnaje 2017:

1. WAFFLE (Péťa, Pepa, Patrik)
2. BENYHO ANDÍLCI BB (Andy, Šárka, Péťa)
3. 2MR (Martina, Míra, Roman)
4. BLONCKY (Vanesa, Kamila, Honza)
5. TETA HU (Lenka, Martin, Ivoš)
6. HOVADA (Jana, Lucka, Honza)
7. KOPEČKY (Lenka, Michal, Čestmír)
8. KÁCOV B (Kristýna, Natálka, Štěpán)

Okrsková soutěž v Jiřicích 2018, 1. místo

OKRSKOVÁ SOUTĚŽ V POŽÁRNÍM ÚTOKU, JIŘICE 2018, MUŽI A ŽENY SDH ZRUČ NAD SÁZAVOU, 1. MÍSTO - ZPRAVODAJSTVÍ, FOTO

Datum: 12. 6. 2018

OKRSKOVOU SOUTĚŽ V JIŘICÍCH JIŽ PODESÁTÉ VYHRÁLI ZRUČŠTÍ HASIČI, ŽENY ROVNĚŽ ZÍSKALY PRVENSTVÍ

Zlato: Zruč nad Sázavou, stříbro: Holšice, bronz: Řendějov

Jiřice - SDH Jiřice připravil okrskovou soutěž v požárním útoku, které se zúčastnilo osm družstev mužů a dvě družstva žen. Na okrskové soutěži bojovali i zručští muži a ženy. Muži se již prvním útokem dostali do vedení, nikdo je ani po druhém útoku nepřekonal. Zruč nad Sázavou tak vyhrála okrskovou soutěž (25.01) podesáté v řadě. Muže napodobily i zručské ženy, které zvítězily před Nesměřicemi. (jot)

Lukáš Hoskovec: ,,Jiřické fotbalové hřiště se proměnilo v dějiště klání v požárních útocích mezi nejlepšími hasičskými družstvy, co zdejší okrsek nabízí. O to, zda někdo přeruší devítiletou nadvládu sboru ze Zruče nad Sázavou, se pokusilo dalších sedm družstev v mužské kategorii. O vítězství v něžnější kategorii se rozhodovalo mezi ženami ze Zruče nad Sázavou a Nesměřic. K vidění bylo mnoho pěkných výkonů, z nichž je nutno zmínit výkon domácích borců z Jiřic, kterým uniklo pódiové umístění jen o malý kousek až v posledním běhu. V tom je překonali kluci z Řendějova, kteří konečně prolomili smůlu a zaslouženě mohli oslavovat. Obrovské oslavy však mohly začít ve Zruči nad Sázavou, neboť zručské hasiče nepřekonaly ani druhé Holšice a s časem 25:01 tak již podesáté v řadě okrskovou soutěž kluci vyhráli. Zručská radost se mnohonásobně zvýšila po skončení souboje mezi ženami, ve kterém si hladce zručské hasičky vybojovaly rovněž 1. místo svým bezchybným během z prvního kola. Teď nezbývá nic jiného, než doufat, že se příští rok hasiči opět sejdou na dalším ročníku v co nejhojnějším počtu a předvedou krásu požárního sportu.“

Výsledky mužů: 1. Zruč nad Sázavou - 25:01, 2. Holšice – 27:65, 3. Řendějov – 28:38, 4. Jiřice – 28.51, 5. Čejtice – 29:05, 6. Chabeřice – 31:00, 7. Nesměřice – 33:82, 8. Onšovec – 36:27

SDH Zruč nad Sázavou vyhrála zdejší soutěž 10 x za sebou.

Výsledky žen: 1. Zruč nad Sázavou, 2. Nesměřice

Sestava mužů: koš - Jan Sixta, spoj savic - Josef Konvalinka, stroj - Jaroslav Svoboda, spoj B - Jindřich Slavíček, rozdělovač - Luboš Drbal, pravý proud - Jan Čech, levý proud - Lukáš Hoskovec

Sestava žen: koš - Svatava Stejskalová, spoj savic - Jitka Trojanová, stroj - Eliška Chlumská, spoj B - Ilona Fajmanová, rozdělovač - Eva Melicharová, pravý proud - Šárka Štechová, levý proud - Markéta Bechyňová (jot, luh - foto: Jan Čech a SDH)

23. ročník, volejbal – Memoriál M. Kafky, Bílovec, 2. místo

23. ROČNÍK VOLEJBALOVÉHO TURNAJE, BÍLOVEC, ÚČAST 14 TÝMŮ KRAJSKÝCH CENTER MLÁDEŽE, BARBORA FILIPOVÁ (JISKRA ZRUČ NAD SÁZAVOU), POZVÁNKA DO REPREZENTACE - ZPRAVODAJSTVÍ, FOTO

