Zobrazeno 1-30 ze 44
#

8. dvojzápas, volejbal muži, krajský přebor 1. třídy 2019/20 | Zpravodajství, tabulka zde

Datum: 22. 1. 2020

S lídrem soutěže vybojovali volejbalisté Jiskry bod, v Dobříši mají domácím možnost vrátit porážku

V devátém kole zajíždí zručští volejbalisté do Dobříše

#

7. dvojzápas, volejbal muži, krajský přebor 1. třídy 2019/20 | Zpravodajství, tabulka, foto zde

Datum: 12. 12. 2019

Volejbalisté porazili v prvním utkání vedoucí celek soutěže 3:2, ve druhém 1:3 prohráli

V osmém kole přivítají zručští volejbalisté celek Roztok u Prahy

#

Datum: 3. 12. 2019

Volejbalisté Jiskry prohráli v Dobřichovicích oba zápasy, jasné výsledky však neodpovídají průběhu hry

Zručští volejbalisté přivítají v 7. dvojkole družstvo VK Tuchlovice

#

Datum: 20. 11. 2019

Volejbalisté přivezli z Benešova tři body po dobře odehraném prvním utkání, ve druhém se karta obrátila

Zručští volejbalisté zajíždí v 6. dvojkole do Dobřichovic

#

Datum: 12. 11. 2019

S Českým Brodem získali volejbalisté Jiskry tři body, jednou zvítězili 3:0, podruhé 1:3 prohráli

V pátém kole zajíždí zručští volejbalisté do Benešova

#

3. dvojzápas, volejbal muži, krajský přebor 1. třídy 2019/20 | Zpravodajství zde

Datum: 5. 11. 2019

Volejbalisté Jiskry vyhrávali v obou zápasech 2:0, domácí Spartak pokaždé utkání otočil ve svůj prospěch

Zručští volejbalisté hostí ve 4. dvojkole Slavoj Český Brod

#

2. dvojzápas, volejbal muži, krajský přebor 1. třídy 2019/20 | Zpravodajství, foto zde

Datum: 24. 10. 2019

Na domácí palubovce získali volejbalisté Jiskry čtyři body, v tabulce jsou na pátém místě

Ve třetím kole zajíždí zručští volejbalisté do Vlašimi

#

Datum: 16. 10. 2019

Volejbalisté nezískali v prvním utkání žádný bod, ve druhém vybojovali po sto minutách dvoubodovou výhru

Zručští volejbalisté hostí ve 2. dvojkole KV Dobříš

ženy Jiskry

Muži a ženy Jiskry Zruč nad Sázavou, volejbal, KP I. třídy 2019/2020 - zpravodajství

Datum: 19. 6. 2019

Volejbalový oddíl Jiskry přihlásil muže a ženy do soutěží středočeského krajského přeboru I. třídy

Soutěže krajského přeboru I. třídy začínají 5. 10. 2019

Jiskra Zruč nad Sázavou – Sokol Vlašim 1:3, 1:3

17. dvojzápas (18. dvojkolo - volný termín), volejbal muži, krajský přebor 1. třídy 2018/19 - zpravodajství, foto

Datum: 18. 3. 2019

Volejbalisté zakončili sezonu 2018/19 dvěma porážkami s Vlašimí a skončili na posledním devátém místě

V osmnáctém kole mají zručští volejbalisté volný termín

#

16. dvojzápas, volejbal muži, krajský přebor 1. třídy 2018/19 - zpravodajství

Datum: 13. 3. 2019

Volejbalisté Jiskry nezískali v Tuchlovicích žádný bod, v sobotu přivítají v meziokresním derby Vlašim

Zručští volejbalisté hostí v 17. dvojkole Sokol Vlašim

Jiskra Zruč nad Sázavou – EMĚ Mělník 0:3, 0:3

15. dvojzápas, volejbal muži, krajský přebor 1. třídy 2018/19 - zpravodajství, foto

