Město Zruč nad Sázavou
Zruč nad Sázavou

7. - 8. března 2020 (s 29. 2. - 1. 3.) - sport - aktuální výsledky (s foto zde) zručských týmů a hráčů (22 x) - (volejbal - 4x, stolní tenis - 5x, šipky - 1x, fotbal - 2x, florbal - 1x, házená - 7x, atletika - 2x) - foto

7. - 8. března 2020 (s 29. 2. - 1. 3.) - sport - aktuální výsledky (s foto zde) zručských týmů a hráčů (22 x) - (volejbal - 4x, stolní tenis - 5x, šipky - 1x, fotbal - 2x, florbal - 1x, házená - 7x, atletika - 2x) - foto

AKTUÁLNÍ VÝSLEDKOVÝ SERVIS

AKTUÁLNÍ VÝSLEDKOVÝ SERVIS


STOLNÍ TENIS A

19. kolo – třetí liga, skupina C (7. 3.): TJ Mikulčice - SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE 9:9, sestava a body SKC: Fr. Herout 3, Loudín 3, Slavík 2, Škopek 1 

20. kolo – třetí liga, skupina C (8. 3.): Sokol Lanžhot - SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE 10:8, sestava a body SKC: Frant. Herout 3, Škopek 2, Loudín 1, Slavík 1, čtyřhra 1


STOLNÍ TENIS B

19. kolo – KS2, skupina D (7. 3.): TTC Říčany B - SKC Zruč nad Sázavou B RABBIT 5:10, sestava a body SKC: Vaigl 4, T. Herout 3, Vosátka 2, V. Herout, čtyřhra 1 

20. kolo – KS2, skupina D (8. 3.): Sokol Močovice A - SKC Zruč nad Sázavou B RABBIT 4:10, sestava a body SKC: Tomáš Herout 3, Vaigl 3, Zd. Jandejsek 1, Vosátka 1, WO 1, čtyřhra 1 


STOLNÍ TENIS C

17. kolo - RP1 (6. 3.): Sokol Uhlířské Janovice A - SKC Zruč nad Sázavou C RABBIT 13:5, sestava a body SKC: Zd. Jandejsek 1, V. Herout 1, Friš 1, Dolejš 1, čtyřhra 1


STOLNÍ TENIS D

17. kolo - RP2 (7. 3.): SKC Zruč nad Sázavou D RABBIT - Sokol Uhlířské Janovice C 7:11, sestava a body SKC: Jajčišin 2, F. Cendelín 2, Baloun 1, Vacík 1, čtyřhra 1


STOLNÍ TENIS E

19. kolo – RP3 (7. 3.): SKC Zruč nad Sázavou E RABBIT – Sokol Zbraslavice B 5:13, sestava a body SKC: Nácovský 1, Baloun 1, F. Cendelín 1, Jajčišin, čtyřhry 2


VOLEJBAL MUŽI (dvojzápas)

12. kolo - KP 1 (29. 2.): Jiskra Zruč nad Sázavou – Sokol Benešov 3:2 (-20, 22, -22, 21, 12)     12. kolo - KP 1 (29. 2.): Jiskra Zruč nad Sázavou – Sokol Benešov 1:3 (21, -13, -22, -11)           

Sestava Jiskry: Vosyka, Vorlíček, Nutil, Krajc, Hrbek, Slouka, Šramka    

13. kolo - KP 1 (7. 3.): Jiskra Zruč nad Sázavou – Sokol Dobřichovice B 3:2 (-24, 22, -18, 24, 11)             

13. kolo - KP 1 (7. 3.): Jiskra Zruč nad Sázavou – Sokol Dobřichovice B 1:3 (20, -26, -12, -16)          

Sestava Jiskry: Vosyka, Nutil, Krajc, Hrbek, Slouka, Šramka, M. Drahokoupil, Vaněček   


FLORBAL MUŽI

17. kolo - PH + SČ soutěž mužů, divize D (8. 3.): FBK Neveklov - Jiskra Zruč nad Sázavou 9:7 (4:4 5:3 0:0), branky a asistence Jiskry: 1. Jan Čech, 2. Petr Kratochvíl, 7. Luboš Drbal (Jan Čech), 9. Vladimír Červinka (Jan Čech), 13. Vladimír Červinka (Lukáš Kafka), 22. Luboš Drbal (Jan Čech), 24. Vladimír Červinka (Petr Kratochvíl)

