Město Zruč nad Sázavou
Zruč nad Sázavou

St. tenis B, foto

Zobrazeno 1-30 ze 31
#

6. a 7. kolo, KS 2, stolní tenis B, 2019/20 | Zpravodajství, tabulka zde

Datum: 16. 11. 2019

Porážka ve Velkých Popovicích, jasná výhra v Benešově. Béčko na třetím místě tabulky

Béčko hostí v 8. a 9. kole v domácím prostředí Říčany B a Močovice A

#

2., 3., 4., 5. kolo, KS 2, stolní tenis B, 2019/20 | Zpravodajství zde

Datum: 29. 10. 2019

Béčko SKC v soutěži čtyřikrát vyhrálo a jednou remizovalo, po pěti kolech vede tabulku   

Béčko zajíždí v 6. a 7. kole na stoly do Velkých Popovic a Benešova

#

1. kolo, KS 2, stolní tenis B, 2019/20 - zpravodajství

Datum: 1. 10. 2019

Béčko přehrálo zcela jasně céčko Sadské, v týmu se představili noví hráči Vosátka a Vaigl

Ve druhém a třetím kole přivítají stolní tenisté SKC B celky TTC Žehuň A a Sokol Kostelec nad Černými lesy

#

Krajská soutěž 2. třídy, SKC Zruč nad Sázavou B, soupeři 2019/20 - zpravodajství

Datum: 26. 6. 2019

Béčko SKC Zruč nad Sázavou bude v sezoně 2019/20 hrát krajskou soutěž II. třídy, skupiny D

Krajská soutěž II. třídy přichystala několik okresních derby utkání - Kutná Hora/Malín B, Zruč nad Sázavou B, Čáslav B a Močovice A

#

1. kolo play-out (2-1), 2. kolo play-out (2-2), stolní tenis C, regionální přebor 1, 2018/19 - zpravodajství

Datum: 23. 4. 2019

Béčko SKC nakonec splnilo předsezónní cíl udržení v KS1, s největší pravděpodobností se tato soutěž ve Zruči hrát v sezóně 2019/2020 nebude

Na stolech bylo k vidění pět ,,pětiseťáků“, dva ve prospěch SKC

#

21. a 22. kolo + play-out, KS 1, stolní tenis B, 2018/19 - zpravodajství

Datum: 27. 3. 2019

Porážka v Bělé pod Bezdězem, jasná výhra SKC B v Neratovicích. Béčko čeká boj o záchranu

Play-out o záchranu: Sokol Velké Popovice nebo TJ Neratovice B - SKC Zruč nad Sázavou-RABBIT B  

#

19. a 20. kolo, KS 1, stolní tenis B, 2018/19 - zpravodajství

Datum: 11. 3. 2019

Béčko SKC porazilo Velké Popovice a prohrálo s Libicemi, poslední dvě kola odehrají venku   

Béčko zajíždí ve 21. a 22. kole na stoly do Bělé pod Bezdězem a Neratovic

#

17. a 18. kolo, KS 1, stolní tenis B, 2018/19 - zpravodajství

Datum: 26. 2. 2019

Výhra nad Kosmonosy a prohra s Krchleby = zisk tří bodů do tabulky, čtyři kola do konce soutěže   

Béčko přivítá v 19. a 20. kole na svých stolech celky Sokol Libice nad Cidlinou a Sokol Velké Popovice

#

15. a 16. kolo, KS 1, stolní tenis B, 2018/19 - zpravodajství

Datum: 12. 2. 2019

Béčko odjelo do Kolína ve třech hráčích, do Mnichova Hradiště vůbec, premiéra V. Förstra

V 17. a 18. kole hostí béčko SKC na domácích stolech družstva Sokol Krchleby A a Sokol Kosmonosy

#

13. a 14. kolo, KS 1, stolní tenis B, 2018/19 - zpravodajství

Datum: 30. 1. 2019

Prohra o pět bodů s lídrem soutěže, vítězství nad šestou Sadskou B, osm kol do konce soutěže   

Béčko zajíždí v 15. a 16. kole do Kolína a Mnichova Hradiště

#

12. KOLO, KS 1, STOLNÍ TENIS B, 2018/19 - ZPRAVODAJSTVÍ

Datum: 15. 1. 2019

BÉČKO NASTOUPILO V KOMBINOVANÉ SESTAVĚ (SLAVÍK S HAMETOU ODJELI S ÁČKEM, T. HEROUT SE OMLUVIL) A NEZÍSKALO ANI BOD

Ve třináctém a čtrnáctém kole přivítají stolní tenisté SKC B celek Říčan a Sadské

