Menu

​​

Čtrnáctý ročník Vánočního florbalového turnaje, osm celků, Zruč nad Sázavou | Zpravodajství, tabulky, foto zde

Čtrnáctý ročník turnaje se stal kořistí Černých bot, druhý skončil Crazy team, třetí Pivoarum pijem

Pouze v jednom florbalovém utkání rozhodly o bodech nájezdy, střelecký hattrick Milana Čapka

Čtrnáctý ročník turnaje se stal kořistí Černých bot, druhý skončil Crazy team, třetí Pivoarum pijem

Pouze v jednom florbalovém utkání rozhodly o bodech nájezdy, střelecký hattrick Milana Čapka

Zruč nad Sázavou – Florbalový club Černý boty uspořádal v neděli 29. prosince ve Sportovní hale Na Pohoří ve Zruči nad Sázavou 14. ročník Vánočního florbalového turnaje. Osm týmů bylo nalosováno do dvou skupin po čtyřech, hrál každý s každým podle pravidel florbalu. První dvě družstva postoupila do semifinále, třetí a čtvrtý sehrál zápasy o 5. – 8. místo, hrací doba všech utkání byla osmnáct minut hrubého času, finále se hrálo dvakrát deset minut (poslední minuta každého zápasu se hrála v čistém čase). Za nerozhodného stavu se prováděly nájezdy pro určení vítěze utkání, vítěz si připsal dva body, poražený jeden.

Zúčastněná mužstva:

Skupina A: Full HD Vracovice, Crazy team, SPV Pivoarumpijem, Kutná Hora.

Skupina B: Uhlířské Janovice, Kobra Trhový Štěpánov, Rangers Zruč nad Sázavou, FBC Černý boty.

Výsledky A: Vracovice – Crazy team 1:4, Vracovice – Pivoarum pijem 1:5, Vracovice – Kutná Hora 1:0, Crazy team – Pivoarum pijem 5:1, Crazy team – Kutná Hora 3:1, Pivoarum pijem – Kutná Hora 0:1 SN.

Tabulka A: 1. Crazy team 9 bodů, 2. Pivoarum pijem 4 body, 3. Vracovice 3 body, 4. Kutná Hora 2 body.

Výsledky B: Trhový Štěpánov - Černý boty 1:2, Trhový Štěpánov - Rangers 0:3, Trhový Štěpánov – Uhlířské Janovice 3:0, Černý boty - Rangers 2:0, Černý boty – Uhlířské Janovice 2:1, Rangers – Uhlířské Janovice 0:2.

Tabulka B: 1. Černý boty 9 bodů, 2. Rangers 3 body (VZ 2 body – skóre 3:2), 3. Trhový Štěpánov 3 body (VZ 2 body – skóre 3:3), 4. Uhlířské Janovice 3 body (VZ 2 body – skóre 2:3).

Skupina o 5. – 8. místo: Vracovice – Uhlířské Janovice 0:4, Kutná Hora – Trhový Štěpánov 1:5.

O 7. – 8. místo: Vracovice – Kutná Hora 3:4

O 5. – 6. místo: Uhlířské Janovice – Trhový Štěpánov 3:1

Semifinále: Crazy team – Rangers 3:0, Pivoarum pijem – Černý boty 0:1.

O 3. – 4. místo: Rangers – Pivoarum pijem 0:2

Finále: Crazy team – Černý boty 1:3

Konečné pořadí: 1. Černý boty, 2. Crazy team, 3. Pivoarum pijem, 4. Rangers Zruč nad Sázavou, 5. Uhlířské Janovice, 6. Trhový Štěpánov, 7. Kutná Hora, 8. Full HD Vracovice.