18. kolo - PH + SČ soutěž mužů, divize D (8. 3.): Jiskra Zruč nad Sázavou - Noxa TJ Ruzyně A 7:1 (2:0 2:1 3:0), branky a asistence Jiskry: 4. František Jantač (Luboš Drbal), 9. Luboš Drbal (Jan Čech), 19. Vladimír Červinka, 20. Lukáš Kafka (Luboš Drbal), 28. František Jantač (Michal Kratochvíl), 32. Luboš Drbal (Michal Kratochvíl), 36. Luboš Drbal   

Sestava Jiskry: Malý – M. Kratochvíl, Kafka - P. Kratochvíl, Drbal, Červinka – Čech, Jantač


ŠIPKY

18. kolo - 2. liga (C liga), skupina D (1. 3.): Baltazaři - Black schody Sadská 9:9 - legy: 21:21, sestava a body Baltazarů: Chmel 4, Žižlavský 2, Hejl 2, M. Vrzáček, double 1

19. kolo - 2. liga (C liga), skupina D (8. 3.): Baltazaři - Plastic darts Sadská 6:12 - legy: 18:26, sestava a body Baltazarů: Žižlavský 2, Chmel 2, M. Vrzáček 1, Hejl, double 1


HÁZENÁ STARŠÍ ŽÁCI

11. kolo – přebor starších žáků (1. 3.): Sparta Kutná Hora - Jiskra Zruč nad Sázavou 27:32 (11:14), sestava a branky Jiskry: Kulhánek, Čekal – Tůma 9, Karban 5, Šveněk 5, Ruth 4, Petrík 3, Klouda 2, Kopecký 2, Pešout 2

12. kolo – přebor starších žáků (1. 3.): Jiskra Zruč nad Sázavou – Spartak Příbram 45:14 (25:5), sestava a branky Jiskry: Kulhánek, Čekal – Karban 14, Petrík 12, Ruth 6, Tůma 5, Šveněk 4, Kopecký 2, Pešout 2, Klouda


HÁZENÁ MLÁDEŽ

Jarní přípravný turnaj přípravek a minižáků v miniházené 4+1, SH Zruč nad Sázavou (1. 3.), 2 x 12 minut každý s každým, opět bez ukazatelů skóre, bez počítání branek a tabulek, nevyhlašoval se vítěz utkání ani turnaje.

Družstva minižáků: Kutná Hora A, Kutná Hora B, Jiskra Zruč nad Sázavou, Házená Poděbrady, Kovofiniš Ledeč A, Kovofiniš Ledeč B, HC Kolín

Hráči minižáků Jiskry: Urban, Honzárek, Sixta, Kirňák, Pustka, Zeman

Družstva přípravky: Jiskra Zruč nad Sázavou, Házená Poděbrady, HC Kolín

Hráči přípravky JIskry: Černoch, Chuchma, Bělina, Hrabánek, Tlach, Vanessa, Jakl, Jakl, Procházka, Vorlíček


HÁZENÁ MLÁDEŽ 1

Házenkářský desetiboj mladších žáků, Kutná Hora (1. 3.), hala Bios

Kategorie mladších žáků – HC Kolín, Jiskra Zruč nad Sázavou a domácí Sparta Kutná Hora

Soutěžilo se v deseti disciplínách: utkání v házené s nařízenou osobní obranou, střelba shot-outů, utkání v házené, aktivita hráčů, hod míčem na dálku, odraz snožmo, rychlý běh 2x15 metrů, přesná střelba, překážková dráha a fair play (disciplín nakonec týmy zvládly pouze devět, z časových důvodů se totiž nekonala překážková dráha)

Celkovým vítězem nedělní soutěže se stal tým Jiskry Zruč nad Sázavou s 25 body, druhá skončila se ziskem 20 bodů Sparta Kutná Hora, třetí HC Kolín získal 9 bodů

Sestava Jiskry Zruč nad Sázavou: Lukáš Pajer, Vojtěch Pešout, Jan Tlach, Filip Veselý, František Janata, Jiří Edr, Štěpán Kopecký, Tomáš Lanc, Matyáš Blažek, Maxim Timoš

Pořadí hráčů Jiskry: 1. Vojtěch Pešout 22 bodů, 2. Jiří Edr 21 bodů, 3. Štěpán Kopecký a Lukáš Pajer 18 bodů, 5. Tomáš Lanc a Jan Tlach 14 bodů, 7. Maxim Timoš 11 bodů, 8. Filip Veselý 7 bodů, 9. František Janata a Matyáš Blažek 6 bodů


ATLETIKA

22. ročník Běhu na Čerčanský Chlum, který patřil do seriálů Běžec Podblanicka a Běhy do kopců v Praze a okolí. Na trase dlouhé 4,3 km s převýšením 255 m bojovali i čtyři členové oddílu Jiskry a nevedlo se jim vůbec špatně.

