Město Zruč nad Sázavou
Zruč nad Sázavou

Extraliga mariáše 2019 - Mrač, Liberec, Panenský Týnec, Čáslav - zpravodajství

Extraliga mariáše 2019 - Mrač, Liberec, Panenský Týnec, Čáslav - zpravodajství

V celkovém pořadí družstev vedou Jihočeši, Zruč nad Sázavou třetí. V jednotlivcích lídrem jihočeský Jiří Pfajfr

Extraliga mariáše pokročila, bylo odehráno 5. – 8. kolo

V celkovém pořadí družstev vedou Jihočeši, Zruč nad Sázavou třetí. V jednotlivcích lídrem jihočeský Jiří Pfajfr


Extraliga mariáše pokročila, bylo odehráno 5. – 8. kolo


Mrač, Liberec, Panenský Týnec, Čáslav - Extraliga mariáše 2019 nabrala obrátky, odehráno již osm kol.


Pátý turnaj extraligy mariáše se uskutečnil v Mrači a vytvořil následující pořadí družstev a jednotlivců:


Družstva: 1. Praha – Jirny 177 bodů, 2. Podřípani 154 b., 3. Jihočeši 143 b., 4. Čáslavští draci 134 b., 5. Panenský Týnec 133 b., 6. Mrač 133 b., 7. Brdonoši 132 b., 8. Liberec 127 b., 9. Praha – Újezd 120 b., 10. Zruč nad Sázavou 82 b.


Jednotlivci: 1. Korbel Jiří, 2. Kubiska Jiří, 3. Vávrovský Jan, 4. Marián Martin, 5. Dneboská Kamila, 6. Hurt Miloslav, 7. Kubíček Ladislav, 8. Velich Josef, 9. Strnad Luděk, 10. Šlégr Václav, 11. Cabrnoch Zdeněk, 12. Janda Josef, 13. Reisner Martin, 14. Houdek Zdeněk, 15. Novák Jindřich, 16. Risteski Slobodan, 17. Studnička Jaroslav (Zruč n. S.), 18. Zeman Jiří, 19. Mareš Josef, atd.


Šestý turnaj se konal v Liberci a pořadí jednotlivců a družstev bylo následující:


Družstva: 1. Panenský Týnec 207 bodů, 2. Jihočeši 200 b., 3. Praha – Újezd 199 b., 4. Brdonoši 199 b., 5. Podřípani 193 b., 6. Zruč nad Sázavou 191 b., 7. Čáslavští draci 190 b., 8. Mrač 151 b., 9. Praha – Jirny 128 b., 10. Liberec 112 bodů.


Jednotlivci: 1. Procházka Petr, 2. Brendl Petr, 3. Studnička Jaroslav (Zruč n. S.), 4. Boleček Štefan, 5. Obermajer Karel, 6. Pfajfr Jiří, 7. Zimmermannová Jaroslava, 8. Šlégr Václav, 9. Russ Robert, 10. Šindelář Jaroslav, 11. Šindelář Vladimír, 12. Dnebovská Kamila, 13. Svinka Pavel, 14. Ohem Václav, 15. Kraus Roman (Zruč n. S.), 16. Mareš Josef, 17. Kubiska Jiří, 18. Kupec Zdeněk, atd.


Sedmý turnaj hostil Panenský Týnec. Turnaje se zúčastnilo 116 hráčů, takže na mnoho z nich, třebaže zvyklých na přísun bodů, se tentokrát nedostalo.


Družstva: 1. Zruč nad Sázavou 175 bodů, 2. Mrač 154 b., 3. Panenský Týnec 132 b., 4. Podřípani 86 b., 5. Brdonoši 78 b., 6. Liberec 61 b., 7. Jihočeši 57 b., 8. Praha Jirny 52 b., 9. Praha – Újezd 46 b., 10. Čáslavští draci 35 b.


Jednotlivci: 1. Šigut Petr, 2. Majer Jiří, 3. Kopecký Arnošt (Zruč n. S.), 4. Tyšer Emil, 5. Boleček Štefan, 6. Ronovský Miloslav (Zruč n. S.), 7. David Pavel, 8. Vlasák Zdeněk, 9. Toman Zdeněk, 10. Mikéska Jiří, 11. Kraus Roman (Zruč n. S.), 12. Matějka Václav, 13. Radosta Pavel, 14. Kotyšan Zdeněk, 15. Šic Vladimír, 16. Ohem Václav, 17. Masnerová Kateřina, 18. Šlégr Václav, 19. Kupec Zdeněk, 20. Janda Josef, 21. Pavlíková Helena, 22. Metlička Jiří, 23. Šindelář Jaroslav, atd.


Místem konání 8. turnaje se stala Čáslav, zároveň se závěrečným turnajem Ligy mariášové unie – tradičně Na fortně. Účast 55 hráčů, takže se musela hrát jedna trojka. Vítězství si odnesli Václav Šlégr a družstvo Podřípanů.


Družstva: 1. Podřípani 206 bodů, 2. Jihočeši 202 b., 3. Praha – Jirny 182 b., 4. Praha – Újezd 172 b., 5. Brdonoši 158 b., 6. Panenský Týnec 157 b., 7. Mrač 147 b., 8. Zruč nad Sázavou 130 b., 9. Čáslavští draci 105 b., 10. Liberec 78 b.


Jednotlivci: 1. Šlégr Václav, 2. Kubiska Jiří, 3. David Pavel, 4. Pfajfr Jiří, 5. Šindelář Vladimír, 6. Slabý Josef, 7. Boleček Štefan, 8. Zelený Jaroslav, 9. Studnička Jaroslav, 10. Brandejský Jan, 11. Risteski Slobodan, 12. Dnebovská Kamila, 13. Michal Jiří ml., 14. Čech Josef, 15. Snop Václav, 16. Vašíček František, 17. Brůžek Zdeněk, 18. Zeman Jiří, 19. Novák Jindra, 20. Kubíček Ladislav, 21. Kopecký Arnošt, 22. Šindelář Jaroslav, atd.


Celkové pořadí družstev po 8. turnajích: 1. Jihočeši 1 334 bodů, 2. Podřípani 1330 b., 3. Zruč nad Sázavou 1 219 b., 4. Panenský Týnec 1 217 b., 5. Brdonoši 1 196 b., 6. Praha – Újezd 1 183 b., 7. Mrač 1 087 b., 8. Čáslavští draci 1 024 b., 9. Praha – Jirny 940 b., 10. Liberec 872 b.


Celkové pořadí jednotlivců po 8. turnajích: 1. Pfajfr Jiří 407 bodů, 2. Šlégr Václav 407 b., 3. Risteski Slobodan 372 b., 4. Boleček Štefan 363 b., 5. Mareš Josef 357 b., 6. Šindelář Vladimír 352 b., 7. Novák Jindřich 351 b., 8. Kubíček Ladislav 345 b., 9. Kopecký Arnošt 317 b. (Zruč n. S.), 10. Vašíček František 306 b., 11. Kraus Roman 300 b. (Zruč n. S.), 12. Šindelář Jaroslav 271 b., 13. Studnička Jaroslav 270 b. (Zruč n. S.), 14. David Pavel 260 b., 15. Russ Robert 258 b., 16. Dneboská Kamila 256 b., 17. Krýbl Miroslav 241 b., 18. Kubiska Jiří 232 b., 19. Ronovský Miloslav 232 b. (Zruč n. S.), 20. Zeman Jiří 226 b., 21. Obermajer Karel 225 b., 22. Majer Jiří 219 b., 23. Kozel Josef 212 b., 24. Soused Karel 205 b., 25. Ohem Václav 199 b., 26. Hrdlička Vojtěch 182 b., 27. Dušánek Josef 180 b., 28. Reisner Martin 180 b., 29. Viktora Jiří 178 b., 30. Janda Josef 176 b., 31. Nejedlo František 175 b., 32. Pokorný Zdeněk 175 b., atd. (fn, jot – foto: Josef Tůma)


 

Datum vložení: 24. 5. 2019 21:32
Datum poslední aktualizace: 26. 5. 2019 8:41
Autor: Josef Tůma

Mobilní rozhlas

logo
 

Úřední hodiny MÚ

PONDĚLÍ a STŘEDA

8:00 - 10:00       13:30 - 16:30

 

Virtuální prohlídka

Virtuální prohlídka

Tříděné odpady

mapa

Zruč na mapě

Kliknutím otevřete mapový prohlížeč

Najdete nás také zde

KALENDÁŘ AKCÍ ZRUČ N.S.

Po Út St Čt So Ne
26 27 28 29 30
1
31 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
1
30 1 2 3 4 5 6

Mobilní aplikace

ma

Aktuální informace v mobilní aplikaci zdarma ke stažení:

playapp

Fotogalerie

Náhodný výběr z galerie

Návštěvnost

Návštěvnost:

ONLINE: 5
DNES: 488
TÝDEN: 3196
CELKEM: 2455123

04008001200
m
Zobrazit na Mapy.cz