Vánoční turnaj příchozích dospělých, Zruč nad Sázavou

VÁNOČNÍ TURNAJ VE STOLNÍM TENISU PŘÍCHOZÍCH DOSPĚLÝCH, ZRUČ NAD SÁZAVOU - ZPRAVODAJSTVÍ, FOTO

Datum: 1. 1. 2019

VLÁDCI VÁNOČNÍHO TURNAJE VE STOLNÍM TENISU PRO PŘÍCHOZÍ SE STALI JAKUB KOUDELA, JAROSLAV KOHOUT A ALENA MARTÍNKOVÁ

Na zelených stolech bojovalo dvaatřicet příchozích, z toho byly čtyři ženy

#

11. KOLO, KS 1, STOLNÍ TENIS B, 2018/19 - ZPRAVODAJSTVÍ

Datum: 10. 12. 2018

SEDMÁ PORÁŽKA BÉČKA SKC V SOUTĚŽI, BODOVALI POUZE SLAVÍK A HAMETA, V LEDNU ODVETA

Béčko SKC přivítá ve 12. kole v domácím prostředí TTC Brandýs nad Labem C

SKC Zruč nad Sázavou RABBIT B – TJ Neratovice B 10:1

9. A 10. KOLO, KS 1, STOLNÍ TENIS B, 2018/19 - ZPRAVODAJSTVÍ, FOTO

Datum: 28. 11. 2018

REMÍZA S BĚLOU A VÍTĚZSTVÍ BÉČKA SKC NAD REZERVOU NERATOVIC POSUNULO TÝM O PŘÍČKU VÝŠE

Béčko zajíždí v 11. kole do Brandýsa nad Labem

#

7. A 8. KOLO, KS 1, STOLNÍ TENIS B, 2018/19 - ZPRAVODAJSTVÍ

Datum: 16. 11. 2018

BÉČKO SI DRŽÍ DOMÁCÍ NEPORAZITELNOST, NAOPAK VENKU JEŠTĚ NEBODOVALO. VE VELKÝCH POPOVICÍCH NASTOUPILA POSILA – BARBORA POLÍVKOVÁ

V 9. a 10. kole hostí béčko SKC na domácích stolech družstva TTC Bělá pod Bezdězem B a TJ Neratovice B

#

5. A 6. KOLO, KS 1, STOLNÍ TENIS B, 2018/19 - ZPRAVODAJSTVÍ

Datum: 30. 10. 2018

NA STOLECH SOUPEŘŮ SE OPĚT NEZADAŘILO, V TABULCE JE BÉČKO PO ČTYŘECH PROHRÁCH VENKU A DVOU VÍTĚZSTVÍCH DOMA DESÁTÉ

V 7. a 8. kole zajíždí béčko SKC do Libic nad Cidlinou a Velkých Popovic

#

3. A 4. KOLO, KS 1, STOLNÍ TENIS B, 2018/19 - ZPRAVODAJSTVÍ

Datum: 18. 10. 2018

BÉČKO ZVÍTĚZILO NAD DOSUD NEPORAŽENÝM KOLÍNEM 10:6, JASNÁ VÝHRA S MNICHOVÝM HRADIŠTĚM

Béčko zajíždí v 5. a 6. kole do Krchleb a Kosmonos

#

1. A 2. KOLO, KS 1, STOLNÍ TENIS B, 2018/19 - ZPRAVODAJSTVÍ

Datum: 1. 10. 2018

BÉČKU SE NA STOLECH SOUPEŘŮ NEDAŘILO, PROHRÁLO DVAKRÁT STEJNÝM VÝSLEDKEM

Ve 3. a 4. kole hostí béčko SKC celky ST EUROMASTER Kolín C a TJ Sokol Mnichovo Hradiště B

#

KRAJSKÁ SOUTĚŽ 1. TŘÍDY, SKC ZRUČ NAD SÁZAVOU B, SOUPEŘI 2018/19 - ZPRAVODAJSTVÍ

Datum: 11. 7. 2018

BÉČKO SKC SE UTKÁ V KRAJSKÉ SOUTĚŽI I. TŘÍDY SEZONY 2018/19 NOVĚ S BRANDÝSEM NAD LABEM C, ÁČKEM ŘÍČAN A MNICHOVÝM HRADIŠTĚM B

Krajská soutěž I. třídy doznala minimálních změn, za Kutnou Horu, Odolenu Vodu a Všetaty byly zařazeny Brandýs nad Labem B, Říčany A a Mnichovo Hradiště B

#

21. A 22. KOLO, KS 1, STOLNÍ TENIS B, 2017/18

Datum: 29. 3. 2018

VÝHRA S DRUHÝM A REMÍZA S PÁTÝM, BÉČKO ZAKONČILO SOUTĚŽ KS1 NA ŠESTÉM MÍSTĚ

Play – off: Odolena Voda – Kolín C, Libice nad Cidlinou – Bělá pod Bezd. B
Play – out: Kutná Hora A – Velké Popovice, Neratovice B – Sadská B

Zruč nad Sázavou – Stolní tenisté SKC Zruč nad Sázavou-RABBIT B odehráli na stolech ve Spolkovém domě ve Zruči nad Sázavou jedenadvacáté a dvaadvacáté kolo krajské soutěže 1. třídy.

