Město Zruč nad Sázavou
Zruč nad Sázavou

22. - 23. února 2020 (s 15. - 16. 2.) - sport - aktuální výsledky (s foto zde) zručských týmů a hráčů (22 x) - (volejbal - 5x, stolní tenis - 5x, šipky - 1x, šachy - 1x, fotbal - 1x, florbal - 1x, házená - 7x, LMU - 1x) - foto

22. - 23. února 2020 (s 15. - 16. 2.) - sport - aktuální výsledky (s foto zde) zručských týmů a hráčů (22 x) - (volejbal - 5x, stolní tenis - 5x, šipky - 1x, šachy - 1x, fotbal - 1x, florbal - 1x, házená - 7x, LMU - 1x) - foto

AKTUÁLNÍ VÝSLEDKOVÝ SERVIS

AKTUÁLNÍ VÝSLEDKOVÝ SERVIS


STOLNÍ TENIS A

17. kolo – třetí liga, skupina C (22. 2.): SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE – TTC MS Brno 10:6, sestava a body SKC: Nevřela 4, Fr. Herout 3, Slavík 2, Škopek, čtyřhra 1 

18. kolo – třetí liga, skupina C (23. 2.): SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE - TJ Žďár nad Sázavou 4:10, sestava a body SKC: Fr. Herout 1, Nevřela 1, Loudín 1, Škopek, čtyřhra 1


STOLNÍ TENIS B

17. kolo – KS2, skupina D (22. 2.): SKC Zruč nad Sázavou B RABBIT - Sokol Velké Popovice 10:6, sestava a body SKC: Vaigl 3, Slavík 3, T. Herout 3, Němec 1 

18. kolo – KS2, skupina D (23. 2.): SKC Zruč nad Sázavou B RABBIT - ST Benešov B 10:3, sestava a body SKC: T. Herout 3, Vaigl 3, Vosátka 2, V. Herout 1, čtyřhra 1 


STOLNÍ TENIS C

16. kolo - RP1 (22. 2.): SKC Zruč nad Sázavou C RABBIT – Sokol Zbraslavice 6:12, sestava a body SKC: Zd. Jandejsek 3, V. Herout 2, Friš, Buldra, čtyřhra 1


STOLNÍ TENIS D

15. kolo - RP2 (15. 2.): SKC Zruč nad Sázavou D RABBIT - SKP Olympia Kutná Hora B 10:8, sestava a body SKC: V. Förster 3, Jajčišin 3, F. Cendelín 2, Dolejš 1, čtyřhra 1

16. kolo - RP2 (22. 2.): Sokol Chlístovice A - SKC Zruč nad Sázavou D RABBIT 9:9, sestava a body SKC: V. Förster 3, Babka 2, Jajčišin 2, Dolejš 1, čtyřhra 1


STOLNÍ TENIS E

17. kolo – RP3 (15. 2.): SKC Zruč nad Sázavou E RABBIT – SKK Hlízov A 6:12, sestava a body SKC: Nácovský 3, Jajčišin 1, Baloun 1, T. Förster 1, T. Cendelín st.

18. kolo – RP3 (22. 2.): Sokol Malín E - SKC Zruč nad Sázavou E RABBIT 14:4, sestava a body SKC: T. Förster 2,  Nácovský 1, Baloun 1, T. Cendelín st.


VOLEJBAL ŽENY (dvojzápas)

2. kolo - KP 1 play-off o 7. – 10. místo (15. 2.): Sokol Komárov - Jiskra Zruč nad Sázavou 3:0 (12, 12, 11)    

2. kolo - KP 1 play-off o 7. – 10. místo (15. 2.): Sokol Komárov - Jiskra Zruč nad Sázavou 3:0 (20, 25, 19)     

Sestava Jiskry: Králová, Brožová, Brůzlová, Pištěková, Měšťánková, Melcrová, Stejskalová


VOLEJBAL MUŽI (dvojzápas)

11. kolo - KP 1 (15. 2.): Slavoj Český Brod - Jiskra Zruč nad Sázavou 1:3 (-20, 22, -13, -20)     11. kolo - KP 1 (15. 2.): Slavoj Český Brod - Jiskra Zruč nad Sázavou 0:3 (-15, -21, -26)          

Sestava Jiskry: Vosyka, Vorlíček, M. Drahokoupil, Nutil, Krajc, Hrbek, Slouka


FLORBAL MUŽI

15. kolo - PH + SČ soutěž mužů, divize D (16. 2.): Jiskra Zruč nad Sázavou - FBC Vokurky 0:6 (0:0 0:2 0:4)

