Menu

​​

VOLEJBAL, 1. ROČNÍK PRAGUE VOLLEYBALL GAMES, PRAHA, 9 CELKŮ V KATEGORII U14 - ZPRAVODAJSTVÍ, FOTO

Mezinárodní turnaj Prague Volleyball Games - Praha

STARŠÍ ŽÁKYNĚ JISKRY REPREZENTOVALY ZRUČ NAD SÁZAVOU NA MEZINÁRODNÍM TURNAJI PRAGUE VOLLEYBALL GAMES

Zručská děvčata odehrála na turnaji devět zápasů

STARŠÍ ŽÁKYNĚ JISKRY REPREZENTOVALY ZRUČ NAD SÁZAVOU NA MEZINÁRODNÍM TURNAJI PRAGUE VOLLEYBALL GAMES

Zručská děvčata odehrála na turnaji devět zápasů

Praha – Na mezinárodním turnaji Prague Volleyball Games od 26. - 29. prosince 2018 se představilo v kategorii U 14 i družstvo starších žákyň Jiskry Zruč nad Sázavou – V. Filipová, L. Filipová, K. Filipová, Adamová, Brůzlová, Melcrová, Flekalová, Pechová a Pokorná – trenérka H. Filipová. Vánoční Praha přivítala šedesát družstev, některé týmy byly ze Slovenska, Polska, Rakouska, Itálie nebo Dánska. Turnaj byl rozdělen do sedmi kategorií a celkový počet účastníků se pohyboval okolo osmi set.

Účastníci z jednotlivých zemí: Česká republika – 39, Polsko – 7, Slovensko – 6, Dánsko – 4, Itálie – 3, Rakousko – 1

Kategorie U 14 děvčata (9 celků):

A skupina: Jiskra Zruč nad Sázavou, Studio Sport Praha, MVK Frigolog Nové Mesto nad Váhom (Slovensko), Jiskra Havlíčkův Brod, Tatran Střešovice

5. TJ Jiskra Zruč nad Sáz. 4 1 3 3:7 3

První dvě družstva postupovala do play-off. Zručská děvčata skončila na pátém místě tabulky, ke třetímu chyběl bod. Škoda utkání se slovenským celkem, kdy vyhrála první set a ve druhém vedla 19:10. Rovněž tak nebylo daleko k bodu s Havlíčkovým Brodem, kdy první set prohrála 30:28 a druhý 25:23. Ale takový je sport. Po základní části soutěže odehrála děvčata další dvě utkání (baráž) o zbylá dvě místa do play-off.

Jiskra Zruč nad Sázavou - Sokol Újezd u Brna 2:1

Jiskra Zruč nad Sázavou - MVK Frigolog Nové Mesto nad Váhom 1:2

Tabulka:

1. Frigolog Nové Mesto nad Váhom 2 2 0 4:1 5

2. TJ Jiskra Zruč nad Sáz. 2 1 1 3:3 3

3. TJ Sokol Újezd u Brna 2 0 2 1:4 1

Zručská děvčata obsadila po baráži osmé místo a ve čtvrtfinále se utkala se Studiem Sport (1-8 2-7 3-6 4-5).

TJ Jiskra Zruč nad Sáz. - Studio Sport Praha 0:2

Po porážce se Jiskra kvalifikovala do play-out o 5. – 8. místo a odehrála další dvě střetnutí.

Play-out o 5. – 8. místo:

TJ Jiskra Zruč nad Sáz. – Tatran Střešovice 0:2

Play-out o 7. – 8. místo:

TJ Jiskra Zruč nad Sáz. - Frigolog Nové Mesto nad Váhom 1:2

O 3. – 4. místo: vsk Český Krumlov – ABC Braník 2:1

Finále: Studio Sport Praha – SK Dansport 2:1

Celkové pořadí: 1. Studio Sport Praha, 2. SK Dansport, 3. vsk Český Krumlov, 4. ABC Braník, 5. Tatran Střešovice, 6. Jiskra Havlíčkův Brod, 7. Frigolog Nové Mesto nad Váhom, 8. Jiskra Zruč nad Sázavou, 9. Sokol Újezd u Brna (jot – foto: Josef Tůma)

(Foto: Josef Tůma)

Datum vložení: 29. 12. 2018 14:10
Datum poslední aktualizace: 30. 12. 2018 18:02