3. DVOJZÁPAS FINÁLE O 1. - 6. MÍSTO, VOLEJBAL ŽENY, KRAJSKÝ PŘEBOR 1. TŘÍDY 2017/18 - FOTO

Jiskra Zruč n. Sáz. – VK Rakovník 3:0 a 3:2

PÁTEČNÍ VEČERNÍ PREMIÉROVÉ DVOJUTKÁNÍ ZA VYNIKAJÍCÍ PODPORY STOVKY DIVÁKŮ PŘINESLO PĚT BODŮ, KURIOZITA: ČTRNÁCT PODÁNÍ DENISY DUBINOVÉ V ŘADĚ V PRŮBĚHU DRUHÉHO SETU

V pátém utkání nadstavby přivítají ženy Jiskry družstvo Roztok B

Zruč nad Sázavou – Ve třetím nadstavbovém dvojutkání volejbalového krajského přeboru I. třídy žen o 1. – 6. místo přivítaly volejbalistky Jiskry Zruč nad Sázavou ve Sportovní hale Na Pohoří družstvo Rakovníka.

5. zápas: Jiskra Zruč n. Sáz. – VK Rakovník 3:0 (22, 14, 25)

Sestava: Dubinová Denisa, Pištěková Petra, Sedláčková Vendula, Filipová Barbora, Menšíková Petra, Moravcová Markéta, Černohlávková Adéla, Tvrdíková Lucie, Králová Adéla. Rozhodčí: V. Horbowyj. Trenér: Jan Rozkošný. Doba utkání: 72 minut.

6. zápas: Jiskra Zruč n. Sáz. – VK Rakovník 3:2 (-14, 19, -20, 15, 11)

Jan Rozkošný, trenér: ,,BÁJEČNÝ PÁTEČNÍ PODVEČER. Diky skvělé podpoře z tribuny jsme zvládli oba zápasy. První jednoduše (3:0), druhý už byl napínavější (3:2). Diky, dík.“

Tabulka o 1. – 6. místo: (počet utkání, V3, V2, P1, P0, sety, body)

1. VK Benátky nad Jizerou 14 10 1 0 3 34:14 32
2. TJ Sokol Komárov A 14 7 3 0 4 34:23 27
3. VK Rakovník 14 6 2 2 4 29:26 24
4. TJ Jiskra Zruč nad Sázavou 14 4 4 1 5 28:27 21
5. TJ Sokol Benešov u Prahy 14 5 0 3 6 22:28 18
6. TJ Sokol Roztoky u Prahy B 14 0 0 4 10 13:42 4

Pozor, tato skupina se boduje italským bodováním.

První tři družstva z A i B skupiny postoupila do skupiny o 1. – 6. místo. Družstva, která se umístila na 4. až 6. místě, hrají ve skupině o 7. – 12. místo druhé části krajského přeboru I. třídy žen. Výsledky vzájemných utkání ze skupin první části se započítávají. Družstva se utkají jen se soupeři z druhé skupiny. (jot)