16. kolo - PH + SČ soutěž mužů, divize D (16. 2.): Jiskra Zruč nad Sázavou - Florbal TJ Kobylisy D 2:8 (1:4 0:1 1:3), branky a asistence Jiskry: 6. Luboš Drbal (Lukáš Kafka), 34. Luboš Drbal (Jan Tůma)

Sestava Jiskry: Malý – M. Kratochvíl, Kafka - Tůma, Edr - P. Kratochvíl, Drbal, Červinka – Čech, Tvrdík, Jantač - Chaloupka


ŠIPKY

17. kolo - 2. liga (C liga), skupina D (16. 2.): Bohemia Hearts Poděbrady - Baltazaři 8:10 - legy: 23:22, sestava a body Baltazarů: Žižlavský 3, Chmel 3, M. Vrzáček 2, Hejl, cricket 1, double 1


ŠACHY

9. kolo - regionální soutěž, skupina C (23. 2.): Jiskra Zruč nad Sázavou - KŠ Stříbrná Skalice B 2 ½:2 ½, sestava a body Jiskry: Světlík ½, Netolický ½, Bečvář 1, V. Voldán ½, J. Voldán


HÁZENÁ ZÁKLADNÍCH ŠKOL

Krajské kolo Školského poháru v házené, Kutná Hora, čtyři středočeské školní chlapecké týmy (15. 2.), 2 x 15 minut

Účastníci: ZŠ Jana Palacha Kutná Hora, ZŠ T. G. Masaryka Kutná Hora, ZŠ Úvaly a ZŠ Zruč nad Sázavou

Výsledky:

ZŠ Zruč nad Sázavou – ZŠ Úvaly 25:7

ZŠ Zruč nad Sázavou – ZŠ Jana Palacha Kutná Hora 34:4

ZŠ Zruč nad Sázavou – ZŠ T. G. Masaryka Kutná Hora 27:7

Vítěz: ZŠ Zruč nad Sázavou, postup do republikového finále soutěžního ročníku 2019/2020, koná od 20. 5. do 22. 5. 2020 v Novém Veselí


HÁZENÁ MLADŠÍ ŽÁCI – TURNAJ ZRUČ NAD SÁZAVOU

3. ročník turnaje mladších žáků O pohár města Zruče (15. – 16. 2.) – Zruč nad Sázavou, deset týmů, 2 x 12 minut

Účastníci: TJ Jiskra Zruč nad Sázavou, Kovofiniš Ledeč nad Sázavou, TJ Sokol Úvaly (2007), TJ Sokol Úvaly (2008), Sokol Kostelec nad Labem, HK FCC Město Lovosice, Házená Mělník, TJ JM Chodov, TJ Tatran Bohunice, TJ Sparta Kutná Hora

Výsledky Jiskry ve skupině A:

Jiskra Zruč nad Sázavou – Kovofiniš Ledeč nad Sáz. 13:14, branky Jiskry: Jindřich 5, Kopecký 4, Pešout 1, Šťastný 1, Janata 1, Pajer 1

Jiskra Zruč nad Sázavou - TJ Sokol Úvaly 2007 9:14, branky Jiskry: Kopecký 5, Jindřich 3, Pešout 1

Jiskra Zruč nad Sázavou – Sokol Kostelec n. L. 8:15, branky Jiskry: Kopecký 4, Veselý 2, Pešout 1, Jindřich 1

Jiskra Zruč nad Sázavou – Tatran Bohunice 12:17, branky Jiskry: Kopecký 5, Jindřich 4, Pešout 1, Veselý 1

Pořadí: 1. Ledeč nad Sázavou 8 bodů, 2. Úvaly 2007 6 bodů, 3. Bohunice 4 body, 4. Kostelec n. L. 2 body, 5. Jiskra Zruč nad Sázavou 0 bodů

Utkání o 7. – 10. místo:

Jiskra Zruč nad Sázavou – Kutná Hora 17:10, branky Jiskry: Kopecký 7, Jindřich 5, Veselý 4, Sixta 1

Utkání o 7. – 8. místo:

Jiskra Zruč nad Sázavou – Úvaly 2008 18:17, branky Jiskry: Jindřich 6, Kopecký 5, Veselý 5, Sixta 1

Pořadí: 7. Jiskra Zruč nad Sázavou, 8. Sokol Úvaly 2008, 9. Kostelec nad Labem, 10. Sparta Kutná Hora

Celkové pořadí: 1. TJ JM Chodov, 2. Házená Mělník, 3. Kovofiniš Ledeč nad Sázavou, 4. Sokol Úvaly 2007, 5. Tatran Bohunice, 6. HK FCC Město Lovosice, 7. Jiskra Zruč nad Sázavou, 8. Sokol Úvaly 2008, 9. Kostelec nad Labem, 10. Sparta Kutná Hora