Datum: 28. 2. 2019

Volejbalisté Jiskry s vedoucím týmem tabulky dvakrát prohráli, všechny sety však byly vyrovnané. Ve čtyřech z nich rozhodlo větší štěstí hostů

V šestnáctém dvojkole zajíždí zručští volejbalisté do Tuchlovic

KV Dobříš - Jiskra Zruč nad Sázavou 3:1, 3:0

Datum: 21. 2. 2019

Čtyři dvojkola před koncem soutěže má Jiskra bilanci: čtyři výhry, třikrát za dva body, dvakrát za bod, sedmnáct porážek = 20 bodů

Zručští volejbalisté hostí v 15. dvojkole EMĚ Mělník

Jiskra Zruč nad Sázavou – Sokol Roztoky 1:3. 3:2

Datum: 11. 2. 2019

Úvodní střetnutí Jiskře vyjma prvního setu nevyšlo, skvělý obrat ve druhém utkání z 0:2 na 3:2

Ve čtrnáctém dvojkole zajíždí zručští volejbalisté do Dobříše

#

12. dvojzápas, volejbal muži, krajský přebor 1. třídy 2018/19 - zpravodajství

Datum: 29. 1. 2019

Volejbalisté ztratili první zápas za třiapadesát minut, ve druhém naopak vybojovali tři body za hodinu hry

