Menu

​​

VOLEJBAL LVÍČAT ČR 04/05, TŘI MEZINÁRODNÍ UTKÁNÍ V BELGII (SPA) - ZPRAVODAJSTVÍ, FOTO

Český tým Lvíčata, Belgie (Spa)

VOLEJBALOVÁ REPREZENTACE ČR LVÍČAT 04/05 ODEHRÁLA V BELGII TŘI MEZINÁRODNÍ ZÁPASY

Na belgických palubovkách se představila i zručská Barbora Filipová

Na belgických palubovkách se představila i zručská Barbora Filipová

Spa – Koncem října 2018 nasedla sedmnáctičlenná výprava do autobusu směr Belgie – Spa. Cílem soustředění byl herní zápřah v cizím prostředí a konfrontace českého týmu Lvíčat se stejně starými soupeřkami Belgie, přesněji výběrem oblasti Valonska.

Družstvo, ve kterém nastoupila v roli smečařky zručská Barbora Filipová, sehrálo během úterý, středy a čtvrtka tři pětisetová utkání a vždy v dopoledních trénincích absolvovalo dvouhodinový tréninkový blok věnovaný i kompenzačním cvičením.

Program:

30. 10. Waremme - ČR 2004/05

31. 10. Výběr Valonska 04 - ČR 2004/05

1. 11.  Výběr Valonska 04 - ČR 2004/05

Výsledky:

Waremme – Česká republika Lvíčata 3:2 (25:13, 26:24, 19:25, 26:28 a 15:13)

Družstvo Waremme byl tým z druhé belgické ligy žen s ambicemi na postup do nejvyšší soutěže. Během celého zápasu Lvíčata se zkušenějším soupeřem držela krok zejména bojovností a odvahou, ale v koncovce rozhodujícího pátého setu se   projevila nezkušenost a prohrála 13:15, kdy vytvořila dvě nevynucené chyby. Do zápasu nastoupilo všech 15 nominovaných hráček.

Výběr Valonska – Česká republika Lvíčata 0:5, 0:5

Oba zápasy s dívčím reprezentačním družstvem Valonska děvčata zvládla bez ztráty setu, kdy již od začátku bylo dohodnuto vždy utkání odehrát na pět setů. Z české strany byla do každého setu nasazena vždy jiná základní sestava, která byla pokaždé vítězná. (mit, jot – foto: repre ČR)

Jana Mitáčová – trenérka RD 04/05: ,,Co se týká předváděné hry, máme větší mezery v souhře středových hráček s nahrávačkami a v obraně na síti. Silnou stránkou se jevilo podání, kterým soupeře dokážeme zatlačit a dostat pod tlak. Do dalších VT víme, na čem pracovat. Nejbližší akcí dívek Lvíčat je ještě letos devátý sraz, který nás čeká ve dnech 15. - 18. listopadu v Mikulově.“

(Foto: repre ČR)

Datum vložení: 7. 11. 2018 20:10
Datum poslední aktualizace: 7. 11. 2018 20:23