Ženy A: Nikol Petrásková - 1. místo - 25:05 min.

Ženy B: Jana Suchá - 2. místo - 23:37 min.

Muži C: Petr Dubják - 3. místo - 20:55 min.

Muži D: Jindřich Slavíček - 10. místo - 28:18 min.


ATLETIKA 1

6. ročník Vožického vytrvalostního běhu, který patří do seriálu Běžec Podblanicka (7. 3.), účast atletů Jiskry, Mladá Vožice

300 m

Kategorie M8: Václav Mrázek - 5. místo - 1:32 min.

450 m

Kategorie Z10: Kateřina Mrázková - 2. místo - 1:47 min.

7000 m

Kategorie Z2A: Nikol Petrásková - 3. místo - 32:57 min., Vendula Závorková - 14. místo - 39:57 min.

Kategorie Z2B: Jana Suchá - 1. místo - 30:52 min.

14000

Kategorie MA: Lukáš Hájek - 16. místo - 1:05:51 hod., Luboš Drbal - 32. místo - 1:16:24 hod.

Kategorie MC: Petr Dubják - 1. místo - 1:00:19 hod.


FOTBAL KOMB. – PŘÁTELSKÉ UTKÁNÍ

Přípravné přátelské utkání – tréninkové hřiště Jiskry Zruč nad Sázavou (7. 3.):

Jiskra Zruč nad Sázavou komb. – Sokol Trhový Štěpánov 5:2 (2:1), branky Jiskry: Cudlín 3, Musil 1, Bareš 1

Sestava: Daněk - J. Váňa, Koudela, Brabec, L. Jelínek - Dolejš, Pejša, Felis, Bareš - Musil, Kovář. Střídali: Zelenka, Arnolt, Cudlín 


FOTBAL MLADŠÍ PŘÍPRAVKA

Fotbalový halový turnaj mladší přípravky (8. 3.), Zruč nad Sázavou, hrací systém: 4+1, 1 x 10 minut, dvoukolově

Výsledky Jiskry:

Jiskra Zruč nad Sázavou – Slavoj Vrdy 2:1, branky Jiskry: Kováč 1, Pustka 1

Jiskra Zruč nad Sázavou – Sokol Tichonice 5:0, branky Jiskry: Pustka 3, Sixta 2 

Jiskra Zruč nad Sázavou – FK Pravonín 1:0, branka Jiskry: Pustka 1

Jiskra Zruč nad Sázavou – Star Tupadly 1:3, branka Jiskry: Pustka 1

Jiskra Zruč nad Sázavou – Slavoj Vrdy 3:2, branky Jiskry: Pustka 2, Sixta 1

Jiskra Zruč nad Sázavou – Sokol Tichonice 1:0, branka Jiskry: Kováč 1 

Jiskra Zruč nad Sázavou – FK Pravonín 3:1, branky Jiskry: Pustka 2, Sixta 1

Jiskra Zruč nad Sázavou – Star Tupadly 1:1, branka Jiskry: Sixta 1

Jiskra skončila na 2. místě, hráč Jiskry Felix Pustka vyhlášen nejlepším hráčem turnaje

Celkové pořadí: 1. Tupadly 19 bodů (17:7), 2. Jiskra Zruč nad Sázavou 19 bodů (17:8), 3. Vrdy 13 bodů, 4. Pravonín 4 body, 5. Tichonice 2 body

Sestava Jiskry: Pešta - Šebesta, Kovařík, Kováč, Pustka, Mrázek, Sixta, J. Forejt, Hoang Dong


VÝSLEDKOVÝ SERVIS NEZRUČSKÝCH ODDÍLŮ, V NICHŽ NASTUPUJÍ ZRUČÁCI


HÁZENÁ MUŽI - EXTRALIGA

Za muže Jičína hrají zručští Jiří Dolejší a Martin Kovařík

20. kolo extraliga (1. 3.): HBC Ronal Jičín – HK FCC Město Lovosice 31:23 (16:9)

