Atletické závody přípravek pro ročníky 2008 – 11, Zruč nad Sázavou, 210 účastníků - zpravodajství, foto

atletické závody přípravek pro ročníky 2008 – 11

Zručští mladí atleti vybojovali mnoho umístění v TOP 10, i k medaili nebylo daleko – chyběla jedna setina

Mítinku se zúčastnilo 210 závodníků ze čtrnácti atletických oddílů

Zručští mladí atleti vybojovali mnoho umístění v TOP 10, i k medaili nebylo daleko – chyběla jedna setina

Mítinku se zúčastnilo 210 závodníků ze čtrnácti atletických oddílů

Zruč nad Sázavou - Ve Sportovním areálu za Základní školou ve Zruči nad Sázavou si dalo dostaveníčko 210 závodníků ze čtrnácti atletických oddílů - uskutečnily se závody atletických přípravek pro ročníky 2008 – 11. A jak si vedli zručští mladí atleti v konkurenci atleťáků z Prahy nebo Nymburka? Medaile z toho tentokrát nebyla, ale byla velmi blízko...Lindě Vávrové v běhu na 50 metrů chyběla jedna setina. Těsně pod stupni vítězů zůstala i smíšená štafeta na 4 x 60 metrů ve složení Tonda Maxa, Terka Lapáčková, Máťa Gabko a Máťa Svoboda, když na bronz jim chybělo něco málo přes sekundu. Za úspěch lze pokládat jakékoliv umístnění v top deset a nebylo jich zrovna málo….Kromě Lindy a smíšené štafety se mezi nejlepších deset prodrali: Pája Smolák (dálka, 50 m), Máťa Patera (50 m), Patrik Šibrava (kriket), Tony Maxa (skok, běh 60 m), Terka Lapáčková (kriket), Máťa Svoboda (skok, běh 60 m) a Máťa Gabko (kriket).

Všechny děti se maximálně snažily, ale je nutné sportovně uznat, že soupeři byli tentokrát lepší…

Velké díky patří i všem, více než dvaceti organizátorům, kteří se na organizaci závodů podíleli a neváhali obětovat svůj volný čas ve prospěch mladých závodníků...Díky!

Kompletní výsledky jsou k dispozici na www.atletika.cz v sekci Kalendář (Lukáš Gabko – foto: Štěpánka Richterová)

(Foto: Štěpánka Richterová)