21. kolo: SKC Zruč nad Sázavou RABBIT B – Sokol Libice nad Cidlinou 10:5

Sestava a body: čtyřhry 0:1 - Hameta Oldřich 0:1, Herout Tomáš 0:2, Kamarýt Jiří 2:1, Slavík Radek 1:0, WO 7:0 - Pekárek František st. 2:1, Paroulek Milan 1:2, Kaipr Petr 1:0, WO 0:7.

22. kolo: SKC Zruč nad Sázavou RABBIT B – Sokol Krchleby A 9:9

Sestava a body: čtyřhry 1:1 - Hameta Oldřich 2:2, Bleha Lukáš 1:3, Kamarýt Jiří 1:1, Slavík Radek 4:0, Herout Václav 0:2 - Procházka Miroslav ml. 3:1, Bittner Miloslav 3:1, Břetenář Petr 1:3, Špitálský Ladislav 1:3.

Tabulka: (Krajská soutěž 1. třídy, skupina B)

1. TJ Aero Odolena Voda 22 17 0 5 0 198:140 51
2. TJ Sokol Libice nad Cidlinou 22 14 1 7 0 192:137 43
3. TTC Bělá pod Bezdězem B 22 14 0 8 0 174:134 42
4. ST EUROMASTER Kolín C 22 14 0 8 0 175:124 42
5. TJ Sokol Krchleby A 22 14 1 6 1 176:148 40
6. SKC Zruč nad Sázavou RABBIT B 22 12 3 7 0 171:153 39
7. TJ Sokol Kosmonosy 22 10 2 10 0 177:167 32
8. TJ Sokol Kutná Hora A 22 10 1 11 0 169:164 31
9. TJ Neratovice B 22 9 1 12 0 134:175 28
10. TJ Sadská B 22 7 2 13 0 153:175 23
11. TJ Sokol Velké Popovice 22 5 1 16 0 131:190 16
12. TJ Sokol Všetaty A 22 0 0 22 0 77:220 0

#

19. A 20. KOLO, KS 1, STOLNÍ TENIS B, 2017/18

Datum: 12. 3. 2018

BÉČKO V NERATOVICÍCH CELÝ ZÁPAS VEDLO, NAKONEC REMIZOVALO. S ,,ODOLKOU“ DLOUHO VZDOROVALO, ALE LÍDRU TABULKY BODY NEVZALO

Ve 21. a 22. kole hostí béčko SKC celky Libic a Krchleb

Neratovice, Odolena Voda – Stolní tenisté SKC Zruč nad Sázavou-RABBIT B odehráli na stolech v Neratovicích devatenácté, druhý den v Odolené Vodě dvacáté kolo krajské soutěže 1. třídy, skupiny B.

19. kolo: TJ Neratovice B – SKC Zruč nad Sázavou-RABBIT B 9:9

Sestava a body: čtyřhry 1:1 - Sauer Ondřej 2:2, Michal Jiří 1:3, Šlechta Jaroslav 1:3, Dvořák Jan ml. 4:0 - Kamarýt Jiří 3:1, Hameta Oldřich 2:2, Herout Tomáš 2:2, Němec Marek 1:3.

20. kolo: Aero Odolena Voda - SKC Zruč nad Sázavou-RABBIT B 10:3

Sestava a body: čtyřhry 1:1 - Hudečková Hana 2:0, Schmelz Richard 2:0, Kulíšek Marek 0:1, Bochňák David 2:0, Hendrych Jan 0:1, WO 3:0 - Kamarýt Jiří 0:2, Hameta Oldřich 1:1, Herout Tomáš 1:1, Němec Marek 0:2, WO 0:3. (jot)

Tabulka: (Krajská soutěž 1. třídy, skupina B)

1. TJ Aero Odolena Voda 20 17 0 3 0 184:120 51
2. TJ Sokol Libice nad Cidlinou 20 14 1 5 0 185:117 43
3. TJ Sokol Krchleby A 20 14 0 5 1 161:129 39
4. TTC Bělá pod Bezdězem B 20 12 0 8 0 154:126 36
5. ST EUROMASTER Kolín C 20 12 0 8 0 155:117 36
6. SKC Zruč nad Sázavou RABBIT B 20 11 2 7 0 152:139 35
7. TJ Sokol Kutná Hora A 20 9 1 10 0 154:154 28
8. TJ Neratovice B 20 9 1 10 0 131:155 28
9. TJ Sokol Kosmonosy 20 8 2 10 0 157:158 26
10. TJ Sadská B 20 5 2 13 0 133:167 17
11. TJ Sokol Velké Popovice 20 4 1 15 0 117:175 13
12. TJ Sokol Všetaty A 20 0 0 20 0 74:200 0

Příští program: (24. – 25. března)

SKC Zruč nad Sázavou RABBIT B – Sokol Libice nad Cidlinou

SKC Zruč nad Sázavou RABBIT B – Sokol Krchleby A

#

17. A 18. KOLO, KS 1, STOLNÍ TENIS B, 2017/18

Datum: 26. 2. 2018

JASNÁ VÍTĚZSTVÍ NAD CELKY Z KONCE TABULKY, V BŘEZNU NA STOLY LÍDRA SOUTĚŽE

V 19. a 20. kole zajíždí béčko do Neratovic a Odolené Vody

Zruč nad Sázavou – Stolní tenisté SKC Zruč nad Sázavou-RABBIT B odehráli na stolech ve Spolkovém domě ve Zruči nad Sázavou sedmnácté a osmnácté kolo krajské soutěže 1. třídy.

17. kolo: SKC Zruč nad Sázavou RABBIT B – Sokol Velké Popovice 10:3

Sestava a body: čtyřhry 2:0 - Hameta Oldřich 3:0, Herout Tomáš 1:1, Bleha Lukáš 1:2, Slavík Radek 3:0 - Lambert Zbyněk 2:1, Stupavský Milan 1:2, Maršál Petr 0:3, Dvořák Martin 0:2.

18. kolo: SKC Zruč nad Sázavou RABBIT B – Sokol Všetaty A 10:4

Sestava a body: čtyřhry 1:1 - Hameta Oldřich 3:0, Herout Tomáš 3:0, Bleha Lukáš 0:3, Slavík Radek 3:0 - Růžička Zdeněk 1:2, Kulíšek Milan 1:2, Bíba Jaroslav 1:2, Moulis Pavel 0:3.

Tabulka: (Krajská soutěž 1. třídy, skupina B)

1. TJ Aero Odolena Voda 18 15 0 3 0 164:112 45
2. TJ Sokol Libice nad Cidlinou 18 12 1 5 0 165:108 37
3. TTC Bělá pod Bezdězem B 18 12 0 6 0 145:106 36
4. SKC Zruč nad Sázavou RABBIT B 18 11 1 6 0 140:120 34
5. TJ Sokol Krchleby A 18 12 0 5 1 141:123 33
6. ST EUROMASTER Kolín C 18 10 0 8 0 135:109 30
7. TJ Sokol Kutná Hora A 18 8 1 9 0 137:138 25
8. TJ Neratovice B 18 8 0 10 0 112:141 24
9. TJ Sokol Kosmonosy 18 7 2 9 0 142:141 23
10. TJ Sadská B 18 5 2 11 0 123:147 17
11. TJ Sokol Velké Popovice 18 4 1 13 0 109:155 13
12. TJ Sokol Všetaty A 18 0 0 18 0 67:180 0

Příští program: (10. – 11. března)

TJ Neratovice B - SKC Zruč nad Sázavou RABBIT B
Aero Odolena Voda - SKC Zruč nad Sázavou RABBIT B (jot)

#

16. KOLO, KS 1, STOLNÍ TENIS B, 2017/18

Datum: 16. 2. 2018

PO DVOU PROHRÁCH V KOLÍNĚ A KUTNÉ HOŘE VÝHRA V SADSKÉ, POSTUP NA PÁTOU PŘÍČKU

V Sadské bodoval čtyřikrát Slavík, tři čárky přidal Hameta, dvě Kamarýt a čtyřhra

Sadská – Stolní tenisté SKC Zruč nad Sázavou-RABBIT B odehráli na stolech v Sadské šestnácté kolo krajské soutěže 1. třídy, skupiny B.

16. kolo: TJ Sadská B - SKC Zruč nad Sázavou-RABBIT B 5:10

Sestava a body: čtyřhry 1:1 - Beran Martin 1:2, Dvořák Jaroslav 2:1, Špinar Rostislav 0:3, Vojáček Jiří 1:3 - Slavík Radek 4:0, Kamarýt Jiří 2:1, Hameta Oldřich 3:0, Bleha Lukáš 0:3.

Tabulka: (Krajská soutěž 1. třídy, skupiny B)

1. TJ Aero Odolena Voda 16 13 0 3 0 144:106 39
2. TTC Bělá pod Bezdězem B 16 12 0 4 0 137:86 36
3. TJ Sokol Libice nad Cidlinou 16 10 1 5 0 145:94 31
4. ST EUROMASTER Kolín C 16 10 0 6 0 128:89 30
5. SKC Zruč nad Sázavou RABBIT B 16 9 1 6 0 120:113 28
6. TJ Sokol Krchleby A 16 10 0 5 1 121:113 27
7. TJ Sokol Kutná Hora A 16 8 1 7 0 125:118 25
8. TJ Sokol Kosmonosy 16 7 2 7 0 126:121 23
9. TJ Neratovice B 16 6 0 10 0 92:128 18
10. TJ Sokol Velké Popovice 16 4 1 11 0 105:135 13
11. TJ Sadská B 16 3 2 11 0 103:143 11
12. TJ Sokol Všetaty A 16 0 0 16 0 60:160 0

Příští program – 17. a 18. kolo: (24. a 25. února)

SKC Zruč nad Sázavou RABBIT B – Sokol Velké Popovice
SKC Zruč nad Sázavou RABBIT B – Sokol Všetaty A (jot)

#

14. A 15. KOLO, KS 1, STOLNÍ TENIS B, 2017/18

Datum: 30. 1. 2018

BÉČKO NASTOUPILO V KOLÍNĚ V NÁHRADNÍ SESTAVĚ, NEBODOVALO ANI V KUTNÉ HOŘE

V 16. kole zajíždí béčko SKC do Sadské B

Kolín, Kutná Hora – Stolní tenisté SKC Zruč nad Sázavou-RABBIT B odehráli na stolech v Kolíně čtrnácté, druhý den v Kutné Hoře patnácté kolo krajské soutěže 1. třídy, skupiny B.

14. kolo: ST Euromaster Kolín C – SKC Zruč nad Sázavou-RABBIT B 10:0

Sestava a body: čtyřhry 2:0 - Šembera Karel 2:0, Lhoták Jakub 2:0, Mazurkiewicz Ivo 2:0, Zaplatílek Ctibor 2:0 - Herout Václav 0:2, Friš Miroslav 0:2, Buldra Lubomír 0:2, Dolejš Ladislav 0:2.

15. kolo: Sokol Kutná Hora A - SKC Zruč nad Sázavou-RABBIT B 10:5

Sestava a body: čtyřhry 1:1 - Švarc Ondřej 2:1, Vala Martin 2:1, Ulrich Radek 2:1, Štus Radek 3:1 - Hameta Oldřich 2:2, Jandejsek Pavel 2:1, Jandejsek Zdeněk 0:3, Herout Václav 0:3. (jot)

Tabulka: (Krajská soutěž 1. třídy, skupina B)

1. TJ Aero Odolena Voda 15 12 0 3 0 134:106 36
2. TTC Bělá pod Bezdězem B 15 11 0 4 0 127:79 33
3. ST EUROMASTER Kolín C 15 10 0 5 0 122:79 30
4. TJ Sokol Libice nad Cidlinou 15 9 1 5 0 135:93 28
5. TJ Sokol Krchleby A 15 10 0 4 1 120:103 27
6. SKC Zruč nad Sázavou RABBIT B 15 8 1 6 0 110:108 25
7. TJ Sokol Kosmonosy 15 7 2 6 0 119:111 23
8. TJ Sokol Kutná Hora A 15 7 1 7 0 115:112 22
9. TJ Neratovice B 15 6 0 9 0 92:118 18
10. TJ Sadská B 15 3 2 10 0 98:133 11
11. TJ Sokol Velké Popovice 15 3 1 11 0 95:129 10
12. TJ Sokol Všetaty A 15 0 0 15 0 54:150 0

Příští program: (10. února)

TJ Sadská B – SKC Zruč nad Sázavou RABBIT B

#

12. A 13. KOLO, KS 1, STOLNÍ TENIS B, 2017/18

Datum: 19. 1. 2018

DRUHÝ TÝM TABULKY Z BĚLÉ POD BEZDĚZEM ODJEL S VÝPRASKEM, BÉČKO SKC SI PORADILO I S KOSMONOSY

Ve 14. a 15. kole zajíždí béčko do Kolína a Kutné Hory

Zruč nad Sázavou – Stolní tenisté SKC Zruč nad Sázavou-RABBIT B odehráli na stolech ve Spolkovém domě ve Zruči nad Sázavou dvanácté a třinácté kolo krajské soutěže 1. třídy.

12. kolo: SKC Zruč nad Sázavou RABBIT B – TTC Bělá pod Bezd. 10:3

Sestava a body: čtyřhry 2:0 - Hameta Oldřich 2:1, Jandejsek Pavel 0:2, Herout Tomáš 3:0, Slavík Radek 3:0 - Kapras Karel 2:1, Malý Petr 1:2, Šlapáček Martin 0:3, Balcar Miroslav 0:2.

13. kolo: SKC Zruč nad Sázavou RABBIT B – Sokol Kosmonosy 10:1

Sestava a body: čtyřhry 2:0 - Hameta Oldřich 2:0, Jandejsek Pavel 2:0, Kamarýt Jiří 2:1, Slavík Radek 2:0 - Durdis Petr ml. 0:3, Čech Jiří 1:1, Veselý Pavel 0:2, Bříška Jan 0:2.

Tabulka: (Krajská soutěž 1. třídy, skupina B)

1. TJ Aero Odolena Voda 13 11 0 2 0 122:89 33
2. TTC Bělá pod Bezdězem B 13 9 0 4 0 107:70 27
3. SKC Zruč nad Sázavou RABBIT B 13 8 1 4 0 105:88 25
4. ST EUROMASTER Kolín C 13 8 0 5 0 102:77 24
5. TJ Sokol Krchleby A 13 9 0 3 1 103:91 24
6. TJ Sokol Libice nad Cidlinou 13 7 1 5 0 115:87 22
7. TJ Neratovice B 13 6 0 7 0 86:98 18
8. TJ Sokol Kosmonosy 13 5 2 6 0 99:106 17
9. TJ Sokol Kutná Hora A 13 5 1 7 0 95:104 16
10. TJ Sadská B 13 3 2 8 0 93:113 11
11. TJ Sokol Velké Popovice 13 3 1 9 0 85:109 10
12. TJ Sokol Všetaty A 13 0 0 13 0 50:130 0

Příští program: (27. – 28. ledna)

ST EUROMASTER Kolín C - SKC Zruč nad Sázavou RABBIT B
Sokol Kutná Hora A - SKC Zruč nad Sázavou RABBIT B (jot)

#

11. KOLO, KS 1, STOLNÍ TENIS B, 2017/18

Datum: 13. 12. 2017

V KRAJSKÉ SOUTĚŽI 1. TŘÍDY ODEHRÁLO BÉČKO VELMI VYROVNANÉ UTKÁNÍ, O VÍTĚZSTVÍ ROZHODLY DVĚ ZÁVĚREČNÉ DVOUHRY

Ve dvanáctém a třináctém kole přivítají stolní tenisté SKC B celek Bělé pod Bezdězem B a Kosmonos

Zruč nad Sázavou – Stolní tenisté SKC Zruč nad Sázavou-RABBIT B odehráli na stolech ve Spolkovém domě ve Zruči nad Sázavou jedenácté kolo krajské soutěže 1. třídy.

11. kolo: SKC Zruč nad Sázavou RABBIT B – TJ Sadská B 10:8

Sestava a body: čtyřhry 1:1 - Slavík Radek 4:0, Kamarýt Jiří 4:0, Hameta Oldřich 1:3, Herout Tomáš 0:4 - Vojáček Jiří 2:2, Beran Martin 2:2, Dvořák Jaroslav 2:2, Motl Milan 1:3.

Tabulka: (Krajská soutěž 1. třídy, skupina B)

1. TJ Aero Odolena Voda 11 9 0 2 0 102:81 27
2. TTC Bělá pod Bezdězem B 11 8 0 3 0 94:55 24
3. TJ Sokol Krchleby A 11 8 0 3 0 93:76 24
4. TJ Sokol Libice nad Cidlinou 11 7 1 3 0 102:67 22
5. SKC Zruč nad Sázavou RABBIT B 11 6 1 4 0 85:84 19
6. ST EUROMASTER Kolín C 11 6 0 5 0 82:72 18
7. TJ Sokol Kosmonosy 11 4 2 5 0 88:90 14
8. TJ Sokol Kutná Hora A 11 4 1 6 0 80:86 13
9. TJ Neratovice B 11 4 0 7 0 66:86 12
10. TJ Sadská B 11 3 2 6 0 82:93 11
11. TJ Sokol Velké Popovice 11 3 1 7 0 74:89 10
12. TJ Sokol Všetaty A 11 0 0 11 0 41:110 0

Příští program – 12. a 13. kolo (13. a 14. ledna 2018)

SKC Zruč nad Sázavou RABBIT B – TTC Bělá pod Bezdězem B
SKC Zruč nad Sázavou RABBIT B - TJ Sokol Kosmonosy

#

9. A 10. KOLO, KS 1, STOLNÍ TENIS B, 2017/18

Datum: 30. 11. 2017

NA STOLECH SOUPEŘŮ SE TENTOKRÁT NEDAŘILO, DVĚ VYSOKÉ PORÁŽKY, BODOVAL POUZE TOMÁŠ HEROUT

V 11. kole hostí béčko celek Sadské B

Libice nad Cidlinou, Krchleby – Stolní tenisté SKC Zruč nad Sázavou-RABBIT B odehráli na stolech v Libicích nad Cidlinou deváté, druhý den v Krchlebech desáté kolo krajské soutěže 1. třídy, skupiny B.

9. kolo: Sokol Libice nad Cidlinou – SKC Zruč nad Sázavou-RABBIT B 10:1

Sestava a body: čtyřhry 2:0 - Matějka Martin 2:0, Pekárek František st. 2:0, Paroulek Milan 2:1, Kaipr Petr 2:0 - Hameta Oldřich 0:3, Bleha Lukáš 0:2, Herout Tomáš 1:1, Jandejsek Pavel 0:2.

10. kolo: Sokol Krchleby A - SKC Zruč nad Sázavou-RABBIT B 10:3

Sestava a body: čtyřhry 1:1 - Kučera Pavel 3:0, Jaroň Daniel 2:0, Sádlo Josef 2:1, Bittner Miloslav 2:1 - Hameta Oldřich 0:3, Herout Tomáš 2:1, Kamarýt Jiří 0:3, Jandejsek Pavel 0:2. (jot)

Tabulka: (Krajská soutěž 1. třídy, skupina B)

1. TJ Aero Odolena Voda 10 9 0 1 0 97:71 27
2. TTC Bělá pod Bezdězem B 10 7 0 3 0 84:51 21
3. TJ Sokol Krchleby A 10 7 0 3 0 83:68 21
4. TJ Sokol Libice nad Cidlinou 9 6 1 2 0 84:51 19
5. SKC Zruč nad Sázavou RABBIT B 10 5 1 4 0 75:76 16
6. ST EUROMASTER Kolín C 10 5 0 5 0 72:69 15
7. TJ Sokol Kosmonosy 9 4 2 3 0 78:70 14
8. TJ Sokol Kutná Hora A 10 4 1 5 0 77:76 13
9. TJ Sadská B 10 3 2 5 0 74:83 11
10. TJ Neratovice B 10 3 0 7 0 56:81 9
11. TJ Sokol Velké Popovice 10 2 1 7 0 64:87 7
12. TJ Sokol Všetaty A 10 0 0 10 0 39:100 0

Příští program: (9. prosince)

SKC Zruč nad Sázavou RABBIT B – TJ Sadská B

#

7. A 8. KOLO, KS 1, STOLNÍ TENIS B, 2017/18

Datum: 15. 11. 2017

BÉČKO SKC JASNĚ PŘEHRÁLO NERATOVICE B, SOUBOJ O DRUHÉ MÍSTO S ,,ODOLKOU“ V ZÁVĚRU NEZVLÁDLO

V 9. a 10. kole zajíždí béčko do Libic nad Cidlinou a Krchleb

Zruč nad Sázavou – Stolní tenisté SKC Zruč nad Sázavou-RABBIT B odehráli na stolech ve Spolkovém domě ve Zruči nad Sázavou sedmé a osmé kolo krajské soutěže 1. třídy.

7. kolo: SKC Zruč nad Sázavou RABBIT B – TJ Neratovice B 10:4

Sestava a body: čtyřhry 2:0 - Slavík Radek 3:0, Kamarýt Jiří 2:1, Herout Tomáš 1:2, Hameta Oldřich 2:1 - Dvořák Jan ml. 2:1, Michal Jiří 1:2, Šlechta Jaroslav 1:2, Sauer Ondřej 0:3.

8. kolo: SKC Zruč nad Sázavou RABBIT B – Aero Odolena Voda 8:10

Sestava a body: čtyřhry 1:1 - Slavík Radek 4:0, Bleha Lukáš 1:3, Herout Tomáš 1:3, Hameta Oldřich 1:3 - Bochňák David 3:1, Schmelz Richard 1:3, Hudečková Hana 2:2, Kulíšek Marek 3:1.

Tabulka: (Krajská soutěž 1. třídy, skupina B)

1. TTC Bělá pod Bezdězem B 8 7 0 1 0 75:31 21
2. TJ Aero Odolena Voda 8 7 0 1 0 77:60 21
3. SKC Zruč nad Sázavou RABBIT B 8 5 1 2 0 71:56 16
4. TJ Sokol Krchleby A 8 5 0 3 0 63:57 15
5. TJ Sokol Libice nad Cidlinou 7 4 1 2 0 64:46 13
6. TJ Sadská B 8 3 2 3 0 62:63 11
7. TJ Sokol Kosmonosy 7 3 2 2 0 61:54 11
8. ST EUROMASTER Kolín C 8 3 0 5 0 52:65 9
9. TJ Sokol Kutná Hora A 8 2 1 5 0 57:67 7
10. TJ Sokol Velké Popovice 8 2 1 5 0 55:67 7
11. TJ Neratovice B 8 2 0 6 0 40:66 6
12. TJ Sokol Všetaty A 8 0 0 8 0 35:80 0

Příští program: (25. – 26. listopadu)

Sokol Libice nad Cidlinou - SKC Zruč nad Sázavou RABBIT B
Sokol Krchleby A - SKC Zruč nad Sázavou RABBIT B (jot)

#

5. A 6. KOLO, KS 1, STOLNÍ TENIS B, 2017/18

Datum: 31. 10. 2017

BÉČKO ZÍSKALO NA STOLECH SOUPEŘŮ ŠEST BODŮ A VYHOUPLO SE NA TŘETÍ PŘÍČKU

V 7. a 8. kole hostí béčko celky Neratovic a Odolené Vody

Velké Popovice, Všetaty – Stolní tenisté SKC Zruč nad Sázavou-RABBIT B odehráli na stolech ve Velkých Popovicích páté, druhý den ve Všetatech šesté kolo krajské soutěže 1. třídy, skupiny B.

5. kolo: Sokol Velké Popovice – SKC Zruč nad Sázavou-RABBIT B 4:10

Sestava a body: čtyřhry 0:2 - Randák Adam 2:1, Klimek Tomáš 1:2, Stupavský Milan 0:3, Lambert Zbyněk 1:2 - Hameta Oldřich 2:1, Slavík Radek 3:0, Herout Tomáš 1:2, Kamarýt Jiří 2:1.

6. kolo: Sokol Všetaty A - SKC Zruč nad Sázavou-RABBIT B 5:10

Sestava a body: čtyřhry 1:1 - Moulis Pavel 1:2, Kulíšek Milan 1:2, Rubín Pavel 1:2, Růžička Zdeněk 1:3 - Hameta Oldřich 3:1, Bleha Lukáš 2:1, Herout Tomáš 3:0, Jandejsek Pavel 1:2. (jot)

Tabulka: (Krajská soutěž 1. třídy, skupina B)

1. TTC Bělá pod Bezdězem B 6 5 0 1 0 55:26 15
2. TJ Aero Odolena Voda 6 5 0 1 0 57:48 15
3. SKC Zruč nad Sázavou RABBIT B 6 4 1 1 0 53:42 13
4. TJ Sokol Libice nad Cidlinou 5 3 0 2 0 45:34 9
5. ST EUROMASTER Kolín C 6 3 0 3 0 47:45 9
6. TJ Sokol Krchleby A 6 3 0 3 0 43:47 9
7. TJ Sadská B 6 2 2 2 0 48:47 8
8. TJ Sokol Kutná Hora A 6 2 1 3 0 48:47 7
9. TJ Sokol Velké Popovice 6 2 0 4 0 41:48 6
10. TJ Neratovice B 6 2 0 4 0 30:46 6
11. TJ Sokol Kosmonosy 5 1 2 2 0 41:45 5
12. TJ Sokol Všetaty A 6 0 0 6 0 27:60 0

Příští program: (11. a 12. listopadu)

SKC Zruč nad Sázavou RABBIT B – TJ Neratovice B
SKC Zruč nad Sázavou RABBIT B – Aero Odolena Voda





#

STOLNÍ TENIS B, KS1, 3. A 4. KOLO 2017/18

Datum: 25. 10. 2017

TĚSNÁ VÝHRA BÉČKA SKC S KOLÍNEM PO SEDMI PĚTISETOVÝCH BOJÍCH, S KUTNOU HOROU ROZHODLY AŽ ZÁVĚREČNÉ ZÁPASY

V 5. a 6. kole zajíždí béčko do Velkých Popovic a Všetat

Zruč nad Sázavou – Stolní tenisté SKC Zruč nad Sázavou-RABBIT B odehráli na stolech ve Spolkovém domě ve Zruči nad Sázavou třetí a čtvrté kolo krajské soutěže 1. třídy.

3. kolo: SKC Zruč nad Sázavou RABBIT B – Euromaster Kolín C 10:8

Sestava a body: čtyřhry 2:0 - Slavík Radek 3:1, Bleha Lukáš 1:3, Herout Tomáš 2:2, Hameta Oldřich 2:2 - Lhoták Jakub 3:1, Zaplatílek Ctibor 3:1, Stránská Anna 0:4, Jindra Josef 2:2.

4. kolo: SKC Zruč nad Sázavou RABBIT B – Sokol Kutná Hora A 10:6

Sestava a body: čtyřhry 1:1 - Slavík Radek 3:1, Bleha Lukáš 1:2, Kamarýt Jiří 2:1, Hameta Oldřich 3:1 - Štus Radek 4:0, Ulrich Radek 1:3, Kořínek Milan 0:3, Dusil Filip 0:3.

Tabulka: (Krajská soutěž 1. třídy, skupina B)

1. TTC Bělá pod Bezdězem B 4 4 0 0 0 40:13 12
2. TJ Aero Odolena Voda 4 4 0 0 0 40:30 12
3. SKC Zruč nad Sázavou RABBIT B 4 2 1 1 0 33:33 7
4. TJ Sokol Libice nad Cidlinou 4 2 0 2 0 35:29 6
5. TJ Sokol Velké Popovice 4 2 0 2 0 30:28 6
6. TJ Neratovice B 4 2 0 2 0 27:26 6
7. TJ Sokol Krchleby A 4 2 0 2 0 30:31 6
8. TJ Sokol Kosmonosy 4 1 2 1 0 35:35 5
9. TJ Sokol Kutná Hora A 4 1 1 2 0 30:37 4
10. ST EUROMASTER Kolín C 4 1 0 3 0 27:35 3
11. TJ Sadská B 4 0 2 2 0 28:38 2
12. TJ Sokol Všetaty A 4 0 0 4 0 20:40 0

Příští program: (28. – 29. října)

Sokol Velké Popovice - SKC Zruč nad Sázavou RABBIT B
Sokol Všetaty A - SKC Zruč nad Sázavou RABBIT B (jot)

Zobrazeno 1-30 ze 31

Mobilní rozhlas

logo
 

Virtuální prohlídka

Virtuální prohlídka

Zruč na mapě

Kliknutím otevřete mapový prohlížeč

Najdete nás také zde

KALENDÁŘ AKCÍ ZRUČ N.S.

Po Út St Čt So Ne
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6
1
7
1
8
1
9
1
10
1
11
1
12
1
13
1
14
1
15
2
16
1
17
3
18
4
19
3
20
4
21
2
22
2
23
9
24
6
25
2
26
2
27
2
28
1
29
1
30
7
1
4

Mobilní aplikace

maplayapp

Fotogalerie

Náhodný výběr z galerie

Náhodný výběr z galerie

Pohár OFS st. př., 1. kolo, Zruč n. S. - Čáslav 6:4, 2014

Návštěvnost

Návštěvnost:

ONLINE: 3
DNES: 230
TÝDEN: 7914
CELKEM: 2045844

04008001200
m
Zobrazit na Mapy.cz