Sestava a branky Jiskry (77): Veselý, Bernard - JIndřich, Kopecký, Pešout, Šťastný, Janata, Pajer, Tlach, Zoubek, Smejkal, Sixta


VOLEJBAL STARŠÍ ŽÁKYNĚ (čtyřutkání)

Ve Sportovní hale ve Zruči nad Sázavou odehrály starší žákyně Jiskry v soutěži krajského přeboru 5. kolo (ve třetím měly volno) turnaje druhé výkonnostní skupiny, skupiny B (22. 2.). Pořadatel: TJ Jiskra Zruč nad Sázavou

Kunice – Jiskra Zruč nad Sázavou 0:2

Hořovice B – Jiskra Zruč nad Sázavou 0:2

Jiskra Zruč nad Sázavou – VK Benešovská 2:1

Jiskra Zruč nad Sázavou – Králův Dvůr 2:0

Sestava Jiskry: Hana Melcrová, Jana Brůzlová, Linda Filipová, Kamila Filipová, Veronika Filipová, Veronika Pechová, Anna Adamová


FOTBAL MLADŠÍ PŘÍPRAVKA U10

Fotbalový halový turnaj mladší přípravky Uhlíř Cup 2020, Zbraslavice (22. 2.) – pořadatel: Uhlířské Janovice

Jiskra Zruč nad Sázavou – Radim 0:3

Jiskra Zruč nad Sázavou – Uhlířské Janovice modří 0:11

Jiskra Zruč nad Sázavou – Uhlířské Janovice černí 1:6, branka Jiskry: Diary Aye 1 

Jiskra Zruč nad Sázavou – Kutná Hora 3:7, branky Jiskry: Kováč 3

Jiskra Zruč nad Sázavou – Zásmuky 1:2, branka Jiskry: Diary Aye 1

Jiskra Zruč nad Sázavou – Vrdy 0:1

Sestava Jiskry: Dan Pešta - Kováč Michal, Aye Diary, Jiří Forejt, Forejt Patrik, Kovařík Šimon, David Šebesta


LIGA MARIÁŠOVÉ UNIE 2019/20

11. kolo – ve Zruči nad Sázavou ve Sportbaru u Gatěho (15. 2.) – 28 hráčů

Pořadí družstev: 1. Žaludské eso 162 b., 2. 1. mariášová Praha 161 b., 3. Začátečníci 156 b., 4. Čáslavští draci 132 b.

Jednotlivci: 1. Martin Machan, 2. Jaroslav Studnička, 3. Václav Dittrich, 4. Zdeněk Pokorný, 5. Josef Slabý, 6. Martin Marian, 7. Vladimír Šic, 8. Roman Kraus, 9. Jiří Michal st., 10. Florian Bosák, 11. Zdeněk Brůžek, 12. Zdeněk Mráček, 13. Milan Dejda, 14. Zdeněk Hrbek, 15. Boban Risteski, 16. Jaroslav Rezek, 17. Jan Rada atd.

Celkové pořadí družstev po jedenácti turnajích:1. 1. mariášová Praha 1.755 b., 2. Začátečníci 1.696 b., 3. Čáslavští draci 1.523 b., 4. Žaludské eso 1.507 b.

Celkové pořadí jednotlivců: 1. Jaroslav Studnička 581 b., 2. Boban Risteski 575 b., 3. Roman Kraus 570 b., 4. Zdeněk Mráček 532 b., 5. Zdeněk Pokorný a Vladimír Šic 511 b., 7. Václav Dittrich 506 b., 8. Stanislav Černuška 467 b., 9. František Mareš 457 b., 10. Ladislav Kubíček 428 b., atd.


VÝSLEDKOVÝ SERVIS NEZRUČSKÝCH ODDÍLŮ, V NICHŽ NASTUPUJÍ ZRUČÁCI


HÁZENÁ MUŽI - EXTRALIGA

Za muže Jičína hrají zručští Jiří Dolejší a Martin Kovařík

18. kolo extraliga (15. 2.): HBC Ronal Jičín – Talent M. A. T. Plzeň 23:32 (11:18)

Kovařík skóroval 1x, Dolejší neskóroval

19. kolo extraliga (22. 2.): SKKP Handball Brno - HBC Ronal Jičín 24:24 (12:10)

Kovařík skóroval 6x, Dolejší neskóroval


VOLEJBAL MUŽI – MISTROVSTVÍ PRAHY

Za muže Modřan B hraje zručský Jiří Drahokoupil

17. kolo - Mistrovství Prahy mužů, skupina M (14. 2.): Volejbal Modřany B – Dansport A 3:1 (23, 20, -20, 20)  


HÁZENÁ STARŠÍ ŽÁCI

Za starší žáky Nového Veselí hrají zručští Jan Tůma a Matěj Karban

Žákovská liga starších žáků, turnaj v Praze (Dukla), 3. kolo, pět týmů, 2 x 18 minut (15. 2.)