Datum: 4. 6. 2018

BARBORA FILIPOVÁ REPREZENTOVALA ZRUČSKOU JISKRU VE VÝBĚRU STŘEDOČESKÉHO KRAJE NA TURNAJI KCM V BÍLOVCI A POMOHLA TÝMU K DRUHÉMU MÍSTU V CELKOVÉM POŘADÍ

Barbora Filipová dostala pozvánku do širšího výběru reprezentace pro Mistrovství Evropy Lvíčat 2018

Bílovec – Ve zdejší sportovní hale (pět kurtů) a tělocvičně v Pustějově se uskutečnil 23. ročník turnaje ve volejbalu – Memoriál M. Kafky. Účastnilo se ho čtrnáct družstev krajských center mládeže dívek (dále jen KCM), v týmu KCM Středočeského kraje nastoupila Barbora Filipová z TJ Jiskra Zruč nad Sázavou. Pořadatel: ŠSK Bílovec. Turnaje krajských center mládeže dívek a chlapců slouží především k vyhledávání vhodných typů hráčů k doplnění reprezentačních výběrů mládeže.

Účastníci turnaje: 14 družstev krajských center mládeže dívek (dále jen KCM)

Skupina A - 1. Liberecký kraj, 2. Ústecký kraj, 3. Moravskoslezský kraj, 4. Královehradecký kraj, 5. Kraj Vysočina, 6. Jihomoravský kraj, 7. Pardubický kraj
Skupina B - 1. Praha, 2. Olomoucký kraj, 3. Plzeňský kraj, 4. Zlínský kraj, 5. Karlovarský kraj, 6. Jihočeský kraj, 7. Středočeský kraj

Hrací systém:

Všechna utkání se hrála na dva vítězné sety, v základních skupinách se hrálo systémem každý s každým. Družstva byla rozlosována do dvou základních skupin A a B po 7 účastnících. Do čela skupin byla nasazena družstva KCM dívek, která se na LODM konaném v roce 2017 v Brně umístila na prvém a druhém místě - KCM Libereckého kraje (skupina A) a KCM Praha (skupina B). Družstva na prvém až čtvrtém místě ze skupin A a B postoupila do play-off o 1. až 8. místo.

Výsledky KCM Středočeského kraje ve skupině B:

Středočeský kraj - Olomoucký kraj 2:1
Středočeský kraj - Plzeňský kraj 2:0
Středočeský kraj – Praha 0:2
Středočeský kraj - Karlovarský kraj 0:2
Středočeský kraj - Jihočeský kraj 2:1
Středočeský kraj - Zlínský kraj 1:2

Pořadí skupiny B: 1. Karlovarský kraj, 2. Praha, 3. Zlínský kraj, 4. Středočeský kraj, atd.

Pořadí skupiny A: 1. Moravskoslezský kraj, 2. Pardubický kraj, 3. Královéhradecký kraj, 4. Liberecký kraj, atd.

Play-off (čtvrtfinále):

4 B – 1 A: Středočeský kraj - Moravskoslezský kraj 2:0
3 B – 2 A: Zlínský kraj – Pardubický kraj 2:1
2 B – 3 A: Praha – Královéhradecký kraj 2:1
1 B – 4 A: Karlovarský kraj - Liberecký kraj 2:0

Play-off (semifinále):

Středočeský kraj – Praha 2:0
Karlovarský kraj – Zlínský kraj 2:0

Play-off (finále):

Středočeský kraj - Karlovarský kraj 0:2

Play-off (o 3. místo):

Praha - Zlínský kraj 1:2

Konečné pořadí: 1. Karlovarský kraj, 2. Středočeský kraj, 3. Zlínský kraj, 4. Praha, 5. Moravskoslezský kraj, 6. Pardubický kraj, 7. Královéhradecký kraj, 8. Liberecký kraj, 9. Kraj Vysočina, 10. Olomoucký kraj, 11. Jihočeský kraj, 12. Jihomoravský kraj, 13. Ústecký kraj, 14. Plzeňský kraj

Sestava KCM Středočeského kraje: Caroline Formánková, Denisa Sokolová, Kateřina Kotrčová, Ludmila Kynclová, Kateřina Kazdová, Kateřina Hlaváčková, Lucie Nová, Alžběta Blažková, Barbora Filipová (Jiskra Zruč nad Sázavou), Adéla Volfová, Natálie Šnajdrová, Barbora Masopustová (jot – foto: Martina Filipová)

Pozn. redakce: Barbora Filipová dostala nabídku do širšího kádru reprezentace pro Mistrovství Evropy 2018 Lvíčat ročníku 04/05.

