43. ročník Vánočního nohejbalového turnaje, SH Zruč nad Sázavou | Zpravodajství, tabulky zde
Vítězem Vánočního nohejbalového turnaje se staly Čelákovice, Chabeřice skončily na třetím místě
V týmu Českého Brodu se představily dvě ženy
Zruč nad Sázavou – Nohejbalový oddíl TJ Jiskra Zruč nad Sázavou uspořádal na druhý Svátek vánoční, tj. 26. prosince 2019, od 9 hodin v místní sportovní hale Na Pohoří Vánoční turnaj trojic. Letos se konal již třiačtyřicátý ročník. Byly připraveny dvě hřiště, výkonnostní úroveň nebyla omezena, zúčastnilo se ho 12 družstev, nejprve se hrálo ve dvou skupinách, poté klasickým pavoukem.
Skupina A: Vavřinec, Orlová, Chabeřice All Stars, Šacung, Votice, Český Brod C
Skupina B: Český Brod, Vestec, Čelákovice, Pacov, Jankov, Krunnerťáci
Skupina A:
Vavřinec – Orlová 2:0, Vavřinec – Chabeřice 2:0, Vavřinec – Šacung 2:0, Vavřinec – Votice 2:0, Vavřinec – Český Brod B 2:1, Orlová – Chabeřice 2:0, Orlová – Šacung 2:0, Orlová – Votice 2:0, Orlová – Český Brod B 2:1, Chabeřice – Šacung 2:0, Chabeřice – Votice 2:1, Chabeřice – Český Brod B 2:1, Šacung – Votice 0:2, Šacung – Český Brod B 0:2, Votice – Český Brod B 1:2.
Tabulka: 1. Vavřinec 10 bodů, 2. Orlová 8 bodů, 3. Chabeřice 6 body, 4. Český Brod B 4 body, 5. Votice 2 body, 6. Šacung 0 bodů.
Skupina B:
Český Brod – Vestec 0:2, Český Brod – Čelákovice 0:2, Český Brod – Pacov 2:1, Český Brod – Jankov 1:2, Český Brod - Krunnerťáci 2:1, Vestec – Čelákovice 0:2, Vestec – Pacov 2:0, Vestec – Jankov 2:0, Vestec – Krunnerťáci 2:0, Čelákovice – Pacov 2:1, Čelákovice – Jankov 2:0, Čelákovice – Krunnerťáci 2:0, Pacov – Jankov 1:2, Pacov - Krunnerťáci 0:2, Jankov – Krunnerťáci 2:0.
Tabulka: 1. Čelákovice 10 bodů, 2. Vestec 8 bodů, 3. Jankov 6 bodů, 4. Český Brod 4 body, 5. Krunnerťáci 2 body, 6. Pacov 0 bodů.
Umístění týmů na 9. – 12. bylo určeno podle bodů, setů a míčů ve skupinách.
Čtvrtfinále: Vavřinec – Český Brod 2:0, Chabeřice - Vestec 2:0, Jankov – Orlová 2:1, Čelákovice – Český Brod B 2:0.
Semifinále: Vavřinec – Chabeřice 2:0, Čelákovice – Jankov 2:0.
Zápas o 3. – 4. místo: Chabeřice All Stars – Jankov 2:0.
Finále: Vavřinec – Čelákovice 0:2.