Kovařík skóroval 3x, Dolejší neskóroval

21. kolo extraliga (7. 3.): SHC Maloměřice Brno - HBC Ronal Jičín 24:36 (10:19)

Kovařík skóroval 4x, Dolejší neskóroval


HÁZENÁ MUŽI – 2. LIGA JM

Za muže Velkého Meziřičí hraje zručský Pavel Roub

13. kolo – 2. liga (29. 2.): TJ Sokol II. Prostějov - Sokol Velké Meziřičí 32:30 (16:12)

Roub skóroval 3x

4. kolo – 2. liga (7. 3.): Sokol Velké Meziřičí - HK Ivančice 29:27 (11:13)

Roub skóroval 1x


HÁZENÁ STARŠÍ DOROSTENCI – 1. LIGA

Za starší dorost Nového Veselí hraje zručský Aleš Dolejší

13. kolo – 1. liga (29. 2.): Sokol Nové Veselí – Dukla Praha 16:22 (5:9)

A. Dolejší skóroval 2x

14. kolo – 1. liga (7. 3.): Cargo HBC Jičín - Sokol Nové Veselí 23:32 (12:17)

A. Dolejší skóroval 7x


HÁZENÁ MUŽI – 2. LIGA JVČ

Za muže Slavie hraje zručský David Korel

13. kolo – 2. liga (29. 2.):Sokol Úvaly - Slavia Praha 25:22 (14:11)

D. Korel neskóroval

14. kolo – 2. liga (8. 3.):Slavia Praha – Strakonice 33:30 (17:11)

D. Korel neskóroval


VOLEJBAL MUŽI – 1. LIGA (dvojzápas)

Za muže MFF Praha hraje zručský Jakub Drahokoupil

5. kolo - 1. liga mužů, nadstavba o 9. – 12. místo (27. 2.): MFF Praha – Dobřichovice 1:3 (-15, 26, -20, -20)            

6. kolo - 1. liga mužů, nadstavba o 9. – 12. místo (28. 2.): MFF Praha – Brno 0:3 (-17, -23, -20)


VOLEJBAL MUŽI – MISTROVSTVÍ PRAHY

Za muže Modřan B hraje zručský Jiří Drahokoupil

18. kolo - Mistrovství Prahy mužů, skupina M (4. 3.): Meteor Praha F - Volejbal Modřany B 1:3 (-19, 30, -23, -12)


VOLEJBAL KADETKY – EXTRALIGA (trojzápas)

Za kadetky PVK Olympu Praha hraje zručská Barbora Filipová

1. zápas – extraliga kadetek, nadstavba (7. 3.): Olymp Praha – Přerov 1:3 (23,-23,-24,-17)   

2. zápas – extraliga kadetek, nadstavba (7. 3.): Olymp Praha – Uherské Hradiště 3:0 (15,14,16)       

3. zápas – extraliga kadetek, nadstavba (8. 3.): Olymp Praha – Pardubice 3:0 (25, 13, 9)


Připravil: Josef Tůma


FOTOGALERIE


(Foto: Josef Tůma, atletika Jiskry, Jindra Saláková, Týnka Edrová)

  fgb  

Datum vložení: 8. 3. 2020 22:01
Datum poslední aktualizace: 9. 3. 2020 10:58
Autor: Josef Tůma

Mobilní rozhlas

logo
 

Úřední hodiny MÚ

PONDĚLÍ a STŘEDA

8:00 - 11:30       12:30 - 16:45

 

Virtuální prohlídka

Virtuální prohlídka

Tříděné odpady

mapa

Zruč na mapě

Kliknutím otevřete mapový prohlížeč

Najdete nás také zde

KALENDÁŘ AKCÍ ZRUČ N.S.

Po Út St Čt So Ne
29
2
30
3
1
3
2
2
3
2
4
2
5
2
6
2
7
2
8
3
9
3
10
2
11
3
12
2
13
2
14
2
15
4
16
2
17
2
18
3
19
3
20
2
21
2
22
3
23
2
24
2
25
3
26
2
27
2
28
2
29
3
30
2
31
2
1
4
2
2

Mobilní aplikace

ma

Aktuální informace v mobilní aplikaci zdarma ke stažení:

playapp

Fotogalerie

Náhodný výběr z galerie

Náhodný výběr z galerie

Předvánoční jarmark 2. 12. 2018

Návštěvnost

Návštěvnost:

ONLINE: 15
DNES: 417
TÝDEN: 417
CELKEM: 2327777

04008001200
m
Zobrazit na Mapy.cz