7. DVOJZÁPAS (PŘEDEHRÁVKA), VOLEJBAL ŽENY, KRAJSKÝ PŘEBOR 1. TŘÍDY 2017/18

DĚVČATA ODJELA Z BENÁTEK S PRÁZDNOU, V SOBOTU PŘIJEDOU DO VOLEJBAL ARÉNY HOLKY Z ,,BOLKY“

V šestém kole přivítají zručské volejbalistky v domácím prostředí celek AŠ Mladá Boleslav

Benátky nad Jizerou - V sedmém, předehrávaném, dvojutkání volejbalového krajského přeboru I. třídy žen se volejbalistky Jiskry Zruč nad Sázavou vydaly do Benátek nad Jizerou k utkání s místním VK.

13. zápas: VK Benátky nad Jizerou - Jiskra Zruč nad Sáz. 3:0 (17,14,18)

Sestava: Adéla Černohlávková, Adéla Králová, Petra Menšíková, Vendula Sedláčková, Petra Pištěková, Denisa Dubinová, Barbora Filipová, Kateřina Pajerová. Rozhodčí: M. Kochman. Trenér: Jan Rozkošný. Doba utkání: 65 minut.

14. zápas: VK Benátky nad Jizerou - Jiskra Zruč nad Sáz. 3:0 (23,19,16)

Jan Rozkošný, trenér žen Jiskry: ,,Dnes se nám na palubovce lídra z Benátek nad Jizerou totálně nedařilo, v prvním utkání nešel servis ani příjem – tak jsme prohráli 0:3, ve druhém jsme se zvedli ve všech činnostech, ale bylo to málo – prohra 0:3.“

Tabulka: (počet utkání, V3, V2, P1, P0, sety, míče, body)

1. VK Benátky nad Jizerou 12 11 0 0 1 33:4 925:680 33
2. TJ Sokol Benešov u Prahy 10 5 2 0 3 21:15 800:757 19
3. Jiskra Zruč nad Sázavou 12 5 1 0 6 20:22 889:924 17
4. TJ Sokol Družba Suchdol 10 5 0 2 3 19:17 789:745 17
5. TJ Sokol Brandýs nad Lab. 10 3 0 0 7 14:22 778:808 9
6. TJ AŠ Mladá Boleslav 10 0 0 1 9 3:30 537:804 1

Pozor, tato skupina se boduje italským bodováním.

Příští program – 6. dvojkolo: (25. listopadu)