Menu

​​

10. KOLO, FLORBAL DOROST, LIGA DOROSTENCŮ, 2017/18

DOROSTENCI I PODRUHÉ PORAZILI KAMENICI, PROTI VEDOUCÍM ŘÍČANŮM SE DAŘILO POUZE DVĚ TŘETINY, KONEC SEZÓNY 2017-18

Josef Chaloupka vyhrál kanadské bodování dorostenců ročníku 2017-18 (37 bodů), rovněž tak nastřílel nejvíce gólů (18) a přidal devatenáct nahrávek

Praha – Dorostenci Jiskry odehráli desáté kolo mistrovské soutěže Praha - Střední Čechy – liga dorostenců 3XK3, sezóny 2017 - 2018 ve Sportovní hale v Praze – Jedenáctka VS. Pořadatelem byl tým FBC Pitbulls Kolín. Na programu měli utkání s celky FbK Kamenice a FBC Draci Říčany bílí.

Jiskra Zruč nad Sázavou - FBC Draci Říčany bílí 1:16 (1:2 0:4 0:10)

Branky a asistence Jiskry: 10:40 Martin Kvasnička (Josef Chaloupka). Vyloučení: 1:1 (Kafka 2 + Stejskal 5). Rozhodčí: Jakub Vidner - Tomáš Joska.

FbK Kamenice - Jiskra Zruč nad Sázavou 5:6 (1:3 2:2 2:1)

Branky a asistence Jiskry: 08:01 Josef Chaloupka (Jakub Korecký), 08:09 Martin Kvasnička (Jan Burian), 08:26 Adam Koksch (vlastní branka), 13:56 Lukáš Kafka, 14:55 Josef Chaloupka (Štěpán Vavřička), 34:29 Štěpán Vavřička (Martin Kvasnička). Vyloučení: 0:2 (Kvasnička 2 + Kafka 5 – oba Z). Rozhodčí: Přemysl Bališ - Jakub Machů.

Sestava Jiskry: Korecký – Chaloupka, Mikšík, Zubec, Burian, Líbal, Kafka, Kvasnička, Vavřička, Veřtát. (jot)

Asistence: 1. Chaloupka 19, 2. Kafka 5, 3. – 4. Korecký a Kvasnička po 4
Trestné minuty: 1. Kafka 9, 2. – 6. Veřtát 4, Koten 4, Zubec 4, Vavřička 4, M. Herud 4
Průměr obdržených branek: Korecký – 11.33, Kafka – 13

Tabulka: (zápasy, vítězství, remíza, porážka, body, skóre, rozdíl ve skóre) – viz foto

Tabulka: (zápasy, vítězství, remíza, porážka, body, skóre, rozdíl ve skóre) – viz foto