Menu

​​

Velikonoční turnaj v badmintonu, 6. ročník, SH Zruč nad Sázavou, 21 dvojic - zpravodajství, foto

Velikonoční turnaj v badmintonu, 6. ročník, Zruč n. S.

Sedmikolový maraton velikonočního turnaje vyhrála  dvojice Radišová – Viktora z Jílové u Prahy, turnaje se zúčastnilo jedenadvacet smíšených dvojic

Vítězové získali velikonoční věcné ceny. První zručská dvojice Vlková - Havlíček obsadila pátou příčku, druhá Sochůrková – Závorka skončila devátá

Sedmikolový maraton velikonočního turnaje vyhrála  dvojice Radišová – Viktora z Jílové u Prahy, turnaje se zúčastnilo jedenadvacet smíšených dvojic

Zruč nad Sázavou – Ve Zruči nad Sázavou se uskutečnil 6. ročník Velikonočního turnaje amatérských smíšených čtyřher v badmintonu SASH 2019, líté boje se konaly na čtyřech kurtech v místní sportovní hale. Zúčastnilo se ho 21 dvojic z Prahy, Humpolce, Kralup nad Vltavou, Benešova, Jílové u Prahy, Kladna, Kutné Hory, Zruče nad Sázavou a místního okolí. Hrálo se na dva sety do jedenadvaceti.

Pořadatelé: Petr Škramovský a Vít Stejskal – SASH

Systém soutěže: Švýcarský

Celkové pořadí turnaje:

1. Zuzana Radišová - Jan Viktora, 2. Petra Starcová - Pavel Homolka, 3. Stáňa Hoskovcová - Jarda Kuba, 4. Jitka Navrátilová - Luboš Vojtíšek, 5. Lída Vlková - Martin Havlíček, 6. Blanka Mikesková - Karel Knetl, 7. Veronika Houdová - Samuel Frei, 8. Zuzana Exnerová - Jan Konečný, 9. Markéta Sochůrková - Milan Závorka, 10. Eva Macešková - Karel Štorc.

11. Jolana Hodková - Jiří Červenka 6:8 (227:237) 20 b.

12. Zdeňka Kafková - David Hornát 6:6 (204:215) 19 b.

13. Eva Melicharová - Petr Vach 6:6 (204:226) 19 b.

14. Kateřina Pešulová - Michal Loučka 6:8 (219:230) 19 b.

15. Lucie Jelínková - Pepa Černý 6:8 (243:263) 19 b.

16. Vendula Závorková - Tomáš Frajt 7:7 (235:263) 17 b.

17. Michaela Náhlovská - Jiří Moravec 5:7 (167:223) 16 b.

18. Jana Malá - Luboš Drbal 4:8 (190:226) 16 b.

19. Péťa Kubálková - Jan Doubrava 2:10 (187:248) 14 b.

20. Aneta Hudcová - Jiří Prošek 3:9 (183:238) 14 b.

21. Šárka Menšíková - Martin Toman 1:11 (150:250) 7 b.

Petr Škramovský a Vít Stejskal k badmintonovému klání doplnili: ,,Turnaj trval téměř osm hodin, pro první tři bylo připraveno víno, pivo, velká pomlázka a dárkové tašky od města. Od čtvrtého do dvacátého velikonoční balíčky s čokozajícem a malá pomlázka. Poslední v pořadí dostali od pořadatelů speciální cenu.“ (jot – foto: Josef Tůma, Petr Škramovský)

(Foto: Josef Tůma, Petr Škramovský)

Velikonoční turnaj v badmintonu, 6. ročník, Zruč n. S.

Datum vložení: 26. 4. 2019 23:23
Datum poslední aktualizace: 16. 5. 2019 10:37