TJ Sokol Nové Veselí – Dukla Praha A 15:22, branky Sokola: Horáček 4, Karban 4, Tůma 2, Melichar 2, Hamerník 1, Dlouhý 1, Van Long Duong 1 

TJ Sokol Nové Veselí – Dukla Praha B 18:8, branky Sokola: Karban 6, Chvátal 4, Van Long Duong 3, Melichar 2, Hamerník 1, Tůma 1, Merunka 1 

TJ Sokol Nové Veselí – Sokol Telnice 21:15, branky Sokola: Horáček 5, Tůma 4, Dlouhý 3, Melichar 3, Havlíček 2, Karban 2, Jirák 1, Hamerník 1 

TJ Sokol Nové Veselí – KH Kopřivnice 13:14, branky Sokola: Horáček 5, Melichar 2, Merunka 2, Karban 1, Dlouhý 1, Chvátal 1, Van Long Duong 1               

Celkové pořadí po 3. kolech ŽL (25 družstev): 1. Lovosice, 2. Ostrava, 3. Kopřivnice, 4. Dukla A, 5. Plzeň, 6. Olomouc, 7. Polanka, 8. Šťáhlavy, 9. Sokol Nové Veselí atd.

Sestava: Zástěra – Kakač, Blažejovský, Havlíček, Tůma, Merunka, Hamerník, Van Long Duong, Horáček, Dlouhý, Chvátal, Melichar, Karban, Jirák, Houdek


HÁZENÁ MUŽI – 2. LIGA JM

Za muže Velkého Meziřičí hraje zručský Pavel Roub

12. kolo – 2. liga (22. 2.): Sokol Velké Meziřičí – Sokol Telnice 30:35 (12:18)

Roub neskóroval


HÁZENÁ STARŠÍ DOROSTENCI – 1. LIGA

Za starší dorost Nového Veselí hraje zručský Aleš Dolejší

12. kolo – 1. liga (22. 2.): TJ Rožnov p. R. - Sokol Nové Veselí 19:21 (10:11)

A. Dolejší skóroval 7x


HÁZENÁ MUŽI – 2. LIGA JVČ

Za muže Slavie hraje zručský David Korel

12. kolo – 2. liga (23. 2.):Slavia Praha – Jiskra Havlíčkův Brod 24:23 (12:11)

D. Korel skóroval 1x


VOLEJBAL MUŽI – 1. LIGA (dvojzápas)

Za muže MFF Praha hraje zručský Jakub Drahokoupil

3. kolo - 1. liga mužů, nadstavba o 9. – 12. místo (21. 2.): MFF Praha – Hradec Králové 3:0 (20, 21, 21)           

4. kolo - 1. liga mužů, nadstavba o 9. – 12. místo (22. 2.): Hradec Králové - MFF Praha 3:0 (14, 19, 17)  


Připravil: Josef Tůma


FOTOGALERIE


(Foto: Josef Tůma, Michal Havránek, Jiří Forejt, Barbora Filipová, fotbal mladší přípravka JIskry)


gbh         

Datum vložení: 23. 2. 2020 19:25
Datum poslední aktualizace: 9. 3. 2020 9:54
Autor: Josef Tůma

Mobilní rozhlas

logo
 

Úřední hodiny MÚ

PONDĚLÍ a STŘEDA

8:00 - 10:45       11:45 - 16:45

 

Virtuální prohlídka

Virtuální prohlídka

Tříděné odpady

mapa

Zruč na mapě

Kliknutím otevřete mapový prohlížeč

Najdete nás také zde

KALENDÁŘ AKCÍ ZRUČ N.S.

Po Út St Čt So Ne
31
1
1 2 3
1
4 5 6
7 8 9 10
1
11 12
1
13
1
14
1
15 16 17
1
18 19
1
20
1
21
1
22
2
23
2
24
2
25
2
26
9
27
7
28
1
29 30 1 2 3
2
4

Mobilní aplikace

ma

Aktuální informace v mobilní aplikaci zdarma ke stažení:

playapp

Fotogalerie

Náhodný výběr z galerie

Český pohár 2. kolo, Jiskra Zruč n. S. - Třeboň 26:31, 2014

Návštěvnost

Návštěvnost:

ONLINE: 8
DNES: 8
TÝDEN: 4662
CELKEM: 2408184

04008001200
m
Zobrazit na Mapy.cz