Zručští volejbalisté hostí ve 13. dvojkole Sokol Roztoky

Jiskra Zruč nad Sázavou – Sokol Benešov 0:3, 1:3

11. DVOJZÁPAS, VOLEJBAL MUŽI, KRAJSKÝ PŘEBOR 1. TŘÍDY 2018/19 - ZPRAVODAJSTVÍ, FOTO

Datum: 21. 1. 2019

VE DVOJUTKÁNÍ JISKRA BOJOVALA, ALE HOSTUJÍCÍ BENEŠOV SI BODY VZÍT NEDAL

Ve dvanáctém dvojkole zajíždí zručští volejbalisté do Českého Brodu

#

10. DVOJZÁPAS (9. - VOLNÝ TERMÍN), VOLEJBAL MUŽI, KRAJSKÝ PŘEBOR 1. TŘÍDY 2018/19 - ZPRAVODAJSTVÍ

Datum: 15. 1. 2019

DVĚ PORÁŽKY JISKRY V DOBŘEJOVICÍCH ZAPŘÍČINILY HORŠÍ KONCOVKY SETŮ

Zručští volejbalisté hostí v pátek v 11. dvojkole Sokol Benešov

#

8. DVOJZÁPAS, VOLEJBAL MUŽI, KRAJSKÝ PŘEBOR 1. TŘÍDY 2018/19 - ZPRAVODAJSTVÍ

Datum: 5. 12. 2018

MEZIOKRESNÍ DERBY VYZNĚLO LÉPE PRO  VOLEJBALISTY JISKRY, VLAŠIM ,,PŘEJELI“ DVAKRÁT 3:0

Datum: 21. 11. 2018

VOLEJBALISTÉ JISKRY ODEHRÁLI V MĚLNÍKU VYROVNANÁ UTKÁNÍ, BOJOVALI, ALE ZÍSKALI POUZE BOD

Datum: 17. 10. 2018

VELMI VYSOKÉ HERNÍ NASAZENÍ V CELÉM UTKÁNÍ, ZEJMÉNA V OBRANĚ V POLI, JISKŘE NESTAČILO. DOMÁCÍ BENEŠOV MĚL VÍCE ŠTĚSTÍ

Zručští volejbalisté hostí ve 3. dvojkole Slavoj Český Brod

Jiskra Zruč nad Sázavou – Sokol Dobřichovice B 0:3, 3:2

Datum: 11. 10. 2018

ÚVODNÍ UTKÁNÍ VOLEJBALISTŮM NEVYŠLO, VE DRUHÉM VYDŘELI DVA BODY PO 124 MINUTÁCH

Ve druhém dvojkole zajíždí zručští volejbalisté do Benešova

#

MUŽI A ŽENY JISKRY ZRUČ NAD SÁZAVOU, VOLEJBAL, KP I. TŘÍDY 2018/2019 - ZPRAVODAJSTVÍ

Datum: 2. 7. 2018

VOLEJBALOVÝ ODDÍL JISKRY PŘIHLÁSIL MUŽE A ŽENY DO SOUTĚŽÍ STŘEDOČESKÉHO KRAJSKÉHO PŘEBORU I. TŘÍDY

Soutěže krajského přeboru I. třídy začínají 6. 10. 2018

#

18. DVOJZÁPAS, VOLEJBAL MUŽI, KRAJSKÝ PŘEBOR 1. TŘÍDY 2017/18

Datum: 27. 3. 2018

Z DOBŘÍŠE DOVEZLI VOLEJBALISTÉ BOD, TITUL ZÍSKALO KLADNO PŘED BENEŠOVEM

Zručští volejbalisté skončili v sezoně 2017 – 2018 na sedmém místě

Dobříš (Jince) - V osmnáctém dvojzápase volejbalového krajského přeboru 1. třídy se volejbalisté Jiskry Zruč nad Sázavou vydali do Dobříše.

35. zápas: VK Dobříš A - Jiskra Zruč nad Sázavou 3:2 (-22, 22, 16, -23, 11)

Sestava Jiskry: Vosyka, Hrbek, Slouka, Němčanský, M. Drahokoupil, Viktora, Šramka. Rozhodčí: J. Kalina. Trenér: Lukáš Vosyka. Doba utkání: 91 minut.

36. zápas: VK Dobříš A - Jiskra Zruč nad Sázavou 3:0 (21, 24, 21)

Sestava Jiskry: Vosyka, Hrbek, Slouka, Němčanský, M. Drahokoupil, Viktora, Šramka. Rozhodčí: J. Kalina. Trenér: Lukáš Vosyka. Doba utkání: 69 minut. (jot)

Tabulka: (počet utkání, V3, V2, P1, P0, sety, body)

10. SK Volejbal Kolín A 36 1 1 0 32 13:105 3

Pozor, tato skupina se boduje italským bodováním.

#

17. DVOJZÁPAS, VOLEJBAL MUŽI, KRAJSKÝ PŘEBOR 1. TŘÍDY 2017/18

Datum: 20. 3. 2018

VOLEJBALISTÉ JISKRY VZDOROVALI ČTVRTÉMU CELKU TABULKY POUZE JEDEN SET – 26:28

V osmnáctém kole zajíždí zručští volejbalisté do Dobříše

Zruč nad Sázavou - V sedmnáctém dvojzápase volejbalového krajského přeboru mužů první třídy přivítali volejbalisté Jiskry Zruč nad Sázavou na palubovce Sportovní haly ve Zruči nad Sázavou družstvo VK Tuchlovice A.

33. zápas: Jiskra Zruč nad Sázavou – VK Tuchlovice A 0:3 (-26, -17, -19)

Sestava Jiskry: Vosyka, Němčanský, Slouka, Viktora, Šramka, Nutil, Hrbek. Rozhodčí: J. Šlechta. Trenér: Lukáš Vosyka. Doba utkání: 63 minut.

34. zápas: Jiskra Zruč nad Sázavou – VK Tuchlovice A 0:3 (-18, -17, -17)

Tabulka: (utkání, vítězství 3, vítězství 2, prohra 1, prohra 0, sety, body)

10. SK Volejbal Kolín A 34 1 1 0 30 13:99 3

Příští program - 18. dvojkolo: (24. března 2018)

Sokol Dobříš A - Jiskra Zruč n. Sáz. (J. Kalina)
Sokol Dobříš A - Jiskra Zruč n. Sáz. (J. Kalina) (jot)

Vítězné družstvo se stane přeborníkem Středočeského kraje a postupuje do kvalifikace o postup do 2. ligy mužů, která se koná 22. - 23. dubna 2018.