Nominace na VT Lvíčat dívek 04/05 – Mikulov

Pod vedením hlavní trenérky Jany Mitáčové se od 7. - 10. června uskuteční v Mikulově druhý sraz nově se tvořícího družstva Lvíčat. Dvaadvacítku nominovaných tvoří tyto dívky:

Jana Dvořáková - Volejbal Slavia Hradec Králové
Nela Vodáková - Volejbal Slavia Hradec Králové
Dana Moudrá - VK KP Brno
Kateřina Pelikánová - VK KP Brno
Aneta Kučerová - VK KP Brno
Tereza Kučerová - VK KP Brno
Barbora Filipová - Jiskra Zruč nad Sázavou (trenér Jan Rozkošný)
Lucie Šimoníková - TJ Slovácká Slávia Uh. Hradiště
Zuzana Kamasová - TJ Slovácká Slávia Uh. Hradiště
Eliška Podrazilová - PVK Olymp Praha
Adéla Mitáčová - PVK Olymp Praha
Veronika Kudrlová - BVC Chodov
Aneta Trollerová - BVC Chodov
Barbora Klánová - BVC Chodov
Eliška Výtisková - VK TJ Ostrava
Marie Rožnovjáková - VSC Zlín
Kateřina Hlaváčková - Volejbal Kralupy nad Vltavou
Jana Havlíková - VK České Budějovice
Tereza Havlová - VK Karlovy Vary
Adéla Jarošová - VK Karlovy Vary
Petra Koudelková - SK Hlincovka
Viktorie Heinová - 15. ZŠ Plzeň

Realizační tým:

Jana Mitáčová - hlavní trenér
Stanislav Mitáč - asistent trenéra
Jiří Kudrle - asistent trenéra
Michaela Pachmannová – fyzioterapeut (jot, čvs)

1. kolo 20. ročníku KHL v Suchdole

1. KOLO 20. ROČNÍKU KHL (KUTNOHORSKÉ HASIČSKÉ LIGY), SUCHDOL - ZPRAVODAJSTVÍ, FOTO

Datum: 28. 5. 2018

DRUŽSTVO HASIČŮ ZE ZRUČE NAD SÁZAVOU SKONČILO V SUCHDOLE ČTVRTÉ, ZVÍTĚZILY ZIBOHLAVY

Ženskou soutěž vyhrál Červený Hrádek

Suchdol – Hasiči SDH Zruč nad Sázavou se zúčastnili na místním fotbalovém hřišti v Suchdole 1. kola 20. ročníku KHL (Kutnohorské hasičské ligy) v požárním útoku. Každý tým absolvoval dva pokusy, přičemž v celkovém hodnocení se počítal lepší čas.
Letošního ročníku se zúčastnilo 9 družstev v kategorii mužů a 3 týmy žen.

KHL V POŽÁRNÍM ÚTOKU

Výsledky:

1. Zibohlavy 19.19, 2. Jindice 20.65, 3. Drahobudice 20.95, 4. SDH Zruč nad Sázavou 21.97, 5. Červený Hrádek, 6. Konárovice, 7. Úmonín, 8. Zbraslavice, 9. Suchdol

Sestava SDH Zruč nad Sázavou: koš - Vojta Lepeš, spoj. savic - Josef Konvalinka, stroj - Jaroslav Svoboda, spoj B - Jindřich Slavíček, rozdělovač - Lukáš Hoskovec, pravý proud - Jan Čech, levý proud - zapůjčen Martin Viktora ze Zibohlav

V kategorii žen se zúčastnilo soutěžního klání družstvo Červeného Hrádku, které předvedlo krásný čas 22.53 a získalo prvenství. Také tým žen z Močovic, jenž se umístil na 2. místě s časem 23.53. Třetí skončily domácí ženy Suchdola – 25.79.(jot, jač – foto: SDH)

Zobrazeno 61-90 ze 130

Mobilní rozhlas

logo
 

Virtuální prohlídka

Virtuální prohlídka

Zruč na mapě

Kliknutím otevřete mapový prohlížeč

Najdete nás také zde

KALENDÁŘ AKCÍ ZRUČ N.S.

Po Út St Čt So Ne
30
2
1
2
2
1
3
1
4 5 6
1
7
2
8
1
9
3
10
2
11
1
12
1
13
1
14
2
15
2
16
3
17
2
18
4
19
7
20
3
21
2
22
1
23
4
24
1
25
1
26
7
27
7
28
2
29
4
30
4
31
1
1
1
2
4
3
1

Mobilní aplikace

maplayapp

Fotogalerie

Náhodný výběr z galerie

Náhodný výběr z galerie

Muzeum "Od verpánku k Baťovi"

Návštěvnost

Návštěvnost:

ONLINE: 9
DNES: 1110
TÝDEN: 5300
CELKEM: 2005161

04008001200
m
Zobrazit na Mapy.cz