Celkové pořadí 2019, sestavy:
1. Čelákovice (Nesládek, Curik, Flekač)
2. Vavřinec (Bálek, Ešner, Sýkora)
3. Chabeřice All Stars (Závorka, Jeništa, Janda, Jelínek)
4. Jankov (Bartůšek, Sojka, Nerad)
5. Vestec (O. Bálek, Dvořák, Vojtěch)
6. Orlová (Čachotský, Králíček, John)
7. Český Brod C (Vedral, Růžička, Jedlička)
8. Český Brod (Bálková, Sýkorová, Janík)
9. Votice (Šperlík junior, Šperlík senior, Haváček)
10. Krunnerťáci (D. Krunnert, T. Krunnert, L. Krunner)
11. Pacov (Tulach, Voldřich, Pavlů)
12. Šacung (Fürbacher I., Fürbacher II., Zachová)
Z historie
Celkové pořadí 2018, sestavy:
1. Vavřinec (Bálek, Ešner, Sýkora)
2. Kozí vejce (Vrtiška, Šafr, Ungermann)
3. Dřeváci (Král, Šťastný, Laczko)
4. Chabeřice na šrot (Závorka, Jeništa, Janda)
5. Krunnerťáci (D. Krunnert, T. Krunnert, L. Krunnert)
6. Zruč nad Sázavou (Setnička, Exner, Dibelka)
7. Dědci Zruč nad Sázavou (Z. Král, Rebhán, Mix)
8. Sázava (Gregor, O. Bálek, Tůma)
9. Holky (Šimůnková, Bálková, Blažková)
10. Naděje (Bálek, Blažek, Blažková)
Celkové pořadí 2014, sestavy:
1. Jenom (Flaks, Kačírek, Knytl)
2. Vavřinec (F. Balek, D. Ešner, J. Sýkora)
3. Šmelc (Bálek, Krajčí, Tůma)
4. Plácalové Vlašim (R. Krunert, Š. Krunert, Krunert)
5. Rumové ze Zruče n. Sáz. (J. Doubrava, P. Janda, J. Král)
6. Chabeřice C (J. Šťastný, J. Peroutka, V. Sátra)
7. Chabeřice B (J. Janda, M. Závorka, Jeništa)
8. Zruč nad Sázavou (Exner, Rebhán, Z. Král, Jelínek)
9. Č.L.R. (Čachotský, Laczko, Radoměřský)
10. Jindřichův Hradec (Kulhánek, Pavlů, Řežábek)
11. Holky Český Brod (Fišerová, Chuchlová, Šimůnková)
Celkové pořadí 2013, sestavy:
1. Vavřinec (F. Bálek, D. Ešner, J. Sýkora)
2. Rodinka (O. Cibulka, T. Cibulka, L. Cibulková)
3. Čelákovice (Vedral, Spilka, Poncar)
4. Mikce (Flaks, Štěpař, Šoupal)
5. Žatec (Knytl, Vít, Kačírek)
6. Šmelc (Krajčí, Tůma, O. Bálek)
7. Horažďovice (Nepodal, Nový, Novotný)
8. S.O.U.K (Škabroud, Hvězda, Čadina)
9. Čáslav (Koutný, Filip, Ďurana)
10. Šacung B (Voltr, Vaníček, Kadeřábek)
11. Zruč n. S. (Rebhán, Vilímovský, Kotek)
12. Plácalové (R. Krunert, Š. Krunert, R. John)
13. Chabeřice A (M. Závorka, J. Dobrava, T. Pössnicker)
14. Církvice (J. Král, Laczko, Radoměřský)
15. Chabeřice B (Šťastný, J. Janda, Peroutka)
16. Divišov (Nový, Urban, Hanuš)
17. Chabeřice C (P. Janda, Sátra, Jeništa)
18. Sadská (Šimůnek, Motl, Čiernik)
19. Vlašim (T. Krunert, Krunert, Starý)
20. Pingponk (Šramka, Duits, Aovghlis)
Celkové pořadí 2012: 1. Rodinka, 2. Pralesní liga, 3. Vavřinec A, 4. Šacung B, 5. Vavřinec B, 6. Komici, 7. Čakovice, 8. Horažďovice, 9. Zruč nad Sázavou A, 10. Veselí nad Lužnicí, 11. Církvice, 12. Český Brod, 13. Vlašim, 14. Chabeřice, 15. Zruč nad Sázavou B, 16. Křivsoudov (Josef Tůma, foto: archiv Jiskry Zruč nad Sázavou nohejbal)
FOTOGALERIE
(Foto: archiv nohejbalu Jiskry)
Datum poslední aktualizace: 29. 12. 2019 18:10