#

16. DVOJZÁPAS, VOLEJBAL MUŽI, KRAJSKÝ PŘEBOR 1. TŘÍDY 2017/18

Datum: 12. 3. 2018

V ROZTOKÁCH UHRÁLI VOLEJBALISTÉ POUZE JEDEN SET, V SOBOTU HOSTÍ ČTVRTÝ CELEK TABULKY

Zručští volejbalisté přivítají na domácí palubovce celek Tuchlovic

Roztoky u Prahy - V šestnáctém dvojzápase volejbalového krajského přeboru 1. třídy se volejbalisté Jiskry Zruč nad Sázavou vydali do Roztok u Prahy.

31. zápas: Sokol Roztoky - Jiskra Zruč nad Sázavou 3:1 (23, 22, -18, 17)

Sestava Jiskry: Vosyka, M. Grivalský, Hrbek, Slouka, Krajc, Vorlíček, Němčanský, M. Drahokoupil, Nutil. Rozhodčí: F. Hrubý. Trenér: Lukáš Vosyka. Doba utkání: 77 minut.

32. zápas: Sokol Roztoky - Jiskra Zruč nad Sázavou 3:0 (15, 20, 23)

Sestava Jiskry: Vosyka, M. Grivalský, Hrbek, Slouka, Krajc, Vorlíček, Němčanský, M. Drahokoupil, Nutil. Rozhodčí: F. Hrubý. Trenér: Lukáš Vosyka. Doba utkání: 51 minut. (jot)

Tabulka: (počet utkání, V3, V2, P1, P0, sety, míče, body)

10. SK Volejbal Kolín A 30 1 1 0 28 13:87 1895:2443 5

Příští program – 17. dvojkolo: (17. března)

Jiskra Zruč nad Sázavou – VK Tuchlovice A (J. Šlechta)
Jiskra Zruč nad Sázavou – VK Tuchlovice A (J. Šlechta) (jot)

Jiskra Zruč nad Sázavou – Slavoj Český Brod 3:0, 0:3

15. DVOJZÁPAS, VOLEJBAL MUŽI, KRAJSKÝ PŘEBOR 1. TŘÍDY 2017/18 - FOTO

Datum: 26. 2. 2018

ZÁPASY JAKO NA HOUPAČCE, NEJPRVE JASNÁ VÝHRA JISKRY, POTÉ ZTRÁTA VŠECH BODŮ

V šestnáctém kole zajíždí zručští volejbalisté do Roztok

Zruč nad Sázavou - V patnáctém dvojzápase volejbalového krajského přeboru mužů první třídy přivítali volejbalisté Jiskry Zruč nad Sázavou na palubovce Sportovní haly ve Zruči nad Sázavou družstvo Slavoj Český Brod.

29. zápas: Jiskra Zruč nad Sázavou – Slavoj Český Brod 3:0 (23, 18, 17)

Sestava Jiskry: Vosyka, Vorlíček, Němčanský, Slouka, Viktora, Šramka, Nutil, Krajc. Rozhodčí: V. Horbowyj. Trenér: Lukáš Vosyka. Doba utkání: 68 minut.

30. zápas: Jiskra Zruč nad Sázavou – Slavoj Český Brod 0:3 (-21, -17, -21)

1. TJ Sokol Benešov u Prahy 30 23 4 0 3 83:23 77
3. TJ Sokol Roztoky u Prahy 28 16 2 3 7 65:39 55
4. VK Tuchlovice A 30 15 3 3 9 65:46 54
5. VK Dobříš A 30 15 3 3 9 64:49 54
6. TJ Sokol Dobřichovice B 28 9 4 4 11 51:57 39
7. TJ Jiskra Zruč nad Sázavou 30 10 2 2 16 44:62 36
8. TJ Sokol Vlašim 30 6 3 3 18 38:72 27