Menu

​​

Město Zruč nad Sázavou
Zruč nad Sázavou

6. ročník Beachotvíráku, Zruč nad Sázavou, dvanáct družstev, tři kurty - zpravodajství, foto

6. ročník Beachotvíráku, 2019

Šestého ročníku Beachotvíráku se zúčastnilo dvanáct celků, vítězství si vybojoval tým Šári Máry

Na třech kurtech bylo odehráno osmatřicet utkání

Šestého ročníku Beachotvíráku se zúčastnilo dvanáct celků, vítězství si vybojoval tým Šári Máry


Na třech kurtech bylo odehráno osmatřicet utkání


Zruč nad Sázavou - V areálu volejbalového oddílu Jiskry za sportovní halou se uskutečnil červnový turnaj smíšených trojic neregistrovaných amatérů v beachvolejbalu – 6. ročník Beachotvíráku.


Účastníci: Tři čuníci, Šári Máry, Bloncky, Mik Mak, Dr. Voštěpi, Detox, Tři Salámisti, Dva lidi, Nulová šance, No ty vole, Mamiro, Hovada


Skupina A: Tři čuníci – Šári Máry 0:2, Tři čuníci – Bloncky 1:1, Tři čuníci – Mik Mak 0:2, Tři čuníci – Dr. Voštěpi 2:0, Tři čuníci – Hovada 1:1, Šári Máry – Bloncky 2:0, Šári Máry – Mik Mak 1:1, Šári Máry – Dr. Voštěpi 2:0, Šári Máry – Hovada 2:0, Bloncky – Mik Mak 0:2, Bloncky – Dr. Voštěpi 2:0, Bloncky – Hovada 1:1, Mik Mak – Dr. Voštěpi 2:0, Mik Mak – Hovada 1:1, Dr. Voštěpi – Hovada 0:2.


Pořadí: 1. Šári Máry 9 bodů, 2. Mik Mak 8 bodů, 3. Hovada 5 bodů, 4. Tři čuníci 4 body (VZ 1:1, body 39:38), 5. Bloncky 4 body (VZ 1:1, body 38:39), 6. Dr. Voštěpi 0 bodů.


Skupina B: Detox – Tři salámisti 0:2, Detox – Dva lidi 0:2, Detox – Nulová šance 1:1, Detox – No ty vole 0:2, Detox – Mamiro 0:2, Tři salámisti – Dva lidi 2:0, Tři salámisti – Nulová šance 2:0, Tři salámisti – No ty vole 2:0, Tři salámisti – Mamiro 1:1, Dva lidi – Nulová šance 2:0, Dva lidi – No ty vole 2:0, Dva lidi – Mamiro 0:2, Nulová šance – No ty vole 1:1, Nulová šance – Mamiro 0:2, No ty vole – Mamiro 0:2.


Pořadí: 1. Mamiro 9 bodů (VZ 1:1, body 40:28), 2. Tři salámisti 9 bodů (VZ 1:1, body 28:40), 3. Dva lidi 6 bodů, 4. No ty vole 3 body, 5. Nulová šance 2 body, 6. Detox 1 bod.


Po této odehrané části se hrálo semifinále a zápasy o umístění.


O 11. – 12. místo:


Detox – Dr. Voštěpi 0:2


O 9. – 10. místo:


Nulová šance – Bloncky 0:2


Semifinále:


Tři salámisti – Šári Máry 1:2

Mamiro – Mik Mak 0:2


O 7. – 8. místo:


Tři čuníci – No ty vole 2:0


O 5. – 6. místo:


Dva lidi – Hovada 0:2


O 3. – 4. místo:


Mamiro – Tři salámisti 0:2


Finále:


Šári Máry – Mik Mak 2:0 (21:18, 21:14) (jot, ros – foto: Josef Tůma, Eliška Jelínková)


Konečné pořadí turnaje 2019:


1. Šári Máry (Šárka Kleinová, Ivo Šteffek, Martin Beneš)

2. Mik Mak (Markéta Sedliaková, Michal Sedlák)

3. Tři salámisti (Jan Jelínek, Pavel Krejča, Vendula Šlosiariková)

4. Mamiro (Michal Kulakovský, Martina Fialová, Roman Starý)

5. Hovada (Jan Kolář, Jan Šnobl, Martina Zajícová)

6. Dva lidi (Lenka Hrdinková, Dita Matoušková)

7. Tři čuníci (Adéla Vilimovská, Filip Morris, Muncho)

8. No ty vole (Roman Chmelík, Ian Konvalina, Jana Tůmová)

9. Bloncky (Kamila Pokorná, Vanesa Švechovičová, Natálie Breburdová)

10. Nulová šance (Nela Andlová, David Kaňkovský, Daniel Daněk)

11. Dr. Voštěpi (Míša Strnadová, Pavel Strnad, Tomáš Jiran)

12. Detox (Jana Bůžková, Pavel Novotný, Josef Švec)


Z HISTORIE


Konečné pořadí turnaje 2014:

1. Mavaro (Vašek, Roman, Marťa)

2. Rodinka (Radek, Denča, Kamča)

3. Drsňačky (Alenka, Šárka, Lída)

4. Docenti (Pavel, Petr, Danča)

5. Milanovci (Milan, Kamča, Martin)

6. Špačci (Pavel, Míša, Hanka)

7. Ping pong F. (Radek, Milan, Péťa)

8. Kočičáci (Martin, Michal, Martin)


Konečné pořadí turnaje 2015:

  1. HAŤAPAŤA (Eva Snížková, Jan Váňa, Libor Pavlišta)

  2. MAVARO (Martina Fialová, Václav Černohlávek, Roman Starý)

  3. P.I.M (Petra Menšíková, Martin Hujer, Ivo Šteffek)

  4. KALÍME (Ludmila Vlková, Petr Švarc, Miroslav Kazatel)

  5. BENYHO ANDÍLCI (Šárka Kleinová, Andrea Šteffková, Martin Beneš)

  6. VYHLÍDKOVÁ 688 (Adéla Vrzáčková, Matěj Vrzáček, Pavel Vrzáček)

  7. ČTYŘKA (Milan Pajer, Radek Stýblo, Miroslav Bína, Pavel Strnad)

  8. KÁCOV B (Eliška Štíchová, Vanesa Švechovičová, Natálie Burešová)

  9. MÍKOVKA (Jana Polívková, Petr Hoch, Dita Matoušková)

10. KÁCOV A (Aneta Lamačová, Lucie Bezačinská, Kamila Chejnová)


Konečné pořadí turnaje 2016:

1. HAŤAPAŤA (Eva Váňová, Honza Váňa, Libor Pavlišta)

2. MAVARO (Martina Fialová, Václav Černohlávek, Roman Starý)

3. WAFFLE (Eva Krystýnková, Pepa Nádvorník, Patrik Bay)

4. VOSTRÝ DO ROHU (Petra Menšíková, Michal Šramka, Petr Jelínek)

5. BENYHO ANDÍLCI (Šárka Kleinová, Lída Vlková, Martin Beneš)

6. DEJ NÁM POKOJ (Pepa Švec, Michal Holota, Šárka Menšíková)

7. ČLENOVÉ (Petr Hoch, Lenka Hrdinková, Dita Matoušková)

8. KÁCOV B (Jana Zajícová, Roman Pytloun, Štěpán Jahoda)

9. KÁCOV A (Natálie Burešová, Eliška Štíchová, Vanesa Švechovičová, Jan Kolář)

10. VEČERNÍČEK (Míša Havlová, Martin Zeman, Pavel Novotný)


Konečné pořadí turnaje 2017:

1. WAFFLE (Péťa, Pepa, Patrik)

2. BENYHO ANDÍLCI BB (Andy, Šárka, Péťa)

3. 2MR (Martina, Míra, Roman)

4. BLONCKY (Vanesa, Kamila, Honza)

5. TETA HU (Lenka, Martin, Ivoš)

6. HOVADA (Jana, Lucka, Honza)

7. KOPEČKY (Lenka, Michal, Čestmír)

8. KÁCOV B (Kristýna, Natálka, Štěpán)


Konečné pořadí turnaje 2018:

1. Samá lajna (Adéla Králová, Tomáš Čistý, Mirek Pařízek)

2. Benyho andýlci (Šárka Kleinová, Ludmila Vlková, Martin Beneš)
3. 3Salámisti (Jan Jelínek, Pavel Krejča, Vendula Šlosiariková)
4. Jomaro (Josef Nádvorník, Martina Fialová, Roman Starý)
5. Pívoš (Martin Hujer, Petra Menšíková, Libor Šteffek)
6. Shebněte (Jan Kolář, Jan Šnobl, Eliška Štíchová)
7. Invalidi (Lenka Hrdinková, Petr Hoch, Dita Matoušková)
8. Dej nám pokoj (Majka Binderová, Michal Holota, Josef Švec)
9. To máš marný (Svatava Stejskalová, Lucie Bazoniová, Kristýna Martisová)
10. Večerníček (Jana Bůžková, Pavel Novotný, Jan Novotný)
11. Smash (Natálie Burešová, Natálie Breburdová, Vanesa Švechovičová)
12. Datomyši (David Kaňkovský, Michaela Králová, Tomáš Černohlávek)
13. Jahůdky (Týna Sehnoutková, Kristýna Sehnoutková, Kamila Pokorná)
14. Eroi (Roman Chmelík, Jan Konvalina, Olga Chmelíková)


FOTOGALERIE

(Foto: Josef Tůma, Eliška Jelínková)

6. ročník Beachotvíráku, 2019

Datum vložení: 4. 6. 2019 20:37
Datum poslední aktualizace: 4. 6. 2019 21:02
Autor: Josef Tůma

Úřední hodiny MěÚ

Úřední hodiny MěÚ:

PONDĚLÍ a STŘEDA

8:00 - 11:00       12:00 - 16:45

Otevírací doba pokladny MěÚ:

PONDĚLÍ a STŘEDA

8:00 - 11:00       12:00 - 16:45

ÚTERÝ, ČTVRTEK A PÁTEK

9.30 - 11:00

Munipolis


banner

Virtuální prohlídka

Virtuální prohlídka

Zruč na mapě

Kliknutím otevřete mapový prohlížeč

Najdete nás také zde

KALENDÁŘ AKCÍ ZRUČ N.S.

Po Út St Čt So Ne
29
2
30
2
1
8
2
9
3
9
4
9
5
9
6
9
7
9
8
9
9
9
10
9
11
9
12
9
13
9
14
9
15
9
16
8
17
8
18
8
19
8
20
9
21
9
22
9
23
9
24
9
25
9
26
9
27
9
28
8
29
9
30
9
31
7
1
6
2
5

Mobilní aplikace

Sledujte informace z našeho webu v mobilní aplikaci – V OBRAZE.

Návštěvnost

Návštěvnost:

ONLINE:7
DNES:996
TÝDEN:7275
CELKEM:3631457

foto

04008001200
m
Zobrazit na Mapy.cz