Město Zruč nad Sázavou
Zruč nad Sázavou

Turnaj o 16. - 19. místo, volejbal, krajský přebor starších žákyň, 2018/19 - zpravodajství

Turnaj o 16. - 19. místo, volejbal, krajský přebor starších žákyň, 2018/19 - zpravodajství

V konečném pořadí krajského přeboru starších žákyň skončila děvčata Jiskry na devatenáctém místě

Starší žákyně Jiskry ve skupině o 16. – 19. místo třikrát prohrály

V konečném pořadí krajského přeboru starších žákyň skončila děvčata Jiskry na devatenáctém místě


Starší žákyně Jiskry ve skupině o 16. – 19. místo třikrát prohrály


Mladá BoleslavVe Sportovní hale v Mladé Boleslavi sehrály starší žákyně v soutěži krajského přeboru turnaj o 16. – 19. místo. 


Turnaj o 16. až 19. místo:


Turnaje se zúčastnila družstva ze 4. a 5. míst obou 2. výkonnostních skupin zimní části, která se utkala systémem každý s každým. Pořadatelem bylo lepší družstvo umístěné na 4. místě 2. výkonnostní skupiny.


Výsledky ze zimní části se nezapočítávaly. Družstva umístěná na 4. místech 2. výkonnostních skupin získala 1 vstupní bod.  (jot – foto: Josef Tůma)


Výsledky:


Jiskra Zruč nad Sázavou – TJ Kunice 0:2 (-13, -7)

Jiskra Zruč nad Sázavou – AŠ Mladá Boleslav 0:2 (-16,-12)

Jiskra Zruč nad Sázavou – Sokol Kostomlaty nad Labem 1:2 (- 8, 21, -4)


Sestava: Bruzlová Jana, Filipová Kamila, Filipová Linda, Filipová Veronika, Melcrová Hana, Vaníková Klára. Trenéři: Hana Filipová, Jan Rozkošný


Tabulka:


 

1

 AŠ Škoda Mladá Boleslav

3

3

0

6

 : 

1

9

2

TJ Kunice

3

2

1

5

 : 

2

8

3

TJ Kostomlaty nad Labem

3

1

2

2

 : 

5

2

4

Jiskra Zruč nad Sázavou

3

0

3

1

 : 

6

1

 

Konečné pořadí:


1.         TJ Kralupy A

2.         Volleyball Nymburk

3.         TJ Baník Příbram

4.         SK Volejbal Kolín

5.         TJ EMĚ Mělník A

6.         Vavřinec Kladno A

7.         TJ Spartak Pečky A

8.         TJ Kralupy B

9.         TJ Spartak Hořovice

10.      VK Benešovská 1. volejbalová

11.      TJ Sokol Komárov

12.      TJ Sokol Roztoky u Prahy

13.      VK Benátky nad Jizerou

14.      TJ EMĚ Mělník B

15.      VK Rakovník A

16.      TJ Auto Škoda Mladá Boleslav

17.      TJ Kunice

18.      TJ Sokol Kostomlaty nad Labem

19.      TJ Jiskra Zruč nad Sázavou

20.      TJ Sokol Brandýs nad Labem

21.      Vavřinec Kladno B

22.      TJ Sparta Kutná Hora

23.      VK Rakovník B

24.      TJ Neratovice

25.      TJ Spartak Pečky B

26.      TJ Sokol Králův Dvůr

27.      SC SPIRIT Říčany


 

Datum vložení: 30. 5. 2019 21:25
Datum poslední aktualizace: 31. 5. 2019 9:00
Autor: Josef Tůma

Mobilní rozhlas

logo
 

Úřední hodiny MÚ

PONDĚLÍ a STŘEDA

8:00 - 11:30       12:30 - 16:45

 

Virtuální prohlídka

Virtuální prohlídka

Tříděné odpady

mapa

Zruč na mapě

Kliknutím otevřete mapový prohlížeč

Najdete nás také zde

KALENDÁŘ AKCÍ ZRUČ N.S.

Po Út St Čt So Ne
29
3
30
4
1
4
2
3
3
3
4
3
5
3
6
3
7
3
8
3
9
3
10
2
11
3
12
2
13
2
14
2
15
4
16
2
17
2
18
3
19
3
20
2
21
2
22
3
23
2
24
2
25
3
26
2
27
2
28
2
29
3
30
2
31
2
1
4
2
2

Mobilní aplikace

ma

Aktuální informace v mobilní aplikaci zdarma ke stažení:

playapp

Fotogalerie

Náhodný výběr z galerie

Náhodný výběr z galerie

Červnový turnaj minižáků 6 + 1, Sportovní hale ve Zruči n. Sáz., 2016

Návštěvnost

Návštěvnost:

ONLINE: 8
DNES: 92
TÝDEN: 92
CELKEM: 2319605

04008001200
m
Zobrazit na Mapy.cz