Stavební úpravy hasičské klubovny v Nesměřicích

Sál kulturáku

Město nechalo zpracovat dokumentaci k uvedenému projektu ve spolupráci s dobrovolnými hasiči z Nesměřic. Jedná se o jednopodlažní objekt s přístavbou hygienického zázemí nedaleko požární nádrže v Nesměřicích. Projektová dokumentace řeší na základě stávajícího zakresleného stavu stavební úpravy objektu  a jeho zateplení.Podsklepené prostory zůstavají beze změny. Stavební úpravy nemají žádné časové ani věcné vazby na okolní zástavbu. Respektují přání uživatele klubovny na ekonomiku využití prostor a zlepšení technických a užitných parametrů budovy. Z vnějšího pohledu se  jedná o nové kontaktní zateplení fasády a výměnu oken v celé budově . Nová okna jsou plastová, dvoukřídlá s izolačním dvojsklem.Nový vstup je opatřen stávajícími vchodovými dveřmi (po opravě) a je bezbariérový.Vjezd do  skladu  uzavírají nové vrata ve stejném odstínu jako nová okna.Střešní krytina tvoří trapézový plech s povrchovou úpravou. Příčky uvnitř objektu jsou částečně změněny na základě požadavků uživatele.Podlahu ve většině místností  tvořía keramická dlažba a do nových podlah je vložena tepelná izolace polystyren. Do budovy byl nainstalován kotel na tuhá paliva, na který bude napojeno 9 radiátorů. V rohu velké místnosti je kuchyňský kout a v protějším rohu bude umístěno malé pódium. Do klubovny byly zakoupeny nové stoly,skříně, židle a věšáky. Celá akce vyšla na 2,35 mil. korun.

Zrekonstruovaná klubovna tvoří prostor pro společenský život v našich Nesměřicích. Realizace projektu začala v únoru 2013 a skončila v červenci 2013. Zhotovitelem byla firma MOZIS s.r.o. Slavnostní otevření proběhlo 20. července 2013.

Půdorys

Stav před rekonstrukcí

Vybouráno